Dětské kalhotkové pleny Moony Air Fit

4 zkušenosti

Dětské kalhotky Moony Air Fit jsou velmi jemné, tenké a přitom stále účinné. Praktické na léto a výborné pro aktivní a neposedné dětičky.
Plenky svou jemností a lehkostí připomínají bavlnu. Mají 100% prodyšnost materiálu a extrémně rychlou absorpci tekutin. Jsou neparfémované a hypoalergenní, vhodné při léčení plenkové dermatitidy.

Obsahují pohodlný pás pro pohyb děťátka. Kalhotky obsahují indikátor vlhkosti pro zjištění času pro správnou výměnu a také lep.pásik pro srolování použité plenky.

Vlastnosti

• 12 hodin absorbce,
  • plenky netahají a přizpůsobují se anatomii děťátka,
  • velmi vhodné pro děti s citlivou pokožkou,
  • neparfémované a hypoalergenní, bez optického bělidla, chlóru, formaldehydu, ftalátu, synteckých vůní nebo toxinů,
  • snížují tlak plenky na tělíčko dítěte o 50%¹,
  • „Fit moment“ – trojrozměrné přizpůsobení pleny tvaru dítěte, strečový lis v oblasti stehen, rozkroku a v části absorbéru tekutiny,
  • indikátor vlhkosti (pásek), i díky němu zjistíte, zda je plenu třeba vyměnit,
  • lepící pásek pleny – díky němu lze plenu více-násobně zapnout,
  • výrobek je certifikován a splňuje přísná kritéria z pohledu neškodnosti k pokožce dítěte¹.

Varianty dětských kalhotek Moony Air Fit:

Kde koupím dětské kalhotkové pleny Moony Air Fit?

¹ Výsledky na základě testování výrobku typu „S“ v obou produktech značky Unicharm Corp. a průměrného výrobku na asijském trhu.

#test_moony

Hodnocení a zkušenosti s nočními kalhotkovými plenami Moony Air Fit

Máš zkušenost s nočními kalhotkovými plenami Moony Air Fit?
maki600  15. lis 2023 Ověřená recenze

Pleny co opravdu hodně vydrží

Vyzkoušeli jsme pleny na zapínání a ty jsou určitě bezkonkurenční. Mají silnější pásek na zapínání takže drží dobře, nezapáchají a jsou pohodlné. Dlouho vydrží a malý se neoprudil 🙏😁😍
  • Bez parfemace
  • Opravdu dlouho vydrží
  • Jsou pohodlné
anettkah  13. lis 2023 Ověřená recenze

Nejlepší plenky od Moony

Hned na začátek říkám, že tahle značka je opravdu top mezi plenkami, a co jsme se jich vyzkouseli. Dítě se neopruzuje, plenky netlačí. Velice chválím zadní stranu plenky, která není široká jako u všech ostatních plen, nevytváří tak nepohodlný "polštář" na zadečku. Nasazení plenky jde možná o něco hůř, ale nevidím v tom problém. Sundání jde levou zadní. Plenky nevoní, nesmrdí, není cítit chemie. Mají proužek značící počůrání a lepící pásku na smotání pleny určené k vyhození. Přestože jsou denní, výrobce deklaruje až 12 hodim v suchu. Plenky opravdu vydržely celou noc, neprotekly, pokožka byla ráno trochu vlhká, ale plenka pojme opravdu dost. Jako největší bonus vidím hebkost materiálu. V tom jsou pleny Moony naprosto bezkonkurenční. Neskutečně příjemný materiál k pomazlení.
(5 fotek)
  • Nesmrdí, nevoní
  • Hebkost materiálu
  • Vysoká savost
  • Tvar
  • Dostupnost
baja1122  13. lis 2023 Ověřená recenze

Obrovské příjemné překvapení!

Neměla jsem moc velká očekávání. Jednou už jsem testovala plenky jiné značky a ty u nás absolutně propadly. Zatímco tyto plenky jsou skvělé! Kvalitní, heboučké a hlavne vydrží všechno, ani jednou nikde neprotekly. Nemyslela jsem si, že někdy objevím lepší plenky než ty na P, které zná celý svět a vždy jsem se ním vrátila. No Moony jsou lepší ❤️.
  • Neprotečou
  • Kvalitní materiál
  • Pěkné sedí, nikde neškrtí
  • U nás doma našly své místo a zůstanou zde do odplenkování
maki600  8. lis 2023 Ověřená recenze

Testujeme kalhotkové pleny

Mému synovi teď bylo 10 měsíců. Doteď jsme zkusili hodně plenek a skoro po všech se oprudil. Kalhotkové pleny zkoušíme poprvé. Hned jsme zkusili v noci na bříšku, ani na zádičkách nikdy netlačili a byly pohodlné. Dobře se oblékali, vůbec nezapáchali. Malému vydrželi celou noc, neprotekli nikde. Ráno se sundali a bylo to super. Jenomže náš prcek teď začal chodit, takže obléct kalhotkové pleny je nadlidský výkon. Nevýhoda je, že když je dítě oblečené a stojí, vy tu plenu prostě nenadáte, musíte sundat i punčocháčky. Za mě tyto pleny pouze v noci, nebo když je dítě větší, nebo třeba i v létě, kdy se nemusí tolik oblékat.
Pokud jde o sundávání plenky, tak je to velice jednoduché. Roztrhnete na boku a zabalíte proužkem do ruličky.
(6 fotek)
  • Plena opravdu dlouho vydrží, nezapáchá
  • Nikde netlačí
  • Malý se po ní neoprudil
  • Jsou savé
  • Mají proužek na zabalení pleny
  • Když někam chvátáte a chcete rychle nandat plínku, tak se špatně kalhotky oblékají ..