Mana

1 zkušenost

Když nestíháte, jste v jednom kole a potřebujete doplnit energii, často jídlo úplně vynecháte, anebo sáhnete po nezdravých, nutričně nevyvážených potravinách. Pro tyto situace je tu Mana, nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje, které dodá vašemu tělu přesně to, co potřebujete. Na výběr máte z prášků a hotových drinků.

Mana Drink je připravený k okamžité spotřebě, ideální hlavně na cesty a mimo domov. V každé 330 ml lahvičce najdete nutričně kompletní jídlo, které vás dokonale zasytí. Svému tělu rychle dodáte 400 kcal, 27 vitamínů a minerálů, 20 g bílkovin, vlákninu, kvalitní tuky a správný poměr sacharidů. Jednou porcí pokryjete 20 % vašeho denního příjmu. Na výběr přitom máte ze 4 příchutí. Kromě neutrálního nápoje si můžete pochutnat na variantě Sunlight, která připomíná slunečné tropické léto. Drink Love nabízí smyslnou chuť jahody s malinou a na své si přijdou také čokoholici – Dream v sobě skrývá božskou chuť kakaa.

Mana Prášek nabízí možnost si připravit velikost porce podle momentální potřeby. Stačí přidat vodu a plnohodnotná snídaně, oběd nebo večeře je do minuty hotová. Jeden pytlíček Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcí dodá vašemu tělu všechno, co potřebuje. K dispozici jsou také 4 lahodné příchutě, Origin, Sunlight, Love a Dream. Nemusíte se však nechat omezovat a nápoj si můžete dochutit podle sebe, ať už naslano nebo nasladko. Fantazii a chutím se meze nekladou.

Mana

Nápoje Mana jsou plné vlákniny, proteinů, hodnotných tuků, lipidů a jiných ingrediencí. Výborná zpráva pro všechny, kdo myslí na své zdraví je, že více než 99 % živin je z přírodních rostlinných zdrojů.

Maminky, sportovkyně, manažerka nebo veganka – Mana je vhodná pro každého, komu záleží na kvalitní stravě. Zda už nápoji nahradíte jen některé jídlo a budete je střídat s tuhou stravou, nebo se budete stravovat převážně jen Mana výrobky, je už jen na vás a na vašem režimu.

Hodnocení a zkušenosti s Manou

Máš zkušenost s Manou?
katule1990  29. srp 2021

Opravdu Mana někomu chutná?

Pořídila jsem 2 lahvičky drinku Mana bez příchutě, vzali jsme si je s sebou na letiště, abychom si jednoduše mohli něco dát, až nás ve 3 ráno přepadne před odletem hlad. Chutí Many jsem byla opravdu hodně překvapená, jak moc nepoživatelné to je. Nejsem v jídle nějak vybíravá, ale i přes hlad se tohle prostě nedalo pozřít. Stejně dopadl můj manžel, který sní snad úplně vše a když mi něco nechutná, tak nám i na just dokáže, že to není špatný. Kromě Many, to nedal ani on, ač se snažil. Chuť je vážně tak nechutná, že se to nedá. Dokonce se mi zvedal žaludek. Od známých vím, že to měli taky stejně. Vážně existuje někdo, komu to chutná?
  • - Zajímavý nápad s nutričně vyváženým drinkem, který nahradí jídlo.
  • - Dá se vzít jednoduše s sebou, rychlá svačina (pokud to ovšem někdo zvládne vypít).
  • - Nechutná chuť, naprosto nepoživatelné.
  • - Přemrštěná cena.