GERBER mléčná kaše pšenično-ovesná banán a mango 200 g

GERBER mléčná kaše banán a mango je lahodný obilno-mléčný pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr¹. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 8. měsíce.

Díky banánovým a mangovým vločkám má nemléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, stačí přidat jen mléko.

Vlastnosti:

• Celozrnné obiloviny.
  • 0 % přidaného cukru¹.
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy³.
  • Vitamíny a minerální látky.
  • Zinek přispívající k normálnímu růstu.
  • Jednoduchá příprava.

GERBER kaše

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek i mlsných jazýčků. Díky svému jedinečnému složení obsahují také řadu vitamínů a minerálních látek, které napomáhají správnému rozvoji dětského organismu.

Miska plná dobrot obsahuje 19 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník² a vitamín D² pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

¹ Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

² Obsah vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

³ Zdroj: https://a0893052e1.cbaul-cdnwnd.com/ccf53c0c8de...

#test_gerber2

#test_gerber3

Hodnocení a zkušenosti s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a mango 200 g

Máš zkušenost s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a mango 200 g?

Kaše mango a banán

Za nás naprostá spokojenost. Kaše Gerber kupujeme často, ale tuhle jsme ještě neměli. Dcera mango miluje, takže u nás naprostá spokojenost. Kaše nedělá hrudky a není nějak extra sladká, takže výborný.
  • Chuť
  • Sytost
  • Snadná příprava
barunkasem  2. zář 2024 Ověřená recenze

Testování Gerber kaše, příchuť banán - mango

Ač nerada, ipřesto, že jsme velcí fanoušci značky Gerber, musím poznamenat, že příchuť kaše, kterou jsme dostaly, našeho testéra vůbec nezaujala.
Kaše mu nechutnala a bohužel po 5tém nezdařilém pokusu a důrazném : ,, NE” jsme usoudili, že tady pšenka nepokvete…
Takže kaši zbaštil starší syn a já !
Musím poznamenat, že kaši s příchutí jahoda náš Josífek naprosto zbožňuje!
Takže chybu vidím především v tom mangu, protože je to banánožrout!
Kaše nádherne voní, při dobrém poměru je krásně hladká a lahodná.
Hvězdu ubírám za příchuť.
(7 fotek)
  • Cena
  • Množství
  • Balení - praktické zavíráni krabičky
  • Trvanlivost
  • Dostupnost v obchodech
  • Obsahuje mnoho zdraví prospěšných vecí
  • Příchuť mango pro děti, které ho nemusí, není zrovna výhra
domcule  29. srp 2024 Ověřená recenze

GERBER banán a mango

Dceři kaše moc chutnala, snědla všechnu (od Hami nebo Sunaru to občas ani nedojí). Kaše má příjemnou chuť a vůni (není moc sladká což je super).
Kaše se snadno připravuje takže je to super snídaně či svačinka.
Zasytí a má pěkné složení.
Příště určitě koupíme.
  • Složení
1 člověk považuje za užitečné
petul89  21. srp 2024 Ověřená recenze

Mangovo banánová kaše

Kaše se snadno připravuje, zasytí, rychlá příprava ať už k večeři, nebo snídani. Složení je vyhovující, není úplně sladká, takže komu by připadala málo stačí přidat ovoce.
Doporučujeme vyzkoušet i jiné druhy, my už máme objednáno 😊
  • Různé druhy
  • Složení
  • Cena trochu vyšší, ale dá se koupit v akci

Testování Gerber mléčné kaše banan-mango

Ahoj měli jsme možnost vyzkoušet s dcerou tuhle mléčnou kaši pšenično ovesnou s příchutí banán a mango a musím říct, že jsme naprosto spokojení.
Kaše se snadno připravuje, skvěle chutná a zasytí.
Má super složení a není tolik sladká.
Za mě i dceru doporučujeme vyzkoušet 👍🙂🍀
  • Skvělá chuť
  • Zasytí
  • Zdravá
  • Cena
anna8432  6. srp 2024

Kaše je oblíbená večeře

S kaši jsme nejvíc spokojeni rychlá příprava dcera ji úplně miluje oblíbila si ji dáváme ji buď na snídani nebo večer na večeři
  • Dceři chutná nejvíc
nikelca  4. črc 2024 Ověřená recenze

Obľúbená raňajková kaša

Kaša sa naozaj ľahko pripravuje, nie je presladená a je chutná, či už sama alebo s trochou ovocia. Za nás super raňajky ❤️❤️❤️.
  • Jednoduchá príprava
  • Nie je presladená
  • Dobrá chuť
1 člověk považuje za užitečné

Super dopolední svačinka

Tuhle super kašičku s chutí banánu a manga jsem naši holčičce dávala dopoledne jako sváču. Sbalila jsem si ji dokonce na dovolenou a dávala ji malé v letadle, což ji krásně během letu zasytilo. Moc ji chutná, více než kaše od Sunaru. Je opravdu velice jednoduché ji připravit, tak moc, že jsem ji v letadle měla asi za minutu hotovou. Krásně voní po mangu a nedělá žádné hrudky. Byli jsme opravdu moc spokojení a rozhodně ji koupíme znovu. :)
  • Vhodné na cesty
  • Nedělá hrudky