GERBER nemléčná kaše pšenično-ovesná švestka 200 g

GERBER nemléčná kaše švestka je lahodný obilný příkrm pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr¹. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Díky švestkovým vločkám má nemléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, stačí přidat jen mléko.

Vlastnosti:

• Celozrnné obiloviny.
  • 0 % přidaného cukru¹.
  • 63 % denní doporučené dávky železa v každé misce.
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy³.
  • Vitamíny a minerální látky.
  • Jednoduchá příprava.
  • Perfektní na dobrou noc.

GERBER nemléčná kaše pšenično-ovesná švestka 200 g

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek i mlsných jazýčků. Díky svému jedinečnému složení obsahují také řadu vitamínů a minerálních látek, které napomáhají správnému rozvoji dětského organismu.

Miska plná dobrot obsahuje 22 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník² a vitamín D² pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

¹ Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

² Obsah vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

³ Zdroj: https://a0893052e1.cbaul-cdnwnd.com/ccf53c0c8de...

#test_gerber2

#test_gerber3

Hodnocení a zkušenosti s GERBER nemléčnou kaší pšenično-ovesnou švestka 200 g

Máš zkušenost s GERBER nemléčnou kaší pšenično-ovesnou švestka 200 g?

Chutná

Můj malý má alergii na mléko, takže musíme hodně vybírat, co mu dáváme. Tahle GERBER švestková nemléčná kaše je pro nás perfektní volba. Je bez mléka, což je pro nás klíčové, a hlavně bez přidaného cukru. Obsahuje celozrnné obiloviny a díky švestkovým vločkám je jemně nasládlá, takže malému moc chutná.
dripth  9. zář 2024 Ověřená recenze

Je to ňamka!

Kaši jsme testovali s mým 9 měsíčním synkem Oliverkem.
Kaše mě zaujala ještě před otevřením díky hezkému designu balení. Když jsem otevřela sáček s práškem, kaše na mě hezky zavoněla. Ovšem největší pecka přišla po ochutnání hotové kaše! Tak dobrou kaši jsem dlouho nejedla, úplné nebe v puse. Měla jsem chuť ji synovi sníst sama. Jemná struktura tomu všemu ještě dodala korunu. Do syna vždy padla během chvilky. Kaši určitě koupíme znovu.
  • Jemná struktura
  • Skvělá chuť a vůně
  • Hezký vzhled balení
nikisa23  6. zář 2024 Ověřená recenze

Testování - švestka ❤

Chuť velmi dobrá, výraznější, kaše nehrudkuje.
Malé i mně velmi chutnala. Kaše gerber máme celkové rádi, ale chuť švestka opravdu překvapila!
  • Nehrudkuje
  • Příjemná chuť
ashley18  5. zář 2024 Ověřená recenze

Testování

Chutná, zdravá a snadná příprava. Nezanechá hrudky. Malé hodně chutnala. Takže doporučuji ostatním :)
  • Snadná příprava
  • Zdravá
  • Chutná
pp1983  2. zář 2024 Ověřená recenze

Testování kaše

Syn má 1rok. Kaše mu moc chutnala.Velice jí doporučuji. Zařadila jsem jí do synova jídelníčku. Pekne ho zasytí a je spokojený.
  • Netradiční příchuť, která obohatila synovi jídelníček

Spokojení

Kaše krásně voní. Na to, že je to švestková, tak moc chutná i mě a já švětsky nejím!!
Malý snědl celou misku najednou, bylo vidět že mu chutná. Jsme opravdu moc spokojení 🙏🏻🩵
  • Rychlá příprava
  • Skvělá chuť
ashley18  26. srp 2024 Ověřená recenze

Za nás super

Malé opravdu chutnalo. Snadná příprava a rychlá. Vždy ji k tomu pustím pohádku a v posteli pak usne. Ještě u kaše dělala ,,mňam". Nevznikají hrudky takže se i dobře rozmíchá.
Prostě super.
  • Dobře se rozmíchá a nevznikají hrudky.
  • Snadná a rychlá příprava.
zlatka_1  19. srp 2024 Ověřená recenze

Pšenično-ovesná kaše

Měla jsem možnost testovat tuto kaši a musím jen chválit. Výborná konzistence, pěkně voní i chutná, snadno se připravuje. Synovi moc chutnala a zasytila na celou noc.
  • Snadná příprava
  • Dobrá chuť
pp1983  19. srp 2024 Ověřená recenze

Testování pšenično-ovesná švestková kaše

Synovi kaše moc chutná, jsem ráda, že jí můžeme zapojit do synova jídelníčku. Nejprve jí moc nechtěl, protože švestkovou příchuť neznal, ale jakmile ji ochutnal, tak snědl celou misku.
  • Skvělá chuť
nikelca  4. črc 2024 Ověřená recenze

Super kaša pre sladké sny.

Super kaša, jednoduchá príprava a príjemná chuť 😊. Nie je presladená a predsa chutí.
  • Chuť je jemná
  • Príprava vhodná aj pre amatérov 😊
petule_c  2. črc 2024 Ověřená recenze

Skvělá konzistence

Dvojky jsou kojené, takže bohužel doma žádné UM nemáme. Ale jelikož tatínek neumí číst, tak slečnám kašičku dal jen s vodou. Konzistence byla skvělá, pěkně voněla a holky snědly vše, co tatínek “navařil” ; až později jsem si všimla, copak jim dal a že není s mlékem. Holkám to očividně nevadilo, ale netuším, či je možné ji použit i takto. Takže pro maminky co doma mají UM určitě doporučuji.
  • Rychlá příprava
  • Zvládne i tatínek
  • Pro kojící absence mléka
1 člověk považuje za užitečné

Skvělá kašička na dobrou noc

Naše Maruška je zvyklá na kašičky už od 4. měsíce, příští týden bude slavit 11. měsíců a nejvíce se mi vyplatilo ji kašičky dávat na noc. Dobře ji dokážou zasytit a nevzbudí se dřív než v 9 hodin ráno. Vyzkoušeli jsme už spoustu kašiček, tahle příchuť švestky ji moc chutná.
Míchala jsem ji s mlékem jak radí výrobce ale zkoušela jsem i bez mléka, protože jsem odpoledne dávala Marušce třešně, tak jsem měla strach aby ji pak netrápilo bříško. Co je však důležité zmínit je to, že ji kašička moc chutnala i s vodou.
Je super i na cesty, určitě ji zakoupíme brzy znovu.
Byli jsme velice spokojení.
  • Super chuť
  • Zasytí na celou noc
  • Nemusí se nutně míchat s mlékem
  • Vhodná na cesty
  • Jednoduchá příprava