GERBER mléčná kaše pšenično-ovesná banán a malina 200 g

GERBER mléčná kaše banán a malina je lahodný obilno-mléčný pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr¹. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Díky sušeným malinovým kouskům a banánovým vločkám má nemléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, stačí přidat jen mléko.

Vlastnosti:

• Celozrnné obiloviny.
  • 0 % přidaného cukru¹.
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy³.
  • Vitamíny a minerální látky.
  • Zinek přispívající k normálnímu růstu.
  • Jednoduchá příprava.

GERBER kaše

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek i mlsných jazýčků. Díky svému jedinečnému složení obsahují také řadu vitamínů a minerálních látek, které napomáhají správnému rozvoji dětského organismu.

Miska plná dobrot obsahuje 20 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník² a vitamín D² pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

¹ Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

² Obsah vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

³ Zdroj: https://a0893052e1.cbaul-cdnwnd.com/ccf53c0c8de...

#test_gerber2

#test_gerber3

Hodnocení a zkušenosti s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a malina 200 g

Máš zkušenost s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a malina 200 g?

Za mě určitě dobrá volba

Banán a maliny jsou skvělá kombinace – je to tak akorát sladké, i když tam není přidaný cukr, což mě moc těší. Mám dobrý pocit, že mu dávám něco zdravého, protože jsou v tom celozrnné obiloviny a vitamíny.

Je fajn, že je kaše jemná a prcek se s ní naučil dobře jíst lžičkou. Příprava je jednoduchá, Nemám pocit, že by ho to nějak nafukovalo nebo mu to dělalo problém s bříškem. Za mě určitě dobrá volba.
  • Bez přidaného cukru
  • Celozrnné obiloviny
  • Snadná příprava
  • Jemná textura pro začátek příkrmů
  • Obsahuje vitamíny a minerály
  • Chutná ovocná kombinace
blanka166  9. zář 2024 Ověřená recenze

Gerber kaše

Ahoj🩷
S kaší od Gerber jsme s Natálkou velice spokojené, chuťově nám sedla a s radostí a bez problému jí také spapala. Sice to není na hodně porcí, ale po chuťové stránce za mě velice chutné. Mohu jenom doporučit ☺️ určitě se k ní vrátíme.
  • Lahodná chuť
  • Bez hrudek
  • Širší výběr mezi více chuťovými variantami.
  • Dražší
bertoldina  9. zář 2024 Ověřená recenze

Chutná snidanova kase

Kaši otestoval kojenec, predskolak a školačka, všem chuťově vyhovovala.

Příprava byla snadná. Na dosažení požadované hustoty je potřeba překvapivě dost směsi, takže celkový počet porci z jedné krabice není vysoký, pro tři děti na dvě snídaně.

Na cestování je to fajn volba.
(5 fotek)
  • Chuť
  • Složení
  • Snadná příprava
  • Na zahuštění je potřeba dost směsi

Dobrá kašička

Kaše malé moc chutnala, balení stačilo na 3 porce.
megankaa  2. zář 2024 Ověřená recenze

Mléčná kaše

Tato kaše je moc chutná a dlouho vydrží, doporučuji. Mému synovi moc chutnala. Kombinace příchutí je zajímavá.
  • Skvělá chuť

Chuť na 1

Dcera neměla ráda banán v jakékoliv podobě, ale tahle kaše ji ovšem moc chutnala.
Chuť je super, nemá ten umělý zápach jako některé.
Vyhovovalo by nám větší balení, dalo to jen na 3 večeře.
  • Rychlá příprava
  • Skvělá chuť
  • Jemná kaše
  • Nedělá hrudky
petule_c  2. črc 2024 Ověřená recenze

Skvělá chuť

Holkám 9M moc chutnala. Příprava je rychlá a snadná, konzistenci jsme si trochu upravili - na nás dle dávkování moc husté. Vůně opravdu po malinách a chuť i za maminku super. Podle dcer toho bylo málo 😅 - vystačilo na 2 večeře a kousek..
  • Rychlá příprava
  • Jednoduchá
  • Vůně
  • Chuť
  • Konzistence
  • Pro dvojčata malé balení
hanikskopik  27. čer 2024 Ověřená recenze

Spokojenost :-)

Kaše se velmi dobře rozmíchává a tvoří hladkou konzistenci bez hrudek. Voní po mléku a malinách, žádná umělá vůně. Je super, že se nemusí míchat s mlékem ale jen s vodou.
Na začátku měl syn (9měsíců) problém s konzistencí - byl zvyklý na úplně hladkou rýžovou, ale druhý den si zvyknul a plná miska byla málo, nestačila jsem ani nabírat :-). Když řeknu poslední lžička, tak začne plakat, protože chce více. Měli jsme ji pouze na večeři a jelikož chutnám vše co jí on, tak mi velice chutnala a jedla bych jí i sama k snídani. Je super, že je také bez přidaných cukrů a že je navíc doplněna o zinek a spousty dalších vitamínů. Díky ní máme v jídelníčku také zařazeny obilniny. Za nás ji doporučujeme, koupíme ji znovu a vyzkoušíme i příchuť s mangem, které má moc rád.
  • jemná kaše
  • chuť malin
  • krásná vůně
  • snadná a rychlá příprava
  • bylo jí málo
marttul  24. čer 2024 Ověřená recenze

Chutná rychlovka

Můj synáček na kaše od začátku moc nebyl, ale to není případ téhle dobroty od Gerber. Je to jediná značka kaší, na které si doposud pochutnal. Jelikož ale na "sladké" moc není, tak mi vždycky pár lžiček nechal a i za mamky musím uznat, že tahle kaše je doopravdy moc dobrá. U jiných značek jsem měla problém s takovou chemickou pachutí, tady ji necítím. A věřím, že synáček také ne. ☺️
  • 🤌🏻 snadná příprava
  • 🤌🏻 bez "ocásku"
  • 🤌🏻 chuť
  • 🤌🏻 konzistence
nikous621  24. čer 2024 Ověřená recenze

Skvělá chutná svačinka

GERBER mléčná kaše pšenično-ovesná banán a malina 200 g

Snadná příprava kaše, vidličkou jde krásně rozmíchat a nedělají se hrudky, kaše krásně voní. Jsou v ní sušené malinové kousky, které jsou cítit na chuti. Kaše obsahuje vápník² a vitamín D² ,zinek a vitamín C. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Synovi moc chutnala.
(7 fotek)
  • ➕snadná příprava