GERBER mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g

GERBER mléčná kaše banán a hruška je lahodný obilno-mléčný pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr¹. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Díky banánovým a hruškovým vločkám má nemléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, stačí přidat jen mléko.

Vlastnosti:

• Celozrnné obiloviny.
  • 0 % přidaného cukru¹.
  • Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy³.
  • Vitamíny a minerální látky.
  • Jednoduchá příprava.
  • Perfektní na dobrou noc.

GERBER kaše

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek i mlsných jazýčků. Díky svému jedinečnému složení obsahují také řadu vitamínů a minerálních látek, které napomáhají správnému rozvoji dětského organismu.

Miska plná dobrot obsahuje 15 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník² a vitamín D² pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

¹ Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

² Obsah vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

³ Zdroj: https://a0893052e1.cbaul-cdnwnd.com/ccf53c0c8de...

#test_gerber2

#test_gerber3

Hodnocení a zkušenosti s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a hruška 200 g

Máš zkušenost s GERBER mléčnou kaší pšenično-ovesnou banán a hruška 200 g?

Příprava je jednoduchá, stačí přidat mléko a za chvilku je hotovo

Tahle GERBER kaše s banánem a hruškou je u nás doma oblíbená. Malému ji dávám od šesti měsíců a moc mu chutná. Obsahuje celozrnné obiloviny a není v ní žádný přidaný cukr, což mě těší. Kombinace banánu a hrušky je jemná, takže je kaše ideální na večerní zklidnění před spaním.

Příprava je jednoduchá. Textura je krásně hladká, takže je vhodná pro první lžičky a pomáhá dětem naučit se dobře jíst.
  • Bez přidaného cukru
  • Obsahuje celozrnné obiloviny
  • Jednoduchá a rychlá příprava
  • Jemná a hladká konzistence
  • Obsahuje vitamíny a minerály
  • Přirozeně sladká díky banánu a hrušce
  • Skvělá na večerní zklidnění
nikisa23  6. zář 2024 Ověřená recenze

Testování - banán a hruška

Kaše má oproti jiným chutím méně výraznou chuť, ale dcerce moc chutnala. Mne trochu méně.
Kaše nehrudkuje, dobře se rozmíchává. Když se doladí s čerstvým banánem tak je to fajn.
  • Nehrudkuje
  • Rychlá příprava
  • Jemná chuť
  • Ne moc výrazná chuť
buubblinka  6. zář 2024 Ověřená recenze

Gerber hruška banán

Máme doma jedlíka a kašička chutnala. Zatím jsme neměli možnost vyzkoušet značku Gerber až teď. Kasičky děláme denně, takže příprava byla snadná a kašička mi neudělala hrudky, malý ji zbaštil coby dup a hned šel spinkat. Neměl po ní žádné bolení bříška a spinkal pěkně. Hodnotím kladně 🩵🍀⭐
  • Snadná příprava
  • Plno vitamínů a bez přidaných cukrů
  • Chutná
  • V obchodě jedna z dražších
  • Malé balení
sunrain  4. zář 2024 Ověřená recenze

Testujeme kaši Gerber banán hruška

S podáváním kaše jsme teprve začali, takže jsme ze začátku podávali jen pár lžiček. Kaše má jemnou konzistenci a dobře se rozmíchává. Miminko po ní neboli bříško. I když je tato kaše doporučená na noc, podávali jsme pouze dopoledne kojenci, na noc je zvyklý na kojení. Kaše je bez nějaké vůně či umělé pachuti, avšak hrušku ani banán v příchuti rozpoznat nelze. Když kaše zbyla, zkoušely i starší děti, hodnotily kladně ale dle nich je prostě ovocná příchuť. Sama od sebe bych tuhle příchuť asi nekoupila. Přesně dle návodu na krabici jsem zkusila udělat porci a za nás teda obrovská porce a kaše byla hodně řídká. Samozřejmě každému miminku vyhovuje jiná konzistence, to se dá upravit. Hodně kladně hodnotím, že je bez přidaného cukru. Značku zbožňujeme na příkrmy a jsme ji věrní. U kaše ale budeme asi ještě hledat jinou variantu.
  • Snadná příprava
  • Jemná konzistence bez hrudek
  • Značka Gerber vysoká kvalita výrobků
  • Příchuť nezaujala
  • Při přípravě dle návodu příliš tekutá
  • Poměr cena x velikost balení

Gerber kaše na noc

Tato kaše mě mile překvapila. Snadno a rychle se připravuje. Má dobrou konzistenci, nedělá hrudky a synovi chutná. Vždy snědl celou misku, jednou jsem i přidelávala. Na večer ho z této kaše nebolelo bříško a klidně po ní i 4 hodinky spal. Baví mě, že kaše je bez přídavných cukru. Pokračujeme s touto kaši dále. Doporučuji.
  • Chuť
  • Dobré složení
  • Bez cukru
  • Malé balení
  • Vyšší cena
hanikskopik  27. čer 2024 Ověřená recenze

Spokojenost

Kaše se velmi dobře rozmíchává a tvoří hladkou konzistenci bez hrudek. Nemá výraznou vůni ale nevoní uměle. Je super, že se nemusí míchat s mlékem, ale jen s vodou.
Na začátku měl syn (9měsíců) problém s konzistencí - byl zvyklý na úplně hladkou rýžovou, ale druhý den si zvyknul a chutnala mu. Je super, že je také bez přidaných cukrů a že je navíc doplněna o spousty vitamínů. Díky ní máme v jídelníčku také zařazeny obilniny. Za nás ji doporučujeme a vyzkoušíme i příchuť s mangem, které má moc rád.
  • snadná příprava
  • jemná kaše
  • nemá výraznou chuť
marttul  24. čer 2024 Ověřená recenze

Chutná rychlovka

Můj synáček na kaše od začátku moc nebyl, ale to není případ téhle dobroty od Gerber. Je to jediná značka kaší, na které si doposud pochutnal. Jelikož ale na "sladké" úplně moc není, tak mi vždycky pár lžiček nechal a i za mamky musím uznat, že tahle kaše je doopravdy moc dobrá. U jiných značek jsem měla problém s takovou chemickou pachutí, tady ji necítím. A věřím, že synáček také ne. ☺️ Tahle kaše mu/nám ale nechutnala tolik, jako malina a banán. Také jsme ji nevyužili "na dobrou noc", protože syn dává na noc přednost polévkám. Ale jako svačinka, rychlovka, je to dobrá varianta.
  • Rychlá a snadná příprava
  • Složení
  • Konzistence
  • Ne příliš výrazná chuť
nikous621  24. čer 2024 Ověřená recenze

Super zkušenost

GERBER mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g

Stejně jako u kaše banán / malina je snadná příprava kaše. Vidličkou jde krásně rozmíchat a nedělají se hrudky, kaše krásně voní. Tato kaše není vůbec výrazná chutí. Osobně bych ji synovi nekoupila. Kaše obsahuje vápník² a vitamín D² ,zinek a vitamín C. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Hvězdičku dolu dávám jenom proto, že je chuť nevýrazná.
(6 fotek)
  • ➕ snadná příprava