Leukoplast® kids hero edition

Náplasti Leukoplast® kids hero edition jsou určeny speciálně pro děti k ošetření drobných řezných ran a odřenin. Náplasti s obrázky oblíbených superhrdinů Batman a Wonder Woman pomůžou dětem zapomenout na drobné poranění a nosit náplasti s hrdostí. Obsahují jemný polštářek s mikroperforací, který nepřilne k ráně. Barevné náplasti jsou odolné vůči špíně a vodě, spolehlivě přilnavé a zároveň šetrné k pokožce.

Náplasti Leukoplast: Aby bolístky tolik nebolely

Výhody produktu

• Vyrobené tak, aby byly šetrné k pokožce.
  • Spolehlivé přilnutí znamená, že se můžete spolehnout, že náplast bude držet na svém místě.
  • Limitovaná edice náplastí Leukoplast kids hero odpuzuje vodu a nečistoty. Barevné motivy Batmana a Wonder Woman potěší děti všech věkových kategorií!

Leukoplast® kids hero edition

Hodnocení a zkušenosti s Leukoplast® kids hero edition

Máš zkušenost s Leukoplast® kids hero edition?

Náplasti se superschopnostmi

Děti jsou magnet na úrazy. Drobné poranění, řezné ranky či odřeniny jsou něco, co k dětství jednoduše patří. Nejlépe se hojí po maminčině pofoukání, silném objetí a bolet přestávají ve chvíli, kdy se vytáhne nějaká pěkná náplast s dětským motivem. Přesně takové jsou náplasti Leukoplast® kids hero edition. Děti se jako mávnutím kouzelného proutku vžijí do postavy superhrdiny – Batman nebo Wonder Woman a je po bolesti. Samozřejmě, výborné jsou i v případě, že dítě potřebuje ošetřit skutečnou ránu, nejen tu na duši. Výborně drží, odpuzují vodu i nečistoty. Dobře přilnou na pokožku, ale díky příjemnému materiálu savého polštářku se náplast na ránu nepřilepí.
(9 fotek)
  • Poutavý obrázek
  • Šetrné k pokožce
  • Velmi dobrá přilnavost k pokožce
  • Odpuzuje vodu a nečistoty
  • Praktické opětovné zavírání krabičky
jennyska  26. kvě 2023 Ověřená recenze

Na drobné ranky a odřeninky dětí máme líbivé náplasti

Použila jsem jak na odřeninu na noze u kotníku, tak na rozškrábaný štípanec po komárovi a na obou místech držel docela dobře.

Z kotníku se začala pomalu uvolňovat poté, co si dítko sundalo brusli po 3 hodinách jízdy - zpocená noha v brusli si vybrala na náplasti svou daň a už nedržela tak jako na začátku. Druhý den vydržela nová náplast přilepená celý den i noc.

Zátěžový test proběhl i na rozškrábaném štípanci na ruce. Tam se ve škole na náplast dostala sem tam nějaká kapka vody při umývání rukou atd., takže se začala odlepovat (není voděodolná a není určená na použití ve vodě) a po škole jsme tedy na to stejné místo dali náplast novou. Vydržela do druhého dne.

Na takové drobné odřeninky jsou určitě ok a děti potěšily hlavně jejich pěkné motivy. Při zátěži či sportech a hraní v terénu bych radši měla u sebe i další náplasti na případné přelepení při odlepení původní :)
  • na drobné ranky a odřeniny jsou ok
  • hezké motivy
  • relativné jsou i pružné a přizpůsobí se lepenému místu
  • při větší zátěži se odlepují a je potřebné mít náhradní náplast u sebe :)
janousekzhk  25. kvě 2023 Ověřená recenze

Plní svou funkci na jedničku

Během testovací doby jsme naštěstí neměly moc úrazu, tedy otestovaly jsme pouze 2x. Náplast dobře drží, i vodu snese. Obrázky holky moc nezaujaly. Mají raději ledové království 😃. Náplasti Leukoplast ale svou funkci plní skvěle a to je u náplasti to hlavní.
  • neodlepuji se
  • dobře snáší vodu
  • ne úplně poutavé obrázky
tratatundra  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Rychlý pomocník při menších bolístkách

Leukoplasty se superhrdiny jsou ideální volbou při úrazech dětí, které hned po přelepení odstrání bolest i slzy jako kouzlem. Dobře drží a jsou odolné vůči vodě.
  • motiv superhrdinů
  • odolnost
  • dobře drží
k.tee  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Na každou bolístku

Leukoplast kids se superhrdiny je moc šikovný a užitečný pomocník při drobných úrazech dětí. Dobře lepí, je odolný vůči vodě a nečistotám, neodlepuje se. Má navíc krásné motivy a děti by ho nosily nejraději jen tak.
  • dobře lepí
  • hezký motiv
  • odolná vůči vodě
nikolhan  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Leukoplasti

Náplasti jsou super. Největší radost byla z Batmana, chce si to lepit i místo tetovaček 😀. Dobře drží, ikdyž voděodolnost není na dlouho.
  • Batman má nastříhané dvě velikosti
  • Motivy
  • Voděodolnost

Naplast

Musím ocenit super krásný design. U jednotlivých náplasti jsou dvě velikosti. Při otevření krabičky již nejde zavřít. Velmi dobře drží. Osobně mám raději stříhací variantu.
  • Design
  • Odolá i sprše
  • Stříhací varianta i jednotlivé kusy
  • Krabička nelze znovu uzavřít.
nikolbr  23. kvě 2023 Ověřená recenze

Přilnavost

Skvěle drží, vydržela i po sprše. Materiál je pevný ale prodyšný. Dokonce malý ani nepláče, protože Batman taky přeci nebrečí.
  • Drží
  • Neodlupuje se ani po sprše
  • Materiál
  • Vzhled
marketka_m  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Náplast

Náplasti jsme zdárně vyzkoušeli, překvapivě nejenom děti. Musim ocenit velmi živé motivy. Kluci byli nadšení. Zkusila jsem i já, protože jsem se řízla. A překvapivě naplast po umytí nádobí byla stale stejně funkční. Doporučuji všem vyzkoušet.
  • Motiv
  • Barvy
  • Výdrž
  • Velká spotřeba kvůli vzoru
luidisek  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Superhrdinské náplasti Leukoplast

Velmi oceňuji motiv superhrdinů. Náplasti jsou u nás záchranou na bolístka, protože co oči nevidí - to už nebolí. Design těchto náplastí je k tomu už jen dokonalou třešničkou.
Verze s Batmanem je skvělá. Oceňuji 2 různé menší velikosti. Dobře drží. Odolnost vůči vodě nemůžu úplně posoudit, jelikož děti si náplasti automaticky ve vaně sundávají.
Verze s WonderWoman je trochu nešťastná. Funkčně je skvělá. Ale rozmístění designu není moc dobré, zvlášť pokud dítě chce mít kompletní hrdinku a ne jen její polovinu. Volila bych spíše větší rozměry náplasti, aby byl motiv celý.
Potěšila mě i samotná krabička, která má dobře vymyšlené opětovné zavírání a tedy se náplasti všude nepovalují
  • “Plastický” materiál
  • Polštářek na náplasti
  • Design
  • Dostatečná voděodolnost
  • Různé rozměry
  • Zavírání krabičky
  • Umístění superhrdinky na stříhací verzi
tereza2008  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Naše zkušenost s produkty firmy Leukoplast

Měli jsme tu možnost vyzkoušet produkty z řad Kids hero edition se vzory Batmana a Wonder Woman a ráda se s vámi podělím o naši zkušenost.
Vzhledem k tomu, že Davídek je divočák, nebylo o rány nouze a nemuseli jsme je lepit jen tak😅. Mohla jsem si je otestovat i já sama na řezné ráně na prstě. A né protože bych byla divočák, ale občas jsem nešika😀.
Co se týká vzhledu, je nádherný ( obzvlášť když jste fanouškem obou hrdinů). Náplasti jsou tuhé a drží dobře na místě. Jediné, na co jsme si museli zvyknout, bylo opravdu důkladné vysušení okolí ran, protože jinak náplast nedržela. Oproti klasickým, pak ale vydržela i několik dní. Testovali jsme na ruce, na noze i zádech a i po noci náplast držela a nebyla ohrnutá.

Doporučujeme všem superhrdinům a superhrdinkám.
  • Krásný design
  • Prvné náplasti
  • Drží dlouho na místě
  • Nutnost velmi dobře připravit okolí ran
xmele004  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování

U nás měli úspěch. Bála jsem se, že dcera (5 let) nebude motivy znát, ale opak byl pravdou. Nepátrala jsem, ale pro menší děti by určitě byli vhodné i jiné motivy.
Celkově jsem byla spokojená, náplasti drží.
  • Dobře drží, ale zároveň se dobře odlepují
  • U "holčičí/stříhací" verze bylo dost odpadků, protože vždy bylo žádáno mít celou superhrdinku 😁
petuzen  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování superhrdinských náplastí

U nás náplasti frčí denně, neboť všechno co bolí náplast potřebuje, včetně modřiny.
K testování přišly 2 krabičky. Jedna s kusovými náplastmi, druhá stříhací.
K samoobsluze dětí jsou jistě vhodnější ty kusové a tak mizely rychleji. Stříhací jsou z poměrně tuhého materiálu, takže musela stříhat maminka.
Samozřejmě náplasti zkusila i naše Eliška, která malé mamince spadla a musela být řádně ošetřena.
  • Pěkný neokoukaný dětský motiv.
  • V kusové krabičce - různé velikosti náplastí.
  • Líbí se i dospělým.
  • Příjemný měkký polštářek náplasti.
  • Náplast s hrdinkou má příliš velký vzorek, při střihání dochází k amputacím. Dítě obvykle nechce část, kde obrázek není celý.
  • Náplasti občas špatně držely.
soda365  18. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování náplasti pro hrdiny

Když nám přišly náplasti tak se mé děti už nemohly dočkat kdy už se konečně zraní - což řekneme si úpřimně, každou matku lehce vyděsí ;). Nakonec ale přece jen byly mé děti rozumné a schválně si neubližovaly. Tím pádem je ale jasné, že náplasti jsou vzhledově krásné.
Náplasti s batmanem jsme již jedny zkoušeli a tyhle nám přišly mnohem lepší - perfektně drží a hlavní výhodu vidím v polštárku náplasti. Je z více vrstev a je neskutečně měkký a hebký. Také nabídka vyrobených vělikostí mi přijde dobrá a dostačující.
Náplasti s hrdinkou byly také fajn, ale polštářek už mi nepřišel tak kvalitní. Tyto náplasti hůř přichytávaly, ale když už se přilepily tak naštěstí zůstaly držet. Bylo ale bohužel těžké je nastříhat tak aby designově vypadal každý kousek hezky. Lépe ale držely po namočení vodou.
  • Krásný design
  • Dobře držely - i několik dní
  • U náplastí s batmanem je skvělý materiál u polštářků náplastí
  • Neodlepí se ani po koupeli ve vodě
  • Náplastí s hrdinkou - špatně se náplast stříhala tak aby byla designově pořád hezká
  • Náplasti se hůř přilepují a vždy na začátku vypadají, že se brzy odlepí.
1 člověk považuje za užitečné
vercas89  18. kvě 2023 Ověřená recenze

Obrázkové náplasti

První reakce syna na tyto náplasti byla, že na nich měly být obrázky z pohádek Méďa a lumíci. Při zranění si pak ale náplasti lepil sám, vybíral si ty kusové s Batmanem.
Náplasti jsou z pevného omyvatelného plastového materiálu. Výborně drží a to i při koupání. Syn si dokonce i párkrát stěžoval, že ho bolí, když náplast sundáváme. Je na nich opravdu silné lepidlo, což je pro mého syna ideální, aby mu náplast hned nespadla. Byli jsme moc spokojeni.
(7 fotek)
  • Výborně drží
  • Odolné ve vodě
  • Vyrobeny z odolného omyvatelného materiálu
  • Jednoduché použití kusových náplastí
  • Nejsou s obrázky pohádky Méďa a lumíci
j.kriv  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Náplasti s hrdiny

Na první pohled mají sympatické obrázky, dobrovolně si ji vybrala ještě i 11 letá dcera. Brala bych i.možnost nastříhaných náplastí s hrdinkou, protože při stříhání se nedá trefit vždy do obrázku. Po nalepení působila příjemně, skoro nešla cítit, akorát se poměrně rychle sloupla, ale nevím úplně, nakolik tomu pomohly prstíky nejmladší testerky 😅. Celkově náplasti hodnotím pozitivně, motiv je fajn i pro starší děti.
  • Sympatické motivy
  • Příjemný materiál
  • Při sundávání netahají
  • Motivy hrdinky jsou dost daleko od sebe
  • Malé zvídavé dítě je dokáže hodně snadno odlepit

Náplast i pro teenagery

Náplast má hezký potisk, obrázek se mi líbí,že je fajn i pro starší děti. Drží dobře.
  • Hezký decentní potisk
  • Ocenila bych ještě menší kousky nastrihané náplasti
  • Není moc dobře prodyšná
verca5505  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování náplasti s hrdiny

Náplasti jsou pro nás něco jako léčivé proužky, které naši malou dcerku okamžitě zbaví bolesti a tím pádem slziček. Máme různé motivy vždy připravené, ale tito hrdinové byly obzvláště léčivé. Za nás bych spíše doporučila spíše hrdinku, kterou si stříhame sami a tím pádem držela mnohem lépe.
  • S hrdinou :
  • Nastříhaná na více velikostí
  • Na každé je vidět krásně hrdina
  • Materiál je skvělý
  • Hrdina vždy vše vyléčil
  • S hrdinkou :
  • Mohu ustřihnout kolik chci, i větší kousek
  • Materiál je skvělý
  • Dobře a dlouho drží
  • Drží i ve vodě
  • Hrdinka vždy vše vyléčila
  • S hrdinou :
  • Moc nedrží (vždy drželo tak 5 min)
  • Ve vodě nedrží vůbec
  • S hrdinkou:
  • Ne vždy vyjde hrdinka na náplast
blenny  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Domácí hrdinové

Barevné náplasti jsou skvělým pomocníkem pro běžné drobné ranky. Oceňuji nápad s potištěnými hrdiny, hned je bolístko veselejší. Z edice Batman je možnost zvolit velikost náplasti (balenou samostatně) a u Wonderwoman si odstřižením navolíte vlastní potřebnou velikost. Náplasti mají měkký polštářek, který hezky ranku chrání. Co musím vytknou je, že náplasti nevydrželi moc dlouho přilepené, a už vůbec nevydrží časté umývání (např. pokud je ranka na rukou). Pozitivum vidím, že na kůži nezůstávají fleky od lepidla z náplasti, a že má krabička praktické otvírání. Celkový dojem z Leukoplastu kids hero edition máme pozitivní. Dětem se moc zalíbili a určitě si najdou čestné místo u nás v lékárničce.
  • - barevné provedení (hrdinové Batman a Wonderwoman)
  • - nezanechávají na kůži lepidlo z náplasti
  • - měkký polštářek
  • - možnost navolení velikosti
  • - materiál náplasti
  • - praktické otvírání krabičky
  • - nevydrží dlouho přilepené (málo voděodolné)
timissa  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Hrdinovia pomáhajú

Do testovania náplastí sa vrhli obe deti. Zaujalo ma už otváranie krabičky, ktoré nie je úplne klasické a človek sa jednoduchšie k náplastiam dostane. Ako nevýhoda je, že sa nedajú znovu úplne uzavrieť.
Balenie Batmana syna zaujalo. Náplasť drží dobre, aj keď vo viac disponovaných miestach (ako napríklad u nás zranenie medzi prstami) sa po kratšej dobe odlepila. Vode odolala v prípade umývania rúk dobre, s kúpeľom vo vani si už však neporadila.
Obrázok syna zaujal, ale prial by si viac rozličných obrázkov.
Superhrdinka má výhodu v tom, že si môžeme odstrihnúť veľkosť, akú potrebujeme. Ochranný vankúšik je dostatočne veľký, lepiaca sila odolala aj bežnému sprchovaniu. Obrázok však nezaujal.

Celkovo hodnotím náplaste ako dobré, aj keď by sa ešte našiel priestor na zlepšenie vodeodolnosti a zatraktívnenia obrázkov.
(5 fotek)
  • - rôzna veľkosť náplasti v prípade Batmana a variabilná veľkosť podľa potreby v prípade
  • Superhrdinky
  • - jednoduché otváranie krabičky s náplasťami
  • - dostatočne veľká veľkosť ochranného vankúšika
  • - pomerne rýchle odlepenie na viac disponovaných miestach
  • - čiastočná vodeodolnosť
  • - nižšia atraktivita obrázkov
anettkah  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Na bolístky superhrdina

Batman - náplasti jsou už nastříhané, chválím, že na několik různých velikostí. Dobře drží a nebyl problém při špatném nalepení opětovně přilepit. Sundání taky proběhlo bez slziček a strachu. Náplast vydržela poměrně dlouho, ale voda jí nesvědčí. Oceňuji ale volbu materiálu, protože se hned neušmudlá a menší působení vody také zvládne.

Wonderwoman - náplasti jsou vcelku a můžete si tak ustřihnout svoji velikost. Velké plus je velký polštářek, takže plnohodnotně doplňuje Batmana, prostě na velké rány tuto. Lepila jsem s ní odřené koleno a přesto, že dochází v tomto místě k neustálým ohybům a tlaku na náplast, vydržela celý den. Jejímu konci dopomohla opět voda. Materiál je stejný jako u Batmana, opět se dobře sundavá.

Celkově hodnotím pozitivně. Moje nároky na dětskou náplast splňují. Motivy děti určitě zaujmou.
  • Motivy i pro větší děti
  • Materiál, co se neušpiní
  • Množství různých velikostí
  • Bezbolestné sundání
  • Voděodolnost ano, ale ne nadlouho
drago49  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Testujeme náplasti hero s naším superhrdinou

Testovali jsme náplasti hero. M. má větší spotřebu náplastí jako hemofilik, takže jsme je otestovali pořádně. Zachránili nám nejedno slzavé údolí během aplikace profilaxe, protože náplast s batmanem byla velká motivace.
  • Za mě ideální velikost na naše potřeby
  • Vlepený adhezivní polštářek, který dobře saje
  • Více velikostí v balení
  • Voděodolnost jsme otestovali a po chvilce se odlepila
kajulk09  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Náplasti, které zaujmou

Leukoplasti Wonder woman a Batman u nás měli úspěch už svým vzhledem - superhrdina. Které dítě by nechtělo, aby mu s bolístky pomáhali? Leukoplasti jsou barevné, dětem se líbí, nejsou okoukané. Měli jsme možnost vyzkoušet pouze na malé odřenině a zatrženém nehtu, bohužel nebo bohudík 😁
  • Barevné
  • Voděodolné
  • U Wonder woman lze ustřihnout požadovanou velikost
  • Je jich málo 😁
nikola38  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Když máš špatný den, zachrání tě leukoplast

Krásný den.
Leukoplasti jsme využili na 100%. Hlavně tu s Wonderwoman.
Za mě bylo trochu zklamání v těch Batmanovských. Za nás prostě nedržely. Dcera byla na hřišti a při hře ji tato spadla, i nová nevydržela déle než hodinu. Takže Batman nám moc nepomohl.
U dcery měly úspěch oba dva motivy. Jednou chtěla ten, podruhé ten. Na noc se nám osvědčila náplast s Wonderwoman, beru u ní jako plus, že lze ustřihnout na požadovanou velikost. Minus je pak, že neochrání před nečistotami na 100%, což dokáže zase Batman.
Bohužel i slibované složení dceři na pokožku nesedlo a měla na lepidlo reakci. Ale tu má první den na každou náplast, co jsme zatím měli možnost zkusit.
  • Batman:
  • Ochrání před nečistotami
  • Motiv super, hrdina prostě pomáhá
  • Dvě velikosti v balení
  • Jednotlivé balení, tedy velmi vhodné do peněženky, nebo kabelky - hygienické
  • Super do vany
  • Wonderwoman:
  • Lze ustřihnout velikost, která je potřeba
  • Lze z ní ustřihnout i motýlek
  • Lépe dýchá rána
  • Batman:
  • Nám moc nedržel
  • I sem píšu dvě velikosti v balení - když je větší rána, bohužel není jak zalepit.
  • Rána pod ní moc nedýchá
  • Wonderwoman:
  • Neochrání ránu před vodou a nečistotami

Pevně drží

Testovaly jsme náplasti s dětma a můžu říct, že opravdu drží pevně i když se namočí ve vodě. Můžu doporučit obrázky, jsou nádherné. Když se syn škrabl, tak jak se nalepil batman tak bolest odehnal a bylo po pláči. Dokonce syn pak chodil a namaloval si fixou čárku, že ma bebino a že chce batmana. A když mě malinko škrábla kočka, tak jsem si musela dát taky wonder women😁.
  • -Pevně drží
  • -voděodolné
  • -krásné obrázky
  • -Docela hodně náplasti s wonder woman
  • -vydrží na kůži i přes noc
  • -Málo náplasti s batmanem
  • -Když je potřeba sundat tak opravdu pevně drží😄
renata_davi  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Leukoplast vždy po ruce

Testovali jsme náplast s dětmi.
Musím říct, že za nás super.
Skvěle držela ve vodě, polštářek je skvěle velký a měkký.
Za mě mohu doporučit a její obrázky jsou opravdu krásné.
  • Drží ve vodě
  • Měkký polštárek

Skvělé

Testovala jsem společně s dětmi, kluci byli nadšeni, náplast krásně držela i ve vodě, chránila “ranku” čistou, je proste parádní!
Moc doporučujeme
  • Krásný motiv pro kluky a holky
  • Vodeodolnost