GERBER Natural mléčná kaše pšenično ovesná jablko a švestka

GERBER Natural mléčná kaše pšenično ovesná jablko a švestka (220 g) je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Při výrobě nepřidali cukr ani aromata. Přirozeně nasládlou chuť vytvořili přidáním rozemletých kousků sušených jablek a švestek, která potěší malá bříška. ​

Miska plná dobrot obsahuje celozrnné obiloviny, 11 vitamínů a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. Obsahuje vápník¹ a vitamín D¹ pro správný růst a vývin kostí, zinek¹ a vitamín C¹ pro imunitní systém. ​

Video: Gerber kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce

Vlastnosti:

• Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
  • 0 % přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry)​
  • 11 vitamínů a minerální látky​
  • Pečlivě vybrané obiloviny​
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy

Recenze GERBER Natural mléčné kaše pšeničně ovesné jablko a švestka

Kaše GERBER Natural kombinují vysoké nároky na kvalitu z pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť sušených švestek a jablek pro potěšení všech malých bříšek. Přináší tím to nejlepší ze světa obilovin a výživy do každé lžičky.

¹ Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Hodnocení a zkušenosti s GERBER Natural mléčnou kaší pšenično-ovesnou jablko a švestka

Máš zkušenost s GERBER Natural mléčnou kaší pšenično-ovesnou jablko a švestka?
romiisek1  6. črc 2023 Ověřená recenze

Jablko a švestka

Kaše není moc výrazná. Tahle synovi moc nechutnala, takže jsem ji po něm musela vždy dojídat. Je snadná na přípravu jako ostatní kaše.
  • Nevýrazná chuť
nikolbr  6. črc 2023 Ověřená recenze

Top

Tato příchuť byla pro dceru úplně TOP. Nikdy nezbylo. Ani v misce ani ve flašce spolu s mlékem.
  • Chuť
  • Rychlá příprava
  • Bez hrudek
  • Vůně
pavlakai  6. črc 2023 Ověřená recenze

Švestka

Tato kaše syna úplně nenadchla, něco mu v ní vadilo. Přesto oceňuji, že je bez přidaného cukru. Dobré se rozmíchává a nemá výraznou vůni.
  • Bez přídavného cukru
  • Nevýrazná chuť

GERBER Natural kaše dceři tajně ujídám

Když už naší sedmiměsíční holčičce přestalo stačit mlíčko a se zájmem nás začala sledovat při každém jídle, nastal konečně čas prvních příkrmů. Protože od Nestlé již dáváme UM Beba, sáhli jsme i u příkrmů po kaších od Nestlé. Struktura kaší není na první pohled tak jemná jako u rýžových kaší Gerber Cereal, ale to je asi logické, když jsou pšenično ovesné. Mléčné kaše Gerber Natural pšenično ovesné se dobře rozpouští. My je rozpouštíme buď v ohřáté vodě nebo již v namíchaném mlíčku Beba. Není v nich žádný přidaný cukr a chutově jsou velmi dobré. Přiznávám, že chutnají i mně, takže jsem dělala větší porce a zbytek po dceři dojídala :-D

Nezaznamenali jsme žádné trávicí potíže ani bolení bříška. Když dcera vidí lžičku a misku s kaší, hned se po ní začne natahovat a snaží se sama nakrmit.

Příchuť jablko švestka je náš favorit. Kvituji také papírový obal, který jde šikovným patentem znovu zavřít.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkují
  • Jsou bez cukru
  • Příjemně voní a chutnají výborně
  • Obsahují vitamíny, vápník a železo
petulkavt  3. črc 2023 Ověřená recenze

Švestková

Na testování této kaše jsem byla obzvláště zvědavá. Líbí se mi svým složením - obilná kaše vhodná pro zavedení lepku, neobsahuje přidaný cukr. Kaše se stejně jako jiné ovocné kaše snadno připravuje, nedělá hrudky. Nemá tak výraznou vůní jako třeba jahodová či malinová kaše. Děti ale nezaujala a nejen nejmladší, ale i starší děti dráždila v krku. Starší děti jsou zvyklé snídat různé kaše - mléčné/nemléčné, ovesné, pohankové.. Zkrátka různé obilné i ovocné kaše, takže jsem nečekala, že by jim tato mohla nějak vadit. Nevím, jak to správně popsat, ale ať jsme udělali kaši hustější nebo řidší, v její struktuře je zkrátka něco, co nutilo malou po každém soustu ke kašli. Zkusíme se ale ke kaši vrátit za nějaký čas. Třeba ji po zavedení dalších potravin a taky zavedeni větších kousků malá lépe přijme. Co se týče balení, zde bych opět uvítala, kdyby bylo větší - 220g je docela málo. Sáček nejde znovu uzavřít, ale je uložen ještě v krabici, což mi přijde více praktické.
  • Není převoněná
  • Vhodné pro zavedení lepku
  • Ve struktuře kaše bylo něco, co malou dráždilo
  • Malé balení
elis020  2. črc 2023 Ověřená recenze

Moc dobrá

Kaše dceři moc chutnala, ale večer ji po kaši bolelo bříško. Dávám tedy ráno a je fajn. Hezky voní.
esmska  2. črc 2023 Ověřená recenze

Top ze všech příchutí

Tahle kaše chutnala ze všech nejvíc a určitě u ní zůstaneme, dávkovala jsem od oka, vždy se krásně rozpustí, vše je rychlé a kaše dokonale hladká.
Doporučuji jako první kaši.
  • Výborná chuť
andynka25  2. črc 2023 Ověřená recenze

Mléčná kaše na dobrou noc švestka a jablko

Vynikající kaše, velice chutná, bez přidaného cukru. Má velice jemnou chuť, vyhovuje mi rychlá příprava, nemusím odvažovat kaši, jen přidám určitý počet lžic podle návodu. Balení je v krabici, takže se snáze uchovává. Počet porcí odpovídá, vynikající složení.
  • Vynikající chuť
limali  2. črc 2023 Ověřená recenze

GERBER Natural pšenično-ovsená mliečna kaša s jablkami a slivkami

Celkový víťaz testovania u dcérky 😊.
Túto kašu už budeme kupovať vždy do zásoby.
Jednoducho a rýchlo sa pripravuje, výborne chutná, príjemne vonia…
Zloženie vyhovuje dcérke a aj mne, neobsahuje totiž pridaný cukor. 😊
(5 fotek)
  • - zloženie bez pridaného cukru
  • - skvelá chuť, vôňa aj vzhľad
  • - obľúbená u dcérky
plista  2. črc 2023 Ověřená recenze

Jasná jednička

S touto kaší jsem byla nejspokojenější. Skvěle chutná i bez přidaného cukru, malý se oblizoval až za ušima. Snadná příprava, netvořily se žádné hrudky. Praktické balení v krabičce. Složení také paráda. Doporučuji všem, kdo s kašemi chce začít. U této pšenično ovesné určitě zůstaneme.
  • Skvělá chuť

Oveska

Na tuhle kaši jsem se nejvíc těšila. Mám ráda chuť švestek se skořicí. Ale kaše byla ze všech nejhorší. Chuťově mi vůbec nechutnala, byla v ní výrazná chuť obilovin a ovoce není vůbec cítit.
  • výrazná chuť obilovin
  • není cítit ovoce
raper  1. črc 2023 Ověřená recenze

Dobrota na večeři

Tato kaše je super, že není sladká a voňavá. Na noc si myslím nejlepší.
  • Nehrudkuje
  • Není sladká
neria55  29. čer 2023 Ověřená recenze

Jemná chuť

Tahle kaše si mě získala svou jemnou chuti. Přidala jsem do ní ještě povařené jablíčko se skořici a tím se stala opravdu dokonalou. Určitě zakoupim znovu, celozrnné kaše u nás vedou na plné čáře.
  • Nedělá hrudky
  • Lze dochutit ovocem
  • Nevýrazná vůně a chuť
khpeta  29. čer 2023 Ověřená recenze

Jablko a švestka

Tato kašička byla jedním z našich favoritů, protože neosahuje přidaný cukr. Malému moc chutnala a v budoucnu ji klidně zakoupíme znovu.
  • 11 vitamínů
  • Pečlivě vybrané obiloviny
  • Příjemná vůně a textura
simona_ba  29. čer 2023 Ověřená recenze

Pšenično ovesná kaše

Tahle kašička je za nás nejlepší 🤗. Malému zatím stačí menší množství, než je uvedena porce na obalu. Chuťově je velmi podobná kaši, které si mícham a vařím sama doma. Chuť ovoce je velmi jemná, jsem spokojená, že se malý hned nenaučí na sladké. Velké plus tedy je, že je bez cukru👌
  • bez přidaného cukru
  • příjemná, nesladká chuť
  • rychlá příprava
  • kaše se ve vodě hned rozpustí

Nenápadný favorit

Po rozbalení tato kaše voní jen cereáliemi, ovoce nejde vidět ani cítit, upřímně jsem od kaše tolik nečekala, ale pro mého 11 měsíčního syna byla tato kaše jasným favoritem. Moc mu chutnala, je to nejedlík, začínali jsme na poloviční porci a nakonec jsme se dostali na porci z 80ml vody - snědl celé, což je u nás opravdový úspěch. Velmi pozitivně hodnotím, že tato kaše neobsahuje cukr, ráda zakoupím produkt znovu a určitě doporučuji ostatním maminkám.
  • Synovi moc chutná
  • Dobré složení
  • Zasytí
  • Při večerní konzumaci nenaruší spánek
  • Bez výrazné vůně a chuti
kajulk09  27. čer 2023 Ověřená recenze

Jablko a švestka

Nevím čím, ale tato u nás úspěch neměla. Jestli že je ovesná, nebo jablečná, nebo bez cukru, malé moc nechutnala. Mě osobně přišla nevýrazná i vůní. Každé dítě je jiné a třeba až bude starší, bude jí chutnat.
  • V krabičce
  • Nevýrazná chuť i vůně
kaci91  27. čer 2023 Ověřená recenze

Rozárky první kaše Gerber

Moc chutnala, není moc sladká ani převoněná, dobře se rozpouští, pro Rozárku to byla první jiná kaše než rýžová a hned napoprvé měla úspěch, jen ovoce v ní není moc znát.
  • Dobrá chuť
  • Méně sladká
  • Dobře se rozpouští
  • Nevýrazná chuť ovoce

Chutná jako koláč 🤍

Tuto příchuť jsme ochutnali jako první a díky tomu jsme začli kupovat kašičky gerber. Za mě naprostý top, příjemná jablíčková chuť se švestkou, chutná jako upečený koláč 🤍😁
hance89  26. čer 2023 Ověřená recenze

Štěpánkovo testování

Kaše chuťově výborná. Nevím zda to byl můj pocit, ale je méně sladší než ostatní kaše které jsme testovaly.
  • Výborná chuť
  • Rozpustnost
  • Nehrudkuje
nikolah14  26. čer 2023 Ověřená recenze

Vůně obilí

Tuto kaši jsme testovali jako poslední, opět jsme dávali dopoledne a zase jako u té minule cítím vůni obilí a ne ovoce. Ale jinak je velmi dobrá.
Také skvělá jako zavedení lepku a dodá miminku spoustu vitamínů a minerálu ♥️
  • Minerály ,vitaminy
  • Není aromatická
telios  19. čer 2023 Ověřená recenze

Nevýrazná, ale dobrá

Kaše dceři velmi chutná a je schopna sníst necelou porci (u nás velký úspěch). Konzistence není nijak hutná, ale ani řídká, prostě tak akorát. Jediné, co mě překvapilo bylo, že po otevření, oproti ostatním kaším této značky, mi nepřišla ničím zajímavá ani výrazná. Z balení se nevyvalila žádná vůně ovoce jako u jiných - to mi trochu chybělo. Chuťově mi také nepřišla nijak výrazná - ale i tak chutnala dceři i mě (i když bez chuti ovoce).
Kaše je zároveň lehká na trávení, je proto vhodná na noc - dceru po ní nebolelo bříško.
  • chuť (i když bez ovoce)
  • konzistence
  • složení
  • lehkost
  • nevýrazné (žádné) aroma
  • v chuti nejde cítit ovoce
klarietka  13. čer 2023 Ověřená recenze

Cítím, cítím švestky

Jablkovo-švestková kaše synovi moc chutnala, ani soustem nezaváhal. Škoda, že porce jsou tak malé. Syn v roce sní cca 200 ml/porce. Jelikož ho kojím, tak mu porci jako u nemléčných kaši nezvedám.
Každopádně, kaše krásně voní po švestkách, má akorát i konzistenci a syn se po ní může utlouct :)
  • Konzistence
  • Vůně
  • Malá porce
  • Moc nezasytí
adusqa94  6. čer 2023 Ověřená recenze

Kaše už jen nestačí 😅

Dítě má dostatek přísunu vitamínů a minerálů. Nejenom že dobře chutná a voní, ale také díky vločkám zasytí. U nás si kašička našla místo i ráno ke snídani. Chutná také staršímu bráchovi a to mu je 9 let 😅😇.
  • Kombinace chutí
  • Minerální látky
  • Hutná
  • Chutná
  • Obsahuje lepek, vhodná při zavádění lepku
sipeji  2. čer 2023 Ověřená recenze

Výborná kombinace chutí

Moc dobrá kaše s krásnou kombinací chutě švestky a jablíčka. Miminko tak pozná další nové chutě. Ovesné vločky krásně zasytí a kašičku jíst je radost, protože kromě toho poskytuji svému miminku cenné vitamíny a minerální látky, dobrá jako večeře i jako snídaně.
  • dokonalá kombinace chutí
  • snadná příprava
  • dokonalá konzistence
  • nezatíží trávení
  • dodá cenné vitamíny a minerální látky