GERBER Cereal mléčná kaše ovocná na dobrou noc

GERBER Cereal mléčná kaše ovocná na dobrou noc (230 g) je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti jablka, hrušky a banánu a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Miska plná dobrot obsahuje rýžovou mouku, 11 vitamínů a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. Každá miska podpoří růst a vývin kostí, normální funkci imunitního systému a rozvoj poznávacích funkcí vašeho děťátka.

Video: Gerber kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce

Vlastnosti:

• ŽELEZO přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
  • Vitamín A¹ a C pro imunitní systém
  • Vápník¹ a vitamín D¹ pro normální růst a vývin kostí
  • Pečlivě vybraná rýže

Recenze GERBER Cereal mléčné kaše jahodové na dobrou noc

Kaše GERBER Cereal na dobrou noc mají jemnou texturu vhodnou při zavádění příkrmů do stravy². Kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybrané rýže a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek. Obal je šetrnější k životnímu prostředí, navržený jako recyklovatelný.

¹ Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

² Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

Hodnocení a zkušenosti s GERBER Cereal mléčnou kaší ovocnou na dobrou noc

Máš zkušenost s GERBER Cereal mléčnou kaší ovocnou na dobrou noc?
nikolbr  6. črc 2023 Ověřená recenze

Dobrá

Je dobrá ale dcerce chutná více Pšenično-ovesná Jablko šestka.
  • Neuzavýratelný obal

Kaše Gerber Cereal krásně voní i chutnají, opravdu jsou na "dobrou noc"

Když už naší holčičce přestalo stačit mlíčko a se zájmem nás začala sledovat při každém jídle, nastal konečně čas prvních příkrmů. Protože od Nestlé již dáváme UM Beba, sáhli jsme i u příkrmů po kaších od Nestlé. Mléčné kaše Gerber Cereal na dobrou noc příjemně voní, mají velmi jemnou konzistenci a dobře se rozpouští. My je rozpouštíme buď v ohřáté vodě nebo již v namíchaném mlíčku Beba. Kaše mají sladkou chuť a naší holčičce chutnají. Nezaznamenali jsme žádné trávicí problémy ani bolení bříška, takže opravdu dostojí svému názvu “na dobrou noc”.

Ovocná příchuť mně osobně voní nejlépe ze všech a i chuťově je nejlepší ze všech.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkují
  • Jsou sladké a dceři chutnají
  • Příjemně voní
  • Obsahují vitamíny, vápník a železo
  • Obal by mohl být uzavíratelný
elis020  2. črc 2023 Ověřená recenze

Ovocná kaše

Velmi hezky kaše voní, dceři moc chutnala.
esmska  2. črc 2023 Ověřená recenze

Ovocná kaše

Mohla by být méně sladká, ale i tak je moc dobrá a dcerce chutnala, určitě by bylo super dělat i ve větším balení, aby déle vydržela a v uzavíratelném obalu, určitě je lepší tento obal než krabice, je skladnější 😊.
Nehrudkovatí, krásně do jemna se rozpustí.
  • Výborná chuť
  • Chutná dětem i dospělým
  • Dobrý obal
  • Hodně sladká
andynka25  2. črc 2023 Ověřená recenze

Mléčná kaše na dobrou noc - ovocná

Tato kaše miminku ze všech rýžových kaší chutnala nejméně. Je za nás příliš sladká. Vyhovuje mi rychlá příprava, jen se dá určitý počet lžic kaše. Balení je bez krabice, takže zabírá méně místa. Složení až na cukr je výborné, ale ta přílišná sladkost je na škodu.
  • Balení bez krabice
  • Výborné složení krom přidaného cukru
  • Přílišná sladkost
  • Chuťově nejslabší
plista  2. črc 2023 Ověřená recenze

Top z rýžových kaší

Z rýžových kaší tuto hodnotím asi jako nejlepší. Ač je také doslazovaná, nepřišla mi sladká zas až tak moc. Krásně voní, příprava opět snadná a rychlá. Zamyslela bych se nad obalem a množstvím. Kaše by se mohly určitě prodávat po větším balení. Našemu jedlíkovy doporučená porce nestačí 😁
limali  2. črc 2023 Ověřená recenze

GERBER Cereal ovocná mliečna kaša

Napriek banánom a jablkám, dcérke chutnala táto kaša najmenej.
Osobne nemám veľmi rada papierové obaly a v nich ešte sáčok s kašou, kvôli uskladneniu, ale je to len môj názor 😊.
Kaša sa rýchlo a jednoducho pripravuje, nevznikajú hrudky pri miešaní a príjemne vonia.
Chuť nie je umelá a neobsahuje pridaný cukor, čo je za mňa obrovské plus 😊.
  • - neobsahuje pridaný cukor
  • - príjemná vôňa, vzhľad aj chuť
  • - zbytočný obal navyše
  • - dcérke tento typ kaše chutil najmenej

Ovocné pokušení

Ovocná kaše je cítit po ovoci, ale není tak výrazné jako v předešlých, převažuje chuť rýže. Takže do ní přidávám ještě další ovoce. Je v ní přidaný cukr.
  • zasytí na celou noc
  • převažuje chuť rýže
  • není tolik cítit ovoce
raper  1. črc 2023 Ověřená recenze

Ovocná dobrota

Adámkovi chutnala jako všechny. Určitě doporučuji. Není tak voňavá jako ostatní ovocné kaše.
pavlakai  1. črc 2023 Ověřená recenze

Ovocná

Tata příchuť syna zaujala nejvíce. Dostával ji jako odpolední svačinu, někdy večeři. Krásně voní. Šla i dobře rozmíchávat. Občas jsem přidávala do UM.
  • Železo
  • Rýžová mouka
  • Uzavíratelný sáček
petulkavt  1. črc 2023 Ověřená recenze

Chutná ovocná kaše..ale..

Tuto kaši hodnotím jako nejlepší ze všech kaší, které jsme měli možnost otestovat. Kaše je chuťově dobrá, krásně voní.
Snadno se připravuje, nedělá hrudky, neobsahuje lepek. Bohužel je zde několik ALE, která mi brání dát více než 4 hvězdičky.
Jako první mě zaráží přidaný cukr. U kaše vhodné pro děti od 6. měsíců k tomu nevidím důvod.
Další věc, která mi vadí, je velikost balení. U starších dětí jsem kupovala Nestlé kaše. Konkrétně Nestlé Mléčná kaše na dobrou noc ovocná. Tato Gerber kaše má být jejím nástupcem. Chápu pohnutky firmy - jde o zisk..ale opravdu je nutné původní balení o velikosti 300g nahradit balením o 230g? A to při zachování ceny, za kterou se prodávala kaše o 300g?!
Nový obal udává informaci o počtů porcí - to odpovídá. Pokud budete připravovat kaši ze 120ml vody a s daného množství lžic, vystačí vám toto balení na zmíněné porce. My jsem dělali kaše trocha řidší. Bylo z toho tedy 5 porcí. Cena za kterou se kaše prodává je mezi 84.90,- až 119,- Kč. Tedy jedna porce vychází na nějaký 18 až 24 Kč.
Nový obal není narozdíl od původního znovuuzavíratelný. Těžko říct, zda je to snahou o to, aby se dal lépe recyklovat. Ale pro mě je to trochu krok "zpět".
Závěrem - dětem kaše chutnala. Jak té nejmladší 8m, tak starším dětem (5 a 7 let). U mě převládá mírné rozčarování nad složením a velikostí balení.
  • Ovocná
  • Bez lepku
  • Krásně voní
  • Velikost balení
  • Neuzavíratelný obal
khpeta  30. čer 2023 Ověřená recenze

Ovocná

Tato kaše byla chuťově velmi dobrá, bohužel však opět obsahuje cukr. Bez něj by byla top. Hodně byla cítit hruška.
  • Obsahuje důležité vitamíny
  • Krásně voní
  • Jemná chuť
  • Obsahuje cukr
lenka3p  29. čer 2023

Prosím, vraťte původní recepturu!

Hůře se rozmíchává a spotřeba je aspoň dvojnásobná. Nejsem spokojená.
neria55  28. čer 2023 Ověřená recenze

Získala si nejen mě

Tahle kaše po otevření voní nádherně, chuti si získala nejen dceru, ale i syna, který kaše nikdy nejí. Ale jak ochutnal lžičku, chtěl kaši udělat taky. Nevýhodou je tedy přidaný cukr, který se snažím do roku eliminovat. Míchám tedy půl na půl s čistou celozrnou kaší.
  • Konzistence
  • Neuzaviratelný sáček
romiisek1  28. čer 2023 Ověřená recenze

Ovocná

Kaše má ovocnou chuť a není moc sladká jako ty ostatní. Snadná příprava rychlé večeře. Lehce rozmíchatelná.
  • Méně sladká
  • Snadná příprava

Chutná kaše, bohužel přidaný cukr

Tato ovocná kaše je z těch, které obsahují přidaný cukr asi nejlepší - pocitově nejméně sladká. Synovi chutnala, z důvodu doslazení bych nepodávala na noc, jak je názvem doporučeno.
Ráda bych shrnula ještě obecně, z testovaných GERBER kaší jsme se shodli se synem, že preferujeme kaše pšenično - obilné, které nejsou doslazené cukrem. Syn z hlediska chuti a já z hlediska složení.🙂
  • Ovocná příjemná chuť
  • Lehká příprava
  • Nedělá hrudky
  • Obsahuje cukr
  • Není vhodná na noc
kajulk09  27. čer 2023 Ověřená recenze

Ovocná

Banány mají u nás doma všeobecně úspěch, proto jsem ani neváhala, že by nechutnala. Dá se říct, že se po ní zaprášilo a určitě jí domů ještě pořídíme.
  • Složení
kaci91  27. čer 2023 Ověřená recenze

Rozárky nejoblíbenější

Tahle kaše měla největší úspěch, není tak přeslazená, jako ostatní, skvělá konzistence, Rozárka by snad snědla i dvojnásobnou dávku najednou.
  • Není přeslazená
  • Úžasná chuť
  • Dobře se rozpouští

Ovocné potěšení

Výborná ovocná chuť, nejvíce cítím banán a hrušku ( moje oblíbené ovoce ), pokaždé mam co dělat, abych to synovi nesnědla 😀 🤍
hance89  26. čer 2023 Ověřená recenze

Štěpánkovo testování

Tak tahle kaše byla za nás nejlepší.
Při krmení se po ní hned zaprášilo.😄 Chutnala i mě, vždy jsem Štěpánkovi ujídala.
  • Dobře rozpustná
  • Příprava
  • Nehrudkuje
  • Moc sladká
nikolah14  26. čer 2023 Ověřená recenze

Vůně banánu

Tahle kaše není tak sladká jako Malinová, ale bohužel cukr také obsahuje. Krásně voní po banánu🙂, mě i synovi chutná, ale opět snědl tak půlku dávky.
Tuhle kaši jsme ochutnali jako druhou a u ní se mě potvrdilo, že opravdu na noc kaši nebudeme moct dávat. Sice je to kaše na noc, ale zdá se mi, že je moc těžká. Častěji se budil.
Ale každé dítě je jiné a jiné dítě třeba na noc tuto kaši bude moct. Chce to vyzkoušet.
  • Minerály
  • Cukr
  • Těžká na noc
simona_ba  26. čer 2023 Ověřená recenze

Ovocná kaše

Tuhle kašičku malý jen dostal ochutnat. Bohužel také obsahuje cukr. Rozhodně ale není tak sladká jako jahodová nebo malinová 🙂. Pokud maminkám cukr nevadí, tuhle doporučuji 😋

My zůstaneme u kašiček bez přidaného cukru, kterou jsme od značky Greber taky zkoušeli 😋.
  • přestože obsahuje cukr, není chuťově az tolik sladká
  • jemná konzistence
  • rychlá příprava
  • jemná chuť
  • obsahuje cukr
telios  16. čer 2023 Ověřená recenze

Chutná i tatínkovi

Tato kaše byla po otevření aromatická, je velmi cítit hruška. Dcera ze začátku kaši odmítala, ale to mohlo být způsobeno jinými faktory, které nesouvisí s kaší. Poslední porce (vždy 1/2 z uvedené porce - dcera jí málo) snědla celé.
Co se týče přípravy je opět jednoduchá. Nevím proč, ale první příprava byla nepovedená a trvalo mi hrozně dlouho, než jsem kaši pořádně rozmíchala - nicméně to mohlo být způsobeno tím, že jsem naráz nasypala větší množství prášku. Další šly lehce rozmíchat.
Každopádně tato kaše velmi chutnala i partnerovi, když dojídal první porce po dceři.
Kaši jsme zkoušeli jak ráno na snídani, tak i večer na noc. Jako snídaně byla velmi dostačující, jako večeře těžko říct, dcera se budí stále - ale je fakt, že při kaši na večer usnula na první etapu spánku na delší dobu (jindy se vzbudila po cca hodině)
Co se týče balení, ocenila bych nějaký způsob uzavření.
  • aroma
  • obsahuje maltodextrin
1 člověk považuje za užitečné
klarietka  13. čer 2023 Ověřená recenze

Ovoce kam se podíváš

Ovocná kaše synovi moc chutnala. Škoda, že porce jsou tak malé. Syn v roce sní cca 200 ml/porce.
Každopádně, kaše voní spíše banánem, má akorát i konzistenci a syn se po ní může utlouct :)
  • Konzistence
  • Snadná příprava
  • Spíše jde cítit banán, než jiné ovoce
  • Moc nezasytí
  • Malá porce
adusqa94  3. čer 2023 Ověřená recenze

Stále mi nestačí 😅

Těm, kteří preferují ovocné příchutě, mohu jen doporučit. Šlo o ideální svačinku mezi hlavními jídly. Kaše byla plná ovocné chuti a měla hezkou sladkou vůni. Příprava je sice jednoduchá, ale vyžaduje převařenou a teplou vodu. Ovocná kaše dítě ale skvěle zasytí.
  • Krásná vůně
  • Minerální látky
  • Recyklovatelný obal
sipeji  2. čer 2023 Ověřená recenze

Kaše s výbornou chutí ovoce

Tato kašička nám moc chutnala, má svěží chuť ovoce a v kombinaci s rýží je výborná. Mistička doslova zmizela před očima a musela jsem malinko přidělat. Což je jednoduché, protože se snadno připravuje. Krásně zasytí bříško a přitom se po ní lehce spinká celou noc. Dodá také vitamíny a minerály. Bude skvělá na naše prázdninové cesty.
  • výborná chuť ovoce
  • zasytí
  • snadno se připravuje
  • ideální hustota
  • praktické balení
  • příjemná vůně a barva
  • obsah vitamínů a minerálních látek