Hrací set Mobilní veterinární stanice s hannoverským hříbětem schleich® HORSE CLUB

2 zkušenosti

Tu, túúú! Při dovádění se někdy stane, že se jedno z hříbat zraní. Naštěstí je mobilní veterinární stanice z kolekce schleich® HORSE CLUB na místě během okamžiku. Obratně navede zvířecího pacienta do mobilního rentgenu a zvedne palec nahoru: nic zlomeného! A po léku proti bolesti a spoustě mrkve hříbě už zase skáče přes kaluže.

Hrací sety a figurky schleich® probouzí v dětech představivost a samostatnou hru. Dokonce i odborníci s tímto tvrzením souhlasí! Figurky schleich® jsou modelované s velkým důrazem na detail a vypadají téměř stejně jako skuteční tvorové. Právě proto jsou naprosto dokonalé pro vzdělávací hry. Tento výrobek je součástí tematického světa HORSE CLUB a je vhodný pro děti ve věku od 5 do 12 let.

Obsah

1× mobilní veterinární dodávka, 1× notebook, 1× skříňka na kolečkách, 1× stetoskop, 1× brašna veterináře, 1× injekční stříkačka, 1× obvaz, 1× krabička s práškem, 1× hříbě, 1× plně pohyblivá postava, 1× jablko, 1× ohlávka, náplast

Hodnocení a zkušenosti s hracím setem Mobilní veterinární stanice s hannoverským hříbětem schleich® HORSE CLUB

Máš zkušenost s hracím setem Mobilní veterinární stanice s hannoverským hříbětem schleich® HORSE CLUB?
lulufafo13  19. lis 2022

Naše testování veterinární stanice Schleich

Jen jak jsem prvně zahlédla tohle testování se mi rozzářily oči jak malé holce, nemluvím o tom, když jsem byla na testování vybraná. Prostě obrovská radost a malá ta se denně ptala, kdy už Schleich dorazí.
Hurááá, dočkaly jsme se a balíček dorazil. Radost byla veliká hned po rozbalení, samozřejmě jsme si hned hráli a klinika s námi ten den ještě putovala k babičce. Malá ji prostě nechtěla doma nechat. Do hry jsme zapojily i další koníky a zvířátka co máme doma, pak i barbíny a udělali jsme si prostě kliniku i s nemocnicí. Hrála si malá jak sama, tak i se mnou ale i s tatínkem a už i s dětmi co měla na návštěvě. Líbí se nám všem. Super už jen obal i návod, vše pěkně zabaleno, má super nálepky, které si malá sama i s mojí pomocí polepila tam kde patří. Nálepky dobře drží. Hrací set má super malé detaily jako injekci, obvaz, počitač, ohlávku, kufřík.
Schleich má opravdu krásné hračky a určitě se sbírka rozšíří, pořídili jsme už i dalšiho koníka.
Jen nás trošku zklamalo, že nám přišly dvě stejné zrcátka na auto a některé detaily upadávají občas.
Pro někoho cena téhlech hraček může být vyšší ale myslím, že kvalitě, velikosti a propracování hraček Schleich odpovidá.
(6 fotek)
  • Hezký vzhled od obalu po hračky
  • Kvalitní materiál
  • Super samolepky
  • Dají se dokupovat další hračky a části Schleich
  • Velikost Schleich hraček je dobrá jak pro děti tak i dospelé
  • Udělá fakt radost a splní účel
  • Něco dobře nedrží
  • Dvě stejné zrcátka
  • Pro někoho může být vyšší cena hraček
nevestapetulka  16. lis 2022

Testování veterinární stanice - návrat do dětství

Mobilní veterinární stanice s hříbátkem. Moje dcera byla nadšená už při pomyšlení, že jsme byli vybrané do testování a to jsme ještě netušili, který ze tří setů nám přijde. Těšení bylo o to větší. Když balíček dorazil, dcerka ho hned rozbalila a s úžasem zjistila, že se jedná o mobilní veterinární kliniku. Jako nadšenci do cestování obytnými vozy se výběr trefil přesně do našeho vkusu. Rozbalili jsme krabici a začali zkoumat, co všechno obsahuje. Dceři padlo do oka jako první hříbátko. Musela jsem pomoci s nasazením kol na auto, protože to vyžadovalo trošku více síly. Vše ostatní zvládla dcera sama. Byla to láska na první pohled. Set jí naprosto učaroval a bylo těžké jí od něho odtrhnout. Do své hry zapojila i Sofii se svým koníkem, které dostala k 8. narozeninám. S úsměvem jsem sledovala, jak zapojuje do hry svou fantazii a každý den vymýšlí nový příběh. Například že se ztratilo hříbátko a veterinární auto ho hledá, o seznámení veterinářky a chovatelky a obou koníků, dovolená s koňmi kolem světa nebo že jsou veterinářka a chovatelka sestry a jedna druhé daruje veterinární kliniku a hříbě. Musím se přiznat, že jsem nevydržela dlouho jen sledovat a do her jsem se také zapojila a nechala se vtáhnout zpátky do mého dětství.

Hra obsahuje velmi promyšlené a propracované detaily, jako například stetoskop, injekci, bandáž a to vše je vyrobeno z opravdu kvalitního materiálu, což v dnešní době, která je plná nekvalitních "šuntů" velmi oceňuji. Přestože se u nás v rodině snažíme vyvarovat tomu, abychom zavalili dětský pokoj hračkami a podporovali konzumní styl života, jsem si celkem jistá, že za čas asi neodoláme a obohatíme sbírku ještě o kavárničku, která se nám také velmi líbila.
Jediný nedostatek dcerka vidí v tom, že by si přála delší ohlávku.
(6 fotek)
  • kvalitní materiál
  • propracované detaily
  • celkový vzhled
  • samolepky, kterými si dcera sama ozdobila auto
  • možnost rozšířit set
  • občas dobře nedrží menší komponenty - např. zrcátka