Lehký hydratační krém Famille Bio Yves Rocher

Lehký hydratační krém Famille Bio Yves Rocher obsahuje aktivní složky z organických jablek a byl vytvořen pro 24h hydrataci. Zároveň pleť zjemňuje, posiluje a chrání před vysoušením. Díky své svěží a tající textuře zanechává tento krém pleť zjemněnou a lehce provoněnou jablečným závojem. Vhodný pro pro všechny typy pleti. Obsahuje 99 % složek přírodního původu.

Unikátní péče Famille Bio vyvinutá pro celou rodinu od těch nejmladších až po ty nejzkušenější členy. Všestranná pečující řada obohacená o jablečné extrakty se stane esencí vaší domácnosti.

Lehký hydratační krém Famille Bio Yves Rocher

Jedinečný a patentovaný mix aktivních látek

Díky unikátní technologii dokázali objevit a získat 3 inovativní aktivní látky, které získaly patent:

• jablečný extrakt bohatý na cukry a polyfenoly, které jsou nezbytné pro ochranu pokožky,
  • jablečný olej bohatý na mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro posílení kožní bariéry,
  • jablečnou vodu, která pomáhá udržovat pokožku hydratovanou.

Všechny produkty této řady jsou certifikované jako bio, lze je používat od 3 let věku a byly dermatologicky testovány. Některé produkty obsahují až 99 % složek přírodního původu a jsou parfémované jemnými tóny čerstvých a kyselých jablek v bio kvalitě.

Kde koupím Lehký hydratační krém Famille Bio Yves Rocher?

#test_famille_bio

Hodnocení a zkušenosti s lehkým hydratačním krémem Famille Bio Yves Rocher

Máš zkušenost s lehkým hydratačním krémem Famille Bio Yves Rocher?
kami1984  24. črc 2023 Ověřená recenze

Výborný pomocník na celý den

Krém krásně jemně voní po jablíčkách, má hutnější strukturu, ale to mi vůbec nevadilo, dobře se vstřebával. Na krku se mi udělal atopický ekzém, krém ji dobře hydratoval a zklidňoval. Necítila jsem nepříjemné svědění během dne, doplňovala jsem ho s krémem na podrážděná místa. Stal se mým oblíbeným i během dne a nesmí chybět v kabelce. Krém testovali i synové ráno než vyrazili na tábor a k vodě a zejména díky jeho vůni se to obešlo bez zbytečných protestů:)
  • - dobrá roztíratelnost
  • - velikost tak akorát do kabelky
  • - příjemná, nevtíravá vůně
  • - vhodný na atopický ekzém i lupénku
  • - škoda absence SPF faktoru
verca5505  20. črc 2023 Ověřená recenze

Pro děti ideální

Mně tento krém moc nesedl, ale děti z něj byly nadšené. A zase ta krásná vůně jablek.
  • Krásná vůně
  • Horší roztíratelnost
nikelca  19. črc 2023 Ověřená recenze

Letný spoločník do každej rodiny

Výborne hydratuje, či už počas dňa alebo pri večernom čistení.
  • Jemný a príjemný
  • Nemastí pleť
  • Príjemne vonia
tratatundra  19. črc 2023 Ověřená recenze

I na dětské tvářičky

Krém používáme denně. Děti po celém dni na sluníčku potřebují péči o pleť více než jindy. Ta je zatížená chlórem, sluncem, krémem s SPF... Tento krém pleť nedráždí a udržuje jí v kondici. Konzistenci má malinko hutnejší a je docela mastný, proto nebude pro lidi s mastnou pletí.
  • pro děi i dospělé
  • hydratuje
  • dobře se nanáší
  • hutnější konzistence
petule_c  18. črc 2023 Ověřená recenze

Jemný poklad

Tento si zabavily naše holky. Mě v těhotenství úplně nesedl. Pro jeho vůni si ho oblíbila hlavně starší - 8 let a otestovala s babičkou v Chorvatsku. Po dni na sluníčku byly všechny holky i s babičkou v čele spokojené.
  • Lehká konzistence
  • Rychle se vstřebal
ladyes  17. črc 2023 Ověřená recenze

Krém

Dcera i já si mažeme obličej vždy před spaním a za nás obě super. Ja mám smíšenou pleť, ale vyhovuje mi a to málo který krém na obličeji snesu 🤩.
  • Vhodný i pro smíšenou pleť
  • Krásná vůbec
  • Dostačující balení

Pre celú rodinu

Krém sme používali na tvár počas dovolenky celá rodina. Manžel aj dcéry boli spokojné, no mne nesedel. Veľmi som sa pod ním potila. Bol mastnejší. Trošku sa to zmiernilo, keď som si dala menšie množstvo, no moja pleť je špecifická. Ale musím povedať, že ostatní členovia rodiny si pochvaľovali.
  • pekne vonia
  • hydratuje
  • ľahko sa rozotiera
  • mne mastil pokožku a potila som sa po aplikácii

Lehoučké osvěžení a hydratace

Toto je za mě super produkt, který můžu na tvář použít kdykoliv během dne. Přes léto si častěji myji tvář a pokaždé si ji krémovat dražším regeneračním krémem nechci. Toto je jemná hydratace za rozumný peníz, která uvolní pnutí pokožky po umytí a velmi jemně ji i provoní. Na léto je to ideální.
  • Lehký pocit pokožky
  • Uvolňuje pnutí po umytí obličeje
  • Jemná jablečková vůně
triskova_v  16. črc 2023 Ověřená recenze

Jablíčko na scénu

Letem vonící krém krásně hydratuje, příjemně a nevtíravě voní. Super se vpíjí a nezanechává pocit mastnoty.
  • Bez pocitu mastnoty

• Vůně
  • Na suchou pokožku top
vlaxyz  16. črc 2023 Ověřená recenze

Opravdu hydratační krém

Krém používám zejména na tvář a ruce. Nenašla jsem na něm žádnou chybu. Používám každé ráno a večer a jsem s ním nesmírně spokojená. Skvělá konzistence, vůně i vstřebatelnost. Určitě budu kupovat opakovaně.
  • Ideální na obličej i v letních dnech
  • Vhodný i pod make-up
  • Velikost do kabelky
  • Po namazání rukou nedělá mastné stopy
  • Rychle se vstřebává, přesto hydratuje
1 člověk považuje za užitečné

Krém na obličej

Tento krém jsem testovala jen já. Vyhovuje mi. Velmi dobře se roztírá a po použití mám pleť krásně jemnou a hydratovanou. Na léto je super.
  • Snadné roztíraní
  • Jemná pleť
hadruska  16. črc 2023 Ověřená recenze

Dcery ♥️

Tento krém mi zabavila desetiletá dcera. Sledovala jsem, jakou má večerní rutinu a učila jí bratra. Použila pleťovou vodu, levandulový olej a pak se mázla krémem. Má pokožku jak broskvičku 🙂.
Krémik jsem si od ní půjčila a je to jeden z mála, který se mi do pokožky vpije a po pohlazení tváře nehrudkuje.
  • Velikost balení
  • Jemná vůně jablíček
  • Skvělá snášenlivost
  • Rychlé vpíjení
klaara3  16. črc 2023 Ověřená recenze

Krém pro děti

Za mě spíše krém pro děti či manžela. Ja bych si ho na obličej dát nemohla, ani jsem to nezkoušela. Ale jsem jsem dost přecitlivělá. U dětí super, dobře se roztírá a pěkně voní.
  • Lehce se roztírá
  • Hezky voní
  • Mě na pleť obličeje nevyhovuje
sayast  15. črc 2023 Ověřená recenze

Hydratační krém

Za mě top krém. Vyhovoval opravdu celé rodině. Tam jediné co bych uvítala, tak především kvůli dětem sluneční ochranu. Jinak výborný i pod make-up, krásně se roztíral a zvlášť můj vysušený obličej si lebedil. Praktické malé balení vhodné i do kabelky.
  • Dobře hydratuje
  • Dobrá vstřebatelnost
  • Stačí malé množství
  • Praktické balení
  • Chybí ochranný sluneční faktor
esmska  15. črc 2023 Ověřená recenze

Hydratační krém

Krásně vonící lehký krém, hezky se roztírá, nezanechává mastný film, super také pod make-up.
Moc jsme si ho s dcerkou oblíbily a mažeme poctivě každý den, jablíčko připomíná léto ♥️
  • Krásně voní po jablíčku
  • 99 % složek přírodního původu
  • Vhodný pro děti od 3 let
  • Nemastí
  • Hezky se roztírá
mamikajuli  15. črc 2023 Ověřená recenze

Testovala opravdu celá rodina

Tento krém si nejvíc asi oblíbil manžel, protože pracuje ve stavebnictví a mívá ruce dost vysušené. A samozřejmě ho chtěli zkusit i kluci a spokojenost byla na všech stranách. Opravdu znovu můžu pochválit vůní, která je moc příjemná a zároveň univerzální pro obě pohlaví 🍏.
  • 99% ingrediencí přírodního původu
  • přesvědčil i mého muže 😉
  • příjemně se roztírá
  • unisex vůně
vejik85  14. črc 2023 Ověřená recenze

Příjemný letní pomocník

Příjemný krém, lehký. Ráda jsem dávala dětem, pro sebe ve svém věku mám už přeci jen jiné favority. Ale příjemný byl, uměla bych si ho představit pod make up či v létě na dovolené :).
  • Příjemný
  • Dobře roztíratelný

Hydratační krém

Vhodný také na obličej, jako denní krém. Nezanechává mastný film, hydratuje a krásně voní.
  • Nemastí
  • Krásně voní
jennyska  14. črc 2023 Ověřená recenze

Lehký a svěží

Super krém na léto, jemná vůně jablíček. Hezky se roztírá i rychle vstřebává.
  • Lehké roztírání
  • Sympatické složení
  • Škoda, že nemá spf - hodil by se v létě, neboť je tento krém super i pod makeup.
petaov  14. črc 2023 Ověřená recenze

Letní hydratační krém

Krém je velice lehký, vhodný na léto. Doporučený jako denní i noční, ale my jsme používali jen přes den. Na noc máme radši hutnější krémy. Děti byly spokojené, že není mastný a dobře se roztíral. Vůně je velmi jemná. Krém se rychle vstřebává, zanechává svěží pleť.
  • Snadno roztíratelný
  • Nelepivý
  • Decentní vůně
nisulka  13. črc 2023 Ověřená recenze

Pleťový krém s vůni jablek

Krém má lehké složení, jemnou jablkovou vůni, rychle se vstřebává. Stačí malé množství. Vyhovuje na mou smíšenou pleť, která byla po použití hydratovaná. Používala jsem ho ráno i večer. Na jaro a léto je ideální.
  • Rychle se vstřebává
  • Stačí použít malé množství
  • Chybí ochranný faktor
oplatecka  13. črc 2023 Ověřená recenze

Celodenní hydratace

Krém je lehounký, ideální na jarní a letní období. Dobře se roztírá, rychle se vstřebává a funguje i jako podklad pod make-up. Vyhovuje dokonce i mé citlivé a suché pleti, pro zimní období by však mé požadavky nesplňoval. Děti si dokáží nanést a rozetřít krém samy, jejich pleť je po použití dokonale hydratovaná. Třešnickou na dortu je příjemně svěží jablková vůně. Jediným minusem krému je absence ochranného faktoru.
  • dobře se roztírá a rychle se vstřebává
  • pleť není po použití mastná
  • krém si dokáže nanést i malé dítě
  • jemná vůně
  • absence SPF
nikous621  13. črc 2023 Ověřená recenze

Krém na obličej

Příjemná vůně, roztíratelný, nevstřebává se rychle. Zůstává film a není po něm vysušená tvář.
  • příjemná vůně
  • roztíratelný
nikola38  12. črc 2023 Ověřená recenze

Lehounky krém

Tohle je ovšem láska na první dotek.
Krém je opravdu lehounký, úžasná vůně. Je jemný, rychle se vstřebává. Pleť není mastná ani ráno po probuzení, ani přes den. Krém se okamžitě vsakuje. Snadno se roztírá. Už jeho konzistence nám napoví, že pleť jim nebude nijak zatížená.

Po dvou týdnech používání mám pleť jemnou, hydratovanou. Vrátily se mi moje doličky. Pleť je pevnější a není na ni tolik neduhů. Na to, že jsem byla i několikrát spálená, jsem se ani nesloupala, jak tomu bylo zvykem.

Tento krém si budu určitě pořizovat znovu.
  • Snadno se roztírá
  • Vstřebá se rychle
  • Opravdu hydratuje
  • Jemná, nevtíravá vůně
mimiveru  12. črc 2023 Ověřená recenze

Lehký hydratační krém

Krásně se vstřebává a velmi příjemně voní. Používám pod make-up a velmi mi vyhovuje. Na ruce na fotce čtvrtý zleva.
  • Lehký krém
  • Použitelný pod make-up
  • Příjemně voní po jablíčkách
nikolhan  12. črc 2023 Ověřená recenze

Krém na obličej

Krém velice vyhovuje. Pleť nezatěžuje, hydratuje, kraśně se roztírá. Syn si ho také velice užívá 😀. Za jedinou vadu bych považovala fakt, že mu schází SPF, což je obzvlášť v letním období důležité 🙂
  • Nezatěžuje pleť
  • Složení
  • Chybí SPF ochrana
enidka  12. črc 2023 Ověřená recenze

Krém na obličej

Dobře roztíratelný, ale na mě trošku těžší. Mám teď od YR jiný lehčí krém a v tomto počasí mi vyhovuje více. Takže nechám spíše na zimu. Ale jinak krásná vůně a hezky promastí.
  • Vůně
  • Promastí
  • Těžší na mě

Krém na obličej

Perfektní! Dokáže rozetřít i dcera sama a nemá krém úplně všude. Příjemná vůně, roztíratelný, nevstřebává se rychle, zůstává film a není po něm vysušená tvář ani nos.
  • Roztíratelný
  • Vláčná pleť
  • Nevysouší
petuzen  12. črc 2023 Ověřená recenze

Dcerou zabavená lahvička

Ráda bych napsala sama nějakou zkušenost s využíváním tohoto krému, ale dcera si ho zabavila pro sebe. Z pozorování tedy můžu říct, že si jej samo snadno rozetře i malé dítě. Dcera je exematik a na rozdíl od tělového krému ji tento hydratační nevadil a žádné osypky nepřišly.
Vzhledem k tomu, že se jedná o letní vůni, tak bych uvítala alespoň lehkou ochranu SPF.
  • Lehce se roztírá
  • Bez SPF

Lehký krém na obličej

Tento krém je v tomto období moc příjemný. Dobře se vstřebává na obličeji a obličej není po něm mastný.
  • Lehká konzistence
  • Dobře se vstřebává
kajulk09  11. črc 2023 Ověřená recenze

Hydratační krém

S krémem jsem spokojená na 100%. Není nijak extra aromatický, přesto jemně a svěže voní po jablkách. Hydratuje, osvěžuje, dobře se roztírá, nezanechává mastný film.
  • Osvěžuje pokožku
janousekzhk  10. črc 2023 Ověřená recenze

Velmi lehký, jemný, voňavý

Za mě super krém na obličej. Krásne voní a lehce se vstřebává. Pleť je po něm krásně ošetřená.
  • skvělá vůně
  • lehce se vstřebává
  • chybí SF

Krém na obličej

Krém je příjemný, lehký, dobře se roztírá i vstřebává. Pleť po něm zůstává jemná. Používat ho u nás mohou opravdu všichni, nikomu nedělá žádné problémy. Mažeme se večer, po celodenním lítání venku na sluníčku je super. V zimě bych si pro sebe představovala něco hutnějšího a výživnějšího.
  • Dobře se vstřebává
janadora  10. črc 2023 Ověřená recenze

Lehký hydratační krém

Krém se dobře nanáší a není nijak hutný. Pri každodenním použití jsem však zaznamenala ucpané póry, akné. U syna s krémem problém nebyl. Pouze mě nesedl. Na použití jednou za pár dní je fajn.
  • Může ucpávat póry
  • Nemá SPF
pfili  10. črc 2023 Ověřená recenze

Krém na obličej

Krém má lehkou konzistenci, dobře se roztírá, nezanechává mastnou pokožku, příjemně voní. Používala jsem ráno. Vzhledem k tomu, že jsem testovala na dovolené, používala jsem pak ještě opalovací krém.
  • Nezanechává mastnotu
anettkah  10. črc 2023 Ověřená recenze

Hydratační krém na obličej

Krém na obličej mile překvapil. Jsem zvyklá na těžší krémy, tento je jemné textury, dobře se roztírá a vstřebává, není mastný. Příjemně voní. Pro děti opět velmi chválím, ale ty mažu ještě krémem na opalování. Pro dospělé mi tato ochrana u krému chybí.
  • Složení
  • Lehce se roztírá a vstřebává
  • Přijemná vůně
  • Bez mastného filmu na pokožce
  • Chybí ochrana před sluncem
mizuzik26  10. črc 2023 Ověřená recenze

Hydratační krém

Krém je lehký s jemnou vůní jablíček. Skvěle hydratuje pokožku a nezanechává mastný film. Uvítala bych ochranu SPF aspon 30. Jinak jsem s krémem spokojená. Stačí jen malé množství.
  • hydratace
  • jemná jablečná vůně
  • stačí malé množství
  • absence SPF
tangerina  9. črc 2023 Ověřená recenze

Pleťový krém

Krásně voní, dobře hydratuje. Za mě má horší vstřebatelnost, když se použije větši množství. Chybí mi SPF pro denní používání.
  • Skvělé voní
  • Dobře hydratuje
  • Stačí opravdu malé množství, protože pak trvalo o něco déle než se krém vstřebal
  • Chybí SPF