Pěna do koupele Bella Baby Happy Sensitive

Pěna do koupele Bella Baby Happy Sensitive díky svým výjimečně jemným čisticím vlastnostem udržuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky i při častém koupání.

Je velmi jemná, účinná, dobře pění a má jednoduché složení. Jemně čistí a pečuje o dětskou pokožku, která vyžaduje speciální péči.

Bella Baby Happy Sensitive pěna do koupele obsahuje jen několik málo složek:

• extrakt z olivových listů
  • alatonin
  • zvláčňující pantenol

Je vhodná pro děti od prvního dne života.

#bellababyhappy_sensitive2

Hodnocení a zkušenosti s pěnou do koupele Bella Baby Happy Sensitive

Máš zkušenost s pěnou do koupele Bella Baby Happy Sensitive?

Pěna ke koupání patří

To je zábavy! Pěna do koupele dělá opravdu veliké množství pěny. Z pěnové koupele se najednou ozývá tolik smíchu, i od starších dětí. Oceňuji velké balení, které jen tak nedojde.
  • Velké balení
  • Snadná příprava

Mini bubliny

U tohoto produktu se těším, že ho použiju až syn bude větší a pěnu si bude více užívat. 😊 zatím ho budeme užívat asi jen my 😀
Je bez parfemace a jelikož jsme ji dávali maličko, udělala nám pěny jen trošku.
  • Hezké balení
  • Udělá pěknou pěnu

Bublinky kam se podíváš

Pěna sem, pěna tam, všude kam se podívám!!
Naprosto úžasné velké!! množství pěny při pár kapkách. Super velké balení s líbivý zviratkem na etiketě. Složení a vegan. Pěnu ocenily oba testeri. Jedine co beru jako minus je neuvedene davkovani a to, ze pena prilis nevydrzi. Pena je jinak jemnoucka a bez parfemace!
  • Vegan
  • Jemná
  • Velké mnozstvi pěny z maleho mnozstvi ,,tekutiny,,
  • Bez barviv
  • Nedrazdi
  • Hezke baleni se zvířátkem na etiketě
  • Velke baleni
  • Zjemnuje pokozku
  • Pena dlouho nevydrzi
  • Neni davkovani
janicka_7  4. kvě 2024 Ověřená recenze

Pěna do koupele

Pěna do koupele je u nás celkem oříšek jelikož syn jí miluje ale doteď jsme nenašli žádnou, která by mu tam vydržela po celé koupání či alespoň nějakou pěnu udělala. Tady je to naopak. I při použití malého množství má pěnu v celé vaně a šou může začít, máme jí pak snad všude. Je fajn, že i když jí používá, nezmizí tak rychle jako jiné. Navíc nedráždí ani atopický ekzém.
  • Množství pěny
telios  4. kvě 2024 Ověřená recenze

Pěnová zábava

Pěna je opravdu úžasná, má příjemně hutnou konzistenci při napěnění jako obláčky - není to taková slabá pěna (nevím jak jinak popsat :) ). Tou konzistencí jsem byla opravdu unešená. Kromě skvělé konzistence mě také překvapila výdrž pěny. Většina pěn nám vydržela několik málo minut, tahle nám vydržela celé koupání, i když postupem času trochu slehla. Dcera pěnu snášela pozitivně, tedy žádná negativní reakce.
Co se týče složení, zamlouvá se mi extrakt z olivových listů. Když se zaměřím na vizuální a praktickou stránku láhve s pěnou, ocenila bych pumpičku skrz dávkování. Pro mě je hodně subjektivní "malé množství", z toho důvodu by toto mohla vyřešit i taková pumpička.
Také se mi velmi zamlouvá přijatelná cena v obchodech - ano jsou levnější, ale za mě se jedná opravdu o kvalitní pěnu do koupele za přijatelnou cenu.
  • konzistence
  • výdrž pěny
  • dobrá kožní snášenlivost
  • cena/kvalita
  • subjektivní dávkování (ocenila bych pumpičku)
vlaxyz  3. kvě 2024 Ověřená recenze

Pěna do koupele

Jednoznačně pecka! Jako astmatik tyhle věci používat nemůžu. Vadí mi. Ale tahle pěna mě nijak nedráždila. Starší syn v ní řádí každý den a je moc spokojený. Krásně pění i voní. Dcera se pěny bála, ale to nějak neubírá na hodnocení skvělého produktu.
  • Krásně voní
  • Nedráždí astmatiky
  • Nedráždí kůži
  • Pění jak má

Pěna

I malá kapka udělá hodně pěny. Voní krásně, promastí pokožku i když je to jen pěna.
  • Vůně
  • Bez parfemace ale i tak krásně voní
  • Pění i při jen malé kapce
amsetka  2. kvě 2024 Ověřená recenze

Zkušenost s pěnou do koupele

Každý den završí naše dítko koupelí ve své mini verzi vaničky. Rada ji do toho přidávám i pěnu. Jelikož má velmi citlivou pokožku se sklonem k atopii, tak musím pečlivě vybírat. Pěna je bez parfemace, barviv a mýdla. Její složení zabraňuje dráždění pokožky a hezky o ni pečuje. Stačí přidat pár kapek a pěna hezky napění.
  • Stačí malé množství
  • Hezky pění
  • Bez parfemace, mýdla a dalších přísad
  • Pečuje o pokožku a hodí se od prvních dnů života dítěte

Pěna do koupele

Pěna do koupele pění tak akorát, malému na vyhrání stačilo a viděl pěnu poprvé, tak byl unešený ☺️. Na pokožku reaguje dobře a nezpůsobuje kožní problémy. Z koupání se stala sranda 😊.
  • Příjemná konzistence
  • Jemná pokožka
nikola38  2. kvě 2024 Ověřená recenze

Zábava pro žabáka

U nás se děti koupou každý den. Zaprvé proto, že je to rituál a za druhé také proto, že jsou oba věčně venku bosky nebo se někde válí.
Pěna tedy sloužila nejen synovi ale i 7 leté dceři. Oba jsou ekzematici, takže je velice složité hledat produkty, které vyhovují oběma.
Tato pěna je bez parfemace.
Pění skvěle, pěna vydrží ve vaně velice dlouho. Zároveň ale nenechává na vaně stopy.
Dcera si vždy máchá i vlasy a často je má kvůli pěně rychle mastné a nehezké. To se tady nestalo.
Tady bych ocenila dávkování pumpičkou pro snadnější dávkování, ale není to nic smrtelně důležitého.
  • Vydrží dlouho
  • Vytváří hodně pěny i při malém množství produktu
  • Nenechává na vaně povlak

Pěna do koupele

Pěna je jemná, dlouho vydrží, což je výhoda na hraní 🙂. Žádná reakce pokožky. Syn měl jemnou a vláčnou pokožku.
  • Dlouho vydrží
  • Stačí troška

Pena do koupele

Pěnu jsem testovala na starším synovi, který si ji pochvaloval. Není třeba velké množství, pěny je hodně a vydrží. Pěna je bez parfemace, to bylo pro syna trochu zklamání a i já si na to musela zvykat. Jako velké plus musím uvést, že kůže byla po koupeli vláčná a pěna nezanechává na pokožce nepříjemný film.
  • Stačí malé množství
  • Kůže je po koupeli vláčná
  • Pěna je bez parfemace
hance89  1. kvě 2024 Ověřená recenze

Pěna do koupele

Náš prcek miluje bubliny, takže z tohoto testování byl nadšený a z vany nechtěl vůbec ven.
Pěna byla bohatá, takže syn si vyhrál.
  • Pro děti od 0+
nikous621  1. kvě 2024 Ověřená recenze

Testování 💙

Pěna do koupele 🛁🧼🫧

Stejně jako u emulze do koupele stačí opravdu maličko, pěna je bohatá. Příjemně voní. Je vhodná od narození a pro citlivou pokožku.
(6 fotek)
  • + bohatá pěna
  • + vegan
  • + pro miminko od narození
  • + žádná alergická reakce
  • + stačí malé množství

Bohatá pěna

Syn trpí od třech měsíců svého věku atopickým exémem, ale zároveň miluje vodu a nikdy nechce z vany ven. Proto jsem ráda, že mu můžu dopřát aspoň chvilkovou koupel s bohatou pěnou od Bella Baby Happy Sensitive. Nevadí mu na jeho citlivou pokožku a navíc udělá bohatou pěnu. Bohužel však pěna nevydrží celou koupel. Má však spoustu výhod. Je bez parfemace a prodává se v praktické lahvičce se kterou si syn i vyhraje při koupání.
  • Praktická lahvička
  • Pěna nevydrží dlouho
tangerina  28. dub 2024 Ověřená recenze

Pěna do koupele

Neparfémovaná pěna do koupele pro citlivou pokožku. Jedna z mála, co opravdu vytvoří pěknou pěnu. Bez parfemace, vhodné pro citlivou pokožku.
  • Pěkná pěna
  • Nevysušuje pokožku
konik_testuje  13. říj 2022

Stačí přidat malé množství a vytvoříte příjemné drobné bublinky

Z pěny do koupele byla naše malá testerka nadšená nejvíce. Stačí přidat malé množství do vody, promíchat rukou a vytvoříte příjemné drobné bublinky. Moje batole se díky pěnové koupeli ve vaně dostatečně “vyblbne” při potápění a hledání kachniček a já oceňuji, že pěna není parfémovaná, neobsahuje barviva ani mýdlo. Všechny složky pěny jsou rostlinného původu.
  • Stačí malé množství na vytvoření pěny
  • Velké balení 400 ml
kveta1  11. říj 2022

Pěna pro miminko do koupele

Výhodou je opravdu to, že je pro citlivou pokožku už od narození. Pění dobře a pokožka je heboučká. Velké balení, tak snad nebude hned pryč, protože už teď jsme si ji oblíbili. Určitě doporučím pro maminky, které u dětí bojují s atopickým ekzémem. Neměli jsme žádné vedlejší účinky.
  • od narození
  • bez parfemace
  • pro děti se sklonem k atopii
baja1122  11. říj 2022

Pěna, která pění

Super pěna. Stačí do vody dát opravdu malé množství. Dobře pění a u nás v domácnosti si myslím najde místo. Výhodou je i to, že je bez parfumace a tedy nemá žádný umělý a převoněný zápach. Doporučuji.
  • Dobře pění
  • Do vody stačí přidat malé množství
  • Bez parfumace
oplatecka  11. říj 2022

Bublinky do vany

Stačí ji přidat do vody jen trošku, lehce promíchat rukou a vytvoří parádní pěnu. Může se používat i při častém koupání.
  • vytvoří bohatou pěnu
  • složení bez mýdla, bez barviv, bez parfemace
  • vhodná pro citlivou pokožku