GERBER Cereal mléčná kaše kakaová na dobrou noc

GERBER Cereal mléčná kaše kakaová na dobrou noc (230 g) je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti kakaa a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 10. měsíce.

Miska plná dobrot obsahuje rýžovou mouku, 11 vitamínů a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. Každá miska podpoří růst a vývin kostí, normální funkci imunitního systému a rozvoj poznávacích funkcí vašeho děťátka.

Video: Gerber kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce

Vlastnosti:

• ŽELEZO přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
  • Vitamín A¹ a C pro imunitní systém
  • Vápník¹ a vitamín D¹ pro normální růst a vývin kostí
  • Pečlivě vybraná rýže

GERBER Cereal mléčná kaše kakaová na dobrou noc

Kaše GERBER Cereal na dobrou noc mají jemnou texturu vhodnou při zavádění příkrmů do stravy². Kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybrané rýže a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek. Obal je šetrnější k životnímu prostředí, navržený jako recyklovatelný.

¹ Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

² Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

Hodnocení a zkušenosti s GERBER Cereal mléčnou kaší kakaovou na dobrou noc

Máš zkušenost s GERBER Cereal mléčnou kaší kakaovou na dobrou noc?
nikolbr  6. črc 2023 Ověřená recenze

Jemná vůně

Snadná, rychlá příprava. Pěkná barva a konzistence. Bohužel, malé nechutnala a ani v mlíčku na zahuštění. Starší syn (4r) si ji ale dává rád.
  • Snadná příprava
  • Chuť
  • Špatně se skladuje, chtělo by to vychytat uzavírání

Kaše Gerber Cereal krásně voní i chutnají, opravdu jsou na "dobrou noc"

Když už naší holčičce přestalo stačit mlíčko a se zájmem nás začala sledovat při každém jídle, nastal konečně čas prvních příkrmů. Protože od Nestlé již dáváme UM Beba, sáhli jsme i u příkrmů po kaších od Nestlé. Mléčné kaše Gerber Cereal na dobrou noc příjemně voní, mají velmi jemnou konzistenci a dobře se rozpouští. My je rozpouštíme buď v ohřáté vodě nebo již v namíchaném mlíčku Beba. Kaše mají sladkou chuť a naší holčičce chutnají. Nezaznamenali jsme žádné trávicí problémy ani bolení bříška, takže opravdu dostojí svému názvu “na dobrou noc”.

Kakaová příchuť velmi dobře chutná i voní, patří k našim top 3 příchutím spolu s ovocnou a malinovou.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkují
  • Jsou sladké a dceři chutnají
  • Příjemně voní
  • Obsahují vitamíny, vápník a železo
  • Obal by mohl být uzavíratelný
elis020  2. črc 2023 Ověřená recenze

Kakaova kaše

Kakaová kaše je u nás velmi oblíbená. Máme již několikáté balení, dávám dceři občas také na snídani 😊.
raper  2. črc 2023 Ověřená recenze

Kakaová dobrota

Tato kaše byla na zkoušení poslední a malý bohužel onemocněl tak ochutnal jen lžičku. Mamce, ale chutná. Jak bude zdravý tak ji hned vyzkoušíme.
  • Není sladká
esmska  2. črc 2023 Ověřená recenze

Kakaová kaše

Opět moc chutnala. Po otevření se na nás linula vůně kakaa, krásně voní, jen se hůř míchala, bylo třeba použít více vody. Kvalitní složení, určitě koupíme 😊.
  • Voní a chutná po kakau
  • Kvalitní složení
  • Výborná chuť
  • Neuzavíratelné balení
andynka25  2. črc 2023 Ověřená recenze

Mléčná kaše na dobrou noc kakaová - doporučuji

Tato rýžová mléčná kaše našemu miminku chutnala nejvíce ze všech rýžových kaší, co zkusil. Oceňuji rychlou přípravu, nemusím kaši vážit, stačí dát tolik lžic, jak píší na obalu. Složení je vynikající až na přidaný cukr, je to první kakaový produkt, který jsme vyzkoušeli a veliká spokojenost. Naše miminko by bylo schopné sníst i více než jednu porci, jak mu chutná.🙂
  • Kvalitní složení
  • Rychlá příprava
  • Vynikající chuť
  • Je s přidaných cukrem
limali  2. črc 2023 Ověřená recenze

GERBER Cereal kakaová mliečna kaša

Kašu som v rámci testovania zvolila ako malý dezert. 😊
Dcérke veľmi chutnala, a musím uznať, že aj mne a manželovi! 😁
Škoda toho pridaného cukru v zložení.
Príprava je rýchla a jednoduchá. Vôňa, chuť aj vzhľad kaše sú na jedničku.
  • - skladný obal
  • - rýchla príprava
  • - pri miešaní nevznikajú hrudky
  • - príjemná vôňa, vzhľad aj chuť
  • - pridaný cukor
petulkavt  2. črc 2023 Ověřená recenze

Kakaová "sušenková" mňamka

Tato kaše je oproti ovocným kaším určena pro děti od ukončeného 10.měsíce. Na jejím ochutnávaní se tedy podílely naše starší děti (5 a 7 let). Příjemným překvapením je hned po otevření sáčku vůně kaše. Dcera ji nazvala sušenkovou. Stejně tak i prý chutná. Jako sušenky. Na rozdíl od ovocných kaší se tato trochu hůře míchala. Je zkrátka hustější než ovocné kaše. Ale stačilo přidat o trochu větší množství vody než je uvedeno. Chuťově je kaše výborná, jen škoda opět přidaného cukru. Stejně jako u ostatních, bych ocenila větší balení a znovuuzavíratelný obal.
  • "Sušenková" vůně
  • Chuť
  • Přidaný cukr
  • Velikost balení
  • Obal, který nejde znovu uzavřít
telios  1. črc 2023 Ověřená recenze

Kakao na dobrou noc

Kaše po otevření voní krásně po kakau. Obávala jsem se, že chuť bude umělá, ale vyvedla mě z omylu. Chuť je dokonalá, není vůbec sladká (ovocné mi přišly více) a opravdu chutná po kakau. Jako jídlo před spaním je ideální pro svou lehkost trávení. Oceňuju jako u ostatních lehkou a rychlou přípravu. Jen bohužel jako ostatní pytlíkové Gerber kaše obsahuje přidaný cukr a maltodextrin.
  • chuť
  • aroma
  • příprava
  • lehká na bříško
  • konzistence
  • neuzavíratelný sáček
  • obsahuje cukr, maltodextrin

Kakaová pochoutka

Takhle kaše je naše nejoblíbenější, moje i prcka. Má krásně čokoládovou chuť, zasytí a můžete do ní přidat jakékoliv ovoce.
  • čokoládová chuť
  • zasytí
pavlakai  1. črc 2023 Ověřená recenze

Kakaové potěšení

Kakaová kaše krásně voní. Poprvé se syn takto setkal s kakaem, kaši jsem mu ho rozmíchala i do UM do lahvičky. Chuť ho úplně nezaujala jako u jiných příchutí. Přišlo mi, že se hůře rozmíchává a dělala trošku hrudky. Celkově ale splnila očekávání.
  • Vitamíny
  • Železo
  • Znovu uzavíratelný sáček
  • Moc sladká
  • Hůře se rozmíchává
khpeta  29. čer 2023 Ověřená recenze

Kakaová

Kakaová kaše chutnala našim dětem nejméně, ač mají tuto příchuť jinak rádi. Špatně mi šla i rozmíchat, bohužel se tvořily stále hrudky.
  • Obsahuje důležité vitamíny, železo a pečlivě vybranou rýži
  • Přidaný cukr
  • Špatně se rozmíchává

Krásná vůně, bohužel opět s cukrem

Po rozbalení kaše krásně voní, úplně se mi sbíhaly sliny. Dá se lehce rozmíchat, nedělá hrudky. Synem chuť hodnocena tak průměrně, myslela jsem, že bude z kakaa nadšený, ale ovocné příchutě mu chutnaly více. Z oblečení se vypere bez následků, přes to, že je hnědá. Z důvodu obsahu cukru bych pro malé dítě znovu nezakoupila.
  • Příjemná vůně
  • Dobře rozpustná
  • Lze vyprat
  • Chuť tolik nezaujala
  • Obsahuje cukr
hance89  26. čer 2023 Ověřená recenze

Štěpánkovo testování 🙂

Nevím jestli jsme divní 😄, ale zrovna tato příchuť Štěpánkovi ani mě moc nechutnala. Na nás moc kakaová.
  • Dobře rozpustná
  • Nehrudkuje
  • Příprava
  • Moc sladká
klarietka  13. čer 2023 Ověřená recenze

Kakaové snění

Kakaová kaše synovi moc chutnala, ani soustem nezaváhal. Škoda, že porce jsou tak malé. Syn v roce sní cca 200 ml/porce.
Každopádně, kaše krásně voní po kakau, má akorát i konzistenci a syn se po ní může utlouct :)
  • Příprava
  • Konzistence
  • Velikost porce
  • Moc nezasytí
adusqa94  11. čer 2023 Ověřená recenze

Já nemůžu 😅😇

Kaše je až od 10 měsíců, tak jsem ochutnala já a starší syn, rychlá večeře i pro starší děti.
Synovy chutnala snad ještě víc než klasická krupice.
A nejmenší to bylo líto, že zrovna tuhle mohla ochutnat jen na lžíci. Ale za 3 měsíce to bude jasná volba na dovolenou k moři pro obě děti.
  • Snadná příprava
  • Silná chuť i vůně kakaa
  • Hutná
  • Chutná
  • Obsah vitamínů a minerálů
romiisek1  7. čer 2023 Ověřená recenze

Výborná chuť

Kaše je snadná na přípravu. Má krásnou konzistenci a dobře se rozmíchává. Kakaová příchuť chutná synovi, ale také i mě, tak se vždy musí se mnou rozdělit 😀 tahle příchuť je TOP
  • Skvělá chuť
  • Jednoduchá příprava
sipeji  2. čer 2023 Ověřená recenze

Moc dobrá a výživná kaše

Skutečně výborná kašička. Skutečně snadná příprava, dobře se jí lžičkou. Zasytí a nezatíží trávení. Syn doslova vylízal misku a bude to naše top večeře, chutnala i mě a starším dcerkám, které neodolaly a ochutnaly. Oceňuji vysoký obsah vitamínů a minerálů a pečlivě vybranou rýži.
  • výborná chuť kakaa
  • snadná příprava
  • sytá a zároveň lehká večeře
  • obsah vitamínů a minerálů
  • pečlivě vybraná rýže