GERBER Natural mléčná kaše pšenično ovesná malina a banán

GERBER Natural mléčná kaše pšenično-ovesná malina a banán (220 g) je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Při výrobě nepřidali cukr ani aromata. Přirozeně nasládlou chuť vytvořili přidáním rozemletých kousků sušených malin a banánů, která potěší malá bříška. ​

Miska plná dobrot obsahuje celozrnné obiloviny, 11 vitamínů a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. Obsahuje vápník¹ a vitamín D¹ pro správný růst a vývin kostí, zinek¹ a vitamín C¹ pro imunitní systém. ​

Video: Gerber kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce

Vlastnosti:

• Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
  • 0 % přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry)​
  • 11 vitamínů a minerální látky​
  • Pečlivě vybrané obiloviny​
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy

Recenze GERBER Natural mléčné kaše pšenično-ovesné malina a banán

Kaše GERBER Natural kombinují vysoké nároky na kvalitu z pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť sušených švestek a jablek pro potěšení všech malých bříšek. Přináší tím to nejlepší ze světa obilovin a výživy do každé lžičky.

Hodnocení a zkušenosti s GERBER Natural mléčnou kaší pšenično ovesnou malina a banán

Máš zkušenost s GERBER Natural mléčnou kaší pšenično ovesnou malina a banán?
romiisek1  6. črc 2023 Ověřená recenze

Malina a banán

Tenhle mix ovoce neměl u syna moc úspěch. Raději má jednodruhové kaše. Nicméně kaše je jednoduchá na přípravu a lehce se rozmíchá.
nikolbr  6. črc 2023 Ověřená recenze

Boží vůně

Nádherná vůně. Dobře se připravuje a malé chutnala, myslím si že hlavně kvůli tomu, že není tak sladká.
  • Bez cukru
  • Spojení příchutí
  • Nehrudkuje
kajulk09  6. črc 2023 Ověřená recenze

Malina a banán

Tato ovesná chutnala dcerce víc, i když je bez přídavného cukru. Asi že je banánová příchuť. Banán chutná i samotný. Ale víc prostě ty sladší, tak zůstaneme u nich.
  • Bez cukru
  • Banánová
  • Bez cukru 😁
  • Nevýrazná chuť
pavlakai  6. črc 2023 Ověřená recenze

Výborná malina

Tato kaše syna nadchla úplně nejvíc. Krásně voní a má jemnou chuť. Občas ji chtěl i do lahvičky, aby si ji mohl sám jíst/pít. Krásně se rozmíchává, nedělá hrudky.
  • Aroma
  • Jemná chuť
  • Menší balení

GERBER Natural kaše dceři tajně ujídám

Když už naší sedmiměsíční holčičce přestalo stačit mlíčko a se zájmem nás začala sledovat při každém jídle, nastal konečně čas prvních příkrmů. Protože od Nestlé již dáváme UM Beba, sáhli jsme i u příkrmů po kaších od Nestlé. Struktura kaší není na první pohled tak jemná jako u rýžových kaší Gerber Cereal, ale to je asi logické, když jsou pšenično ovesné. Mléčné kaše Gerber Natural pšenično ovesné se dobře rozpouští. My je rozpouštíme buď v ohřáté vodě nebo již v namíchaném mlíčku Beba. Není v nich žádný přidaný cukr a chuťově jsou velmi dobré. Přiznávám, že chutnají i mně, takže jsem dělala větší porce a zbytek po dceři dojídala :-D

Nezaznamenali jsme žádné trávicí potíže ani bolení bříška. Když dcera vidí lžičku a misku s kaší, hned se po ní začne natahovat a snaží se sama nakrmit.

Kvituji také papírový obal, který jde šikovným patentem znovu zavřít.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkují
  • Jsou bez cukru
  • Příjemně voní a chutnají výborně
  • Obsahují vitamíny, vápník a železo
petulkavt  3. črc 2023 Ověřená recenze

Obilná malinovo-banánová

Další z obilných kaší, které jsme měli možnost vyzkoušet. Stejně jako všechny kaše, ať obilné nebo rýžové, i tato se snadno připravuje a nedělá hrudky. Na rozdíl od ovocných rýžových kaší, zejména jahodové a malinové, nemá tato kaše tak výraznou vůni. Necítila jsem z ní banán, malinu jen trochu. Předností této kaše je, že neobsahuje přidaný cukr. Chuťově není tak sladká, přesto je velice chutná. Bohužel u nejmladší dcery (8m) byl zase problém s tím, že jí textura kaše dráždila v krku. Na lepek je dcera zvyklá, stejně tak nemá problém s ovesnou kaší. Po zavedení dalších potravin a taky zavedení větších kousků do stravy se ke kaši zkusime opět vrátit a uvidíme. Co se týče balení, zde bych opět uvítala, kdyby bylo větší - 220g je docela málo. Zmíněné množství vystačí na 3 - 4 porce. Dle toho, jak velikého jedlíka doma máte. Sáček nejde znovu uzavřít, ale je uložen v krabici, což mi přijde více praktické než balení rýžových ovocných kaší.
  • Neobsahuje cukr
  • Vhodná pro zavedení lepku
  • Není tak aromatická
  • Dceru dráždila v krku
  • Velikost balení
elis020  2. črc 2023 Ověřená recenze

Malinová kaše

Dceři Malinová kaše vůbec nechutnala. Neteř si ji ale dala s chutí.
esmska  2. črc 2023 Ověřená recenze

Banán a malina

Banán a malina dceři moc chutnala.
Jedna z mála kaší, která se nelepila, nehrudkovala, šla krásně rozpustit a nebylo potřeba ani odměřovat, dělala jsem ji od oka.
Chuťově moc dobrá, složení také skvělé, doporučuji když s kaší začínáte, rozhodně budeme kupovat 😊.
  • Skvělá chuť
andynka25  2. črc 2023 Ověřená recenze

Mléčná kaše na dobrou noc malina a banán

Tato kaše je vynikající, nejde ji nic vytknout, je bez přidaného cukru, miminku chutnala. Má příjemnou jemnou chuť po malinách a banánu. Rychlá příprava, nemusím odvažovat kaši, stačí přidat uvedený počet lžic. Balení v krabici je super, lépe se uchovává kaše. Vynikající složení, bez cukru. Počet porcí odpovídá, je přesný.
  • Složení
  • Příjemná chuť po malinách a banánu
  • Rychlá příprava
plista  2. črc 2023 Ověřená recenze

Dvojka z výběru

S touto kaší jsem byla spokojená, určitě budeme v této řadě pokračovat. Jemná chuť, snadná příprava a obsah plný vitamínů bez přidaného cukru. Spokojený syn = spokojená máma 👍
limali  2. črc 2023 Ověřená recenze

GERBER Natural pšenično-ovsená kaša s malinami a banánom

Túto kašu môžem ohodnotiť ako druhú najobľúbenejšiu z celého testovania.
Skvele chutí, krásne vonia a ešte lepšie chutná.
Zloženie neobsahuje pridaný cukor a do jedálnička ju zaradíme pravidelne, vždy keď nebudeme ráno stíhať.
Príprava je totiž hrozne jednoduchá a rýchla. Aj pri miešaní jednou rukou sa netvoria hrudky a zaručene sa po nej zapráši 😊
  • - zloženie bez pridaného cukru
  • - rýchla a jednoduchá príprava bez hrudiek
  • - príjemná vôňa, vzhľad aj chuť
  • - dcérke veľmi chutná

Oveska

Nemám ráda chuť banánu v potravinách, přijde mi hrozně umělá. V této kaši to ale tak není, umělá chuť banánu cítit není. Ale převažuje v ní chuť obilovin a ovoce není moc cítit. Přidávala jsem do ní ještě ovoce navíc.
  • neobsahuje umělou chuť
  • převažuje chuť obilovin
raper  1. črc 2023 Ověřená recenze

Testování nás baví

Ovesné kaše jsou nejlepší. Jsem ráda, že nehrudkují a zvládne je připravit i sestřička. Nejsou sladké a to je paráda. Určitě ale budeme kupovat všechny příchutě, když malému chutnají. Vždycky všechno snědl a to je hlavní.
  • Nehrudkují
  • Chutnají
  • Vitamíny
neria55  29. čer 2023 Ověřená recenze

Velice jemná chuť

Kaše mě na první ochutnání trochu zklamala, čekala jsem intenzivní banán, a vůbec v kaši nejde cítit, i chuťově mi tam chybí. Maliny jsou rozhodně více intenzivní. Nicméně opět oceňuji, že je bez přidaného cukru a celozrná, neucpáva tolik jako rýžová.
  • Chuťově výborná
  • Chybi banánové aroma
khpeta  29. čer 2023 Ověřená recenze

Malina a banán

Náš favorit. :-) Velice kladně hodnotím, že oproti kaším v sáčku je bez přidaného cukru. Chutnala synovi i starším dětem, které ochutnávaly a poctivě testovaly také. :-)
  • 11 vitamínů
  • Jemná chuť a vůně
simona_ba  29. čer 2023 Ověřená recenze

Pšenično-ovesná kaše

Kaše je výborná, jemná, lehce cítit po malinách. Rozhodně není tak moc sladká jako rýžová s malinami. Naopak je příjemně lehká a dítě tak cíti i jinou chuť, než jen sladkou. Protože je bez přidaného cukru, je to pro mě jako pro maminku velké plus. Hodně zasytí. Skvělé se připravuje. Jen ten název je pro mě nevhodný, kaše snídáme😉
  • není sladká
  • rozpustí se velmi rychle a bez hrudek
  • jemná chuť
  • název - nedáváme kaše na noc

Výborná kaše, bez přidaného cukru

Kaše moc hezky voní po malinách a obilovinách, lehce se rozmíchává, struktura je o něco hrubší než u rýžových kaší této značky. Synovi moc chutná, připravuji z polovičního množství a díky tomu, že neobsahuje cukr jsem se nebála dát i na noc. Kaše má dobré složení, tento produkt ráda doporučím i dalším maminkám a budeme v jeho kupování pokračovat. Obecně můžu říct, že pšenično ovesné kaše synovi chutnaly více, než ty rýžové.
  • Neobsahuje cukr
  • Příjemná vůně i chuť
  • Lehce stravitelné
  • Vhodné i na noc
  • Nezpůsobuje zácpu
kaci91  27. čer 2023 Ověřená recenze

Jedna z nejoblíbenějších

Tato kaše mě příjemně překvapila. Krásně voní po malinách, je tak akorát sladká a Rozárka se po ní mohla utlouct.
  • Chuťově výborná
  • Krásně voní
  • Dobře se rozpouští
  • Dobře zasytí

Malina a banán 🤍

Kaše chutná více po malinách než po banánu, ale i tak je výborná 🤍. Synovi i mně moc chutná.
hance89  26. čer 2023 Ověřená recenze

Štěpánkovo testování

Výborná chuť a krásná vůně.
Oceňuji, že není tak sladká jako předešlé kaše v sáčku.
  • Rozpustnost
  • Nehrudkuje
  • Výborná chuť a vůně
nikolah14  26. čer 2023 Ověřená recenze

Zavedení lepku

Kaše mě mile překvapila.
Je dobrá na zavedení lepku, tady spíše chutnala více malému než mě. Mě chutnaly více ty rýžové😀, ale hlavní je, že syn byl spokojen.
Akorát opět sní jen půlku dávky. A já teda dle vůně cítím nejvíc to obilí😀.
Dávala jsem dopoledne. Na noc tyto obilné ještě zkusím, po rýžových jsem se na noc bála dát.
  • Zavedení lepku
  • Příjemná chuť
klarietka  13. čer 2023 Ověřená recenze

Pšenice? Oves? Neee, hlavně ovoce

Kaše synovi chutnala. Škoda, že porce jsou tak malé. Syn v roce sní cca 200 ml/porce.
Každopádně, kaše krásně voní po malinách i banánu, má akorát i konzistenci.
  • Velikost porce
  • Moc nezasytí
telios  7. čer 2023 Ověřená recenze

Prostě mňamka

Ke kaším jsem obecně skeptická, ale tato předčila má očekávání a příjemně překvapila. Už po otevření balíčku mě zaujala autentická vůně malin. Příprava kaše byla jednoduchá, dobře se rozmíchává.
Co se týče chutě…. Naprostá bomba. V první moment jsem přemýšlela, zda tuto mňamku dceři vůbec dopřeji a nesním jí sama. Opravdu chutnala po malinách, i když banán jsem tam necítila.
Jsem ráda, že tuto kaši dcera vyzkoušela jako první. Vždy se po ní zaprášilo jako nic. Jen jednou (poprvé) nesnědla celou porci, protože ji chtěla prozkoumat rukama. Dokonce sama chtěla ochutnávat pomocí svých rukou, takže kaše byl absolutně všude. Dalším pozitivnum beru i to, že se dá dobře vyprat. Co se týče složení, jako laikovi se mi zdá výborné.
  • Lehce se rozmíchá
  • Dobře se pere
  • Dobře stravitelná (nezacpává)
adusqa94  4. čer 2023 Ověřená recenze

Hlad mě už netrápí 😅

Kaše krásně voní, zasíti na několik hodin.
Velký obsah vitamínů a minerálů.
Kaše je jemně nasládlá po banánu a voňavá po malinách.
V období růstu zubů, ve kterém jen horko těžko něco sní, vím, že tuto kaši si večer zaručeně dá.
Přidané rozemleté kousky sušených malin a banánů dodávají pokrmu přirozeně nasládlou chuť.
  • Hutná
  • Chutná
  • Kousky ovoce
  • Krásná vůně
  • Vhodná na zavedení lepku
sipeji  2. čer 2023 Ověřená recenze

Super kašička :-)

Chuť malin a banánu měla veliký úspěch a synek se doslova olizoval, opět jsme museli přidávat. Oceňuji kvalitní složení bez zbytečných cukrů s obsahem vitamínů. Setkání s lepkem je tak pozvolné a mírné. Tato kaše mi dává jistotu, že svému miminku dávám to nejlepší a s ní se na každou večeři doslova těšíme.
  • výborná chuť banánu a malin
  • snadná příprava
  • vhodná konzistence
  • zasytí
  • nezatíží trávení
  • to nejlepší na dobrou noc