Mycí gel na vlasy a tělo 2 in 1 Bella Baby Happy Sensitive

Myje a vyživuje vlasy a pokožku. Hydratuje, zklidňuje a šetrně čistí pokožku, aniž by narušil její přirozenou ochrannou bariéru. Vlasy zanechává hebké a snadno se tak rozčesávají. Mycí gel je vhodný i jako pěna do koupele, může ho používat celá rodina.

Bella Baby Happy Sensitive mycí gel na tělo a vlasy obsahuje jen několik málo složek a je velmi účinný. Obsahuje mimo jiné:

• extrakt z olivových listů
  • alantoin
  • D-panthenol - zvláčňující složka

Tyto složky pečují o citlivou dětskou pokožku i při častém koupání.
Extrémně jemné mycí látky zachovávají přirozenou ochrannou vrstvu pokožky i při častém koupání. Je velmi účinný, dobře pění a dobře se oplachuje.

#test_bellababyhappy_sensitive2

Hodnocení a zkušenosti s mycím gelem na vlasy a tělo 2 in 1 Bella Baby Happy Sensitive

Máš zkušenost s mycím gelem na vlasy a tělo 2 in 1 Bella Baby Happy Sensitive?

Tělo i vlásky umyté

Miluji multifunkční produkty a tím Mycí gel na vlasy a tělo je. Díky praktické pumpučce se gel jednoduše dávkuje. Opět je bez parfemace, pokožka je po umytí vláčná a výživná. Oceňuji velikost balení. Krásné obrázky na produktech baví děti. Vlásky po umytí se dobře rozčesávají
  • Dobře myje
  • Na vlasy i tělo

Mycí gel

Používám na vlásky syna a je úžasný. Je bez parfemace a balení je dostatečně velké. Výhodou je pumpička na dávkování. Také balení je roztomile povedené a to ne podle mě hodně důležité 😊 lidé nakupují i podle obalu.
  • Praktická pumpička
  • Příjemná konzistence
amsetka  5. kvě 2024 Ověřená recenze

Mycí gel pro citlivou pokožku

Mycí gel jsem si velmi oblíbila z toho důvodu, že dvěma pumpičkami jsem umyla tělíčko i vlásky. Gel hezky pění a zanechává tělo vláčné, vlásky jsou hydratované a dobře se rozčesávaly. Opět, jako celou řadu, musím vychválit obsah složení, které nezatěžuje citlivou pokožku se sklonem k atopii.
  • Hezky pění
  • Postačí malé množství
  • Pumpička je součástí balení
  • Bez dráždivých látek

Mycí gel Baby Happy Sensitive TOP společník na koupání

Mycí gel řadíme a CELÁ RODINA DOPORUČUJEME na každodenní koupání.
Nedráždí oči, je heboučký, jedna dávka stačí na celé tělo! Jako bonus na vlasy i tělo, krásně pění, pokožka je heboulinká, parfemace je nepatrná , ale vkusná a nepřehnaná. Praktická pumpička je ekonomická a velké balení opravdu vydrží, tohle je ,,vončo”. Naprostá spokojenost. Bez barviv, vegan! Co víc chcete než tohohle společníka každý den pro Vaše dítě a klidně i pro Vás!
Chválíme a děkujeme!
  • Snadné dávkování
  • Příjemná vůně
  • Hebká konzistence
  • Malé množství jedna dávka na celé tělo
  • Hodně pění
  • Není nutno používat krém
  • Hezky se nanáší
janicka_7  4. kvě 2024 Ověřená recenze

Micí gel

Velmi mi vyhovuje balení 2v1, ušetří to místo v koupelně i na cestách. Navíc za mě top je pumpička. Nemusí se nic otevírat, obracet, odhadovat množství, jen si napumpuji a myju. Vlasy jsou po něm jemné, lesklé a nemastí se.
  • Pumpička
telios  4. kvě 2024 Ověřená recenze

Čistota nadevše

Upřednostňuju mycí gely pro děti 2 v 1 a tento má navíc pumpičku! Pumpička je pro mě praktická skrz dávkování. Gel krásně napění při umývání a vydrží po celém umytí dětského tělíčka. Za mě spokojenost, nedráždí pokožku a neštípe v očích dítěte. Po umytí se nikdy neobjevila žádná reakce, naopak byla kůže jemná. Velké plus má přírodní složení. Avšak i přesto, že mycí gel je bez parfemace, cítím takový protivný pach. Nicméně to u mě není důvodem jej nepoužívat, pokud dítěti vyhovuje, jen já bych uvítala nějakou "vůni".
  • Snadné dávkování - pumpička
  • 2v1 - na vlásky a tělo
  • neštípe v očích
  • složení
  • po umytí jemná pokožka
  • pro mě trochu nepříjemný pach
vlaxyz  3. kvě 2024 Ověřená recenze

Mycí gel na vlasy a tělo

Pokožka je po mycím gelu příjemně hebká. Vlasy nemastí ani nejsou vysušené. Příjemně voní. I když jsme zvyklí na mycí oleje, gel nám vyhovoval. Při cestování ušetří místo o šampon. ☺️
  • Dávkovač
  • Vlasy jsou po něm jemné
  • Voní

Mycí gel

Gel byl super. Nejlepší je pumpička, to je u mýdel pro deti u mě plus, zmáčkneš a mydlíš. Vůně je nevtíravá a pro malé děti moc příjemná. Za nás super jak pro miminko tak pro velkou holku.
  • Pumpička
  • Vůně
  • Nemusíme už používat krém po koupeli

Mycí gel 2v1

Mycí gel splňuje všechny mé požadavky. Lze mýt tělíčko a vlásky zároveň a protože je gel s pumpičkou, tak si neopatláte vše kolem. Udělá jemnou pěnu a pokožka není vysušená.
  • Jemná pokožka
  • Dávkovač s pumpičkou
  • Umyje vlásky i tělíčko
nikola38  2. kvě 2024 Ověřená recenze

Mycí gel

Mycí gel se příjemně nanáší. Udělá jemnou pěnu a pokožku umyje. Nevysouší. Já velice oceňuji i to, že je bez parfemace.
Krásně si rozumí s ekzémem. Nezhoršuje vyrážku. Pokožku vyživuje a hydratuje.
  • Vyživuje
  • Příjemná konzistence
  • Snadno se nanáší

Mycí gel 2 v 1

Byla jsem velice spokojená. Krásná jemná vůně, i když je bez parfemace. Syn měl jemné, krásné vlásky a hebkou pokožku. Výhoda je, že se může použít i jako pěna. Doporučujeme.
  • Velikost i množství láhve.

Mycí gel

S mycím gelem jsem byla velmi spokojená. Musela jsem si zvyknout na to, že je bez parfemace, ale šlo to rychle. Gel má příjemnou konzistenci, dobře se nanáší a velmi oceňuji to, že se hned nesmyje z pokožky. Díky tomu se mohl sám umývat i starší syn a přitom nespotřeboval celé balení. Tomu pomohla i pumpička, kterou se gel dobře dávkuje a dost mi usnadnil mytí miminka.
Pokožka je krásně vláčná, vlásky nejsou slepené. I bez následného promazání je pokožka velmi jemná a hebká.
Gel budeme určitě používat i nadále u obou dětí.
  • Vláčná pokožka po aplikaci
  • Dobře se nanáší i menším dětem
  • Balení s pumpičkou
hance89  1. kvě 2024 Ověřená recenze

Praktický mycí gel

Mycí gel je velmi praktický, jelikož je 2v1, takže na vlásky a tělo. Další výhodou je pumpička, takže dávkování je velmi jednoduché a dá se zvládnout jednou rukou.
  • Pro děti 0+
  • Jednoduché dávkování
nikous621  1. kvě 2024 Ověřená recenze

Testování ♥️

Mycí gel na vlasy a tělo.
Toto je za nás top produkt, skvělá pumpička. Krásná gelová konzistence, příjemně voní a pění. Super na cesty, výhodou je, že to je 2v1, nemusí se tahat šampon a gel zvlášť. Pokožku čistí, hydratuje a zklidňuje. Pokožka je velmi hebká a jemná na dotyk. Krásně se mi s ním pracuje.
  • + vhodné pro miminka od narození
  • + vegan
  • + dávkovač s pumpičkou
  • + 2v1
  • + bez parfemace
  • + šetrný k pokožce
  • + velké balení
  • + syn se neosypal

Praktický mycí gel

Mámy vždy ocení praktické věci, které se týkají "údržby" jejich dětí. Pumpička je vždy trefa do černého, protože lze při koupání obsluhovat jednou rukou. Navíc vymačkáte jen tolik kolik potřebujete. Mycím gelem lze vzít vlásky i tělo, takže od shora až dolů na jeden zátah. Vlásky zanechává čisté, jemné a tělo nevysušuje. Určitě koupím znovu.
  • Nevysušuje
  • Praktické balení
  • Multifunkčnost
tangerina  28. dub 2024 Ověřená recenze

Mycí gel 2v1

Super mycí gel na tělo i vlásky ve velkém balení s pumpičkou.
Nevysušuje pokožku, hydratuje a neštípe v očích. Vlásky jsou krásně jemné.
Bez parfemace.
  • Neštípe v očích
  • Nevysušuje pokožku
  • Praktická pumpička
konik_testuje  13. říj 2022

Šetří čas i místo

V naší koupelně vždy oceníme přípravky, které mají více než jednu funkci, protože to šetří čas i místo. Mycí gel na vlasy i tělo 2 v 1 od Bella Baby Happy je u nás proto nejpoužívanější a nejpraktičtější lahvička kosmetiky. Dokonce se dá použít i jako pěna do koupele, takže máte v podstatě 3 v 1.

Hlavním plusem je pumpička na snadné dávkování i jednou rukou. Další výhodou je 400ml balení, které vydrží delší dobu. Příjemně pění a během chvilky ho lehce smyji z vlásků i pokožky mého miminka.

Mycí gel není, stejně jako všechny přípravky z této řady, parfémovaný, má rostlinné složení a je bez barviv a mýdla.
  • Praktické balení s pumpičkou
  • Lze použít jako sprchový gel, šampon i jako pěnu do koupele
  • Velikost balení 400 ml
  • Lehce se smývá
  • Rostlinné složení
  • Nedráždí pokožku
kveta1  11. říj 2022

Jemný mycí gel

Velké plus je pumpička a tím pádem jednoduché dávkování. Gel je jak na tělo, tak na vlásky. Pokožka je po něm jemná a velmi příjemná na dotyk. Určitě stojí za to ho vyzkoušet.
  • je vhodný i pro pokožku se sklonem k atopii
  • od narození
  • velké balení
  • 2v1 na tělo i vlásky
baja1122  11. říj 2022

Praktické 2v1

Super produkt. Výhodou je, že je na tělo i na vlasy, takže jeden produkt vám pokryje celé koupání. Za nás výborné, praktické balení s pumpičkou, snadné dávkování pro děti. Žádná vůně, zápach, ale to nám vůbec nevadilo, jelikož u řady sensitive se to dalo čekat. Přemýšlím, že ho budu kupovat dceři na plavání, protože na její jemné vlasy se gel hodil a dost ji vyhovoval.
  • Bez parfumace
  • Pumpička na dávkování je velmi praktická
  • 2v1 - nemusíte mít dva přípravky zvlášť na tělo a zvlášť na vlasy
  • Vyživuje a pokožka po umytí byla velmi jemná a hebká
oplatecka  11. říj 2022

Mycí gel vhodný pro celou rodinu

Pokožku jemně čistí, hydratuje a zklidňuje, lehce pění. Skvělý je dávkovač v pumpičce. Neobsahuje mýdlo, je bez parfemace, a je vhodný pro citlivou pokožku celé rodiny.
  • šetrný k pokožce
  • bez parfemace
  • dávkovač s pumpičkou
  • vhodný pro citlivou pokožku