Dětská chůvička s kamerou SMART KIDO KD4010

Dětská chůvička s kamerou SMART Concept KD4010 KIDO zajistí nepřetržitý dohled nad vaším miminkem. Nabízí neomezený dosah, možnost obousměrné komunikace, funkci nočního vidění a další užitečné funkce, vč. uspávacího režimu s nabídkou dětských ukolébavek a uklidňujícího nočního světla. Díky kompaktním rozměrům si ji můžete vzít s sebou kamkoliv potřebujete.

Dětská chůvička s kamerou SMART KIDO KD4010

Bezpečná kontrola vašeho miminka doma i na cestách

Dětská chůvička s kamerou SMART Concept KD4010 KIDO přináší nepřetržitý dohled nad vaším miminkem, když u něj zrovna nejste. Poskytuje kvalitní přenos zvuku i obrazu, takže budete se svým dítětem v neustálém kontaktu. Chůvička využívá zabezpečený systém připojení, takže máte jistotu dokonalého soukromí bez možnosti cizího odposlechu.

Mobilní aplikace s neomezeným dosahem

Dětskou chůvičku SMART KD4010 KIDO můžete pomocí aplikace Concept Home propojit s vaším mobilním telefonem nebo tabletem a využívat ho stejným způsobem, jako rodičovskou jednotku. Mobilní aplikace vás upozorní pokaždé, pokud kamera zaznamená nějaký pohyb nebo zvuk u vašeho dítěte. Není tedy potřeba sledovat obrazovku vašeho telefonu nebo mít aplikaci stále zapnutou. Oproti rodičovské základně, která nabízí dosah až 300 m, má mobilní aplikace jednu výhodu. Sledováním dětské chůvičky přes váš telefon nebo tablet získáte neomezený dosah, takže svého potomka zkontrolujete doslova odkudkoliv. K jedné kameře se navíc může připojit až 5 uživatelů, což nabízí více možností a větší komfort pro celou rodinu.

Dětská chůvička s kamerou SMART KIDO KD4010

Obousměrná komunikace uklidní vaše miminko i na dálku

Dětská chůvička KD4010 KIDO poskytuje možnost obousměrné komunikace. Pokud tedy přes mobilní aplikaci uslyšíte dětský pláč, můžete na svého potomka promluvit a uklidnit ho svým hlasem i na dálku.

Využití doma i venku bez dosahu elektrické zásuvky

Velkou předností dětské chůvičky KD4010 KIDO je její nezávislost na elektrické zásuvce díky USB nabíjení. Můžete ji tedy připojit k powerbance a plně využívat kdekoliv na cestách nebo venkovních prostorech. Rodičovská jednotka lze díky integrované Li-Ion baterii používat bezkabelově pro komfortní obsluhu a volnost pohybu.

Uspávací režim a uklidňující noční světlo

Velmi příjemnou součástí chůvičky je uspávací režim s nabídkou dětských ukolébavek. Tyto uklidňující melodie můžete využít během uspávání nebo je vašemu dítěti pustit na dálku, pokud se vám v noci vzbudí. A pro ještě větší pocit bezpečí umožňuje chůvička nastavení uklidňujícího nočního světla, aby se dítě ve tmě nebálo. Vybírat můžete ze široké škály barev a zafixovat jednu oblíbenou nebo nastavit plynulé prolínání jednotlivých odstínů.

Dlouhá výdrž baterie s úsporným režimem

Rodičovská jednotka je vybavena úspornou Li-Ion baterií s mimořádnou výdrží až 10 dní při aktivaci 30x za den. Aktivací se rozumí okamžik, kdy kamera zaznamená zvuk nebo pohyb a aktivuje monitor chůvičky. Pokud není monitor aktivován, zůstává v úsporném režimu spánku.

Otočná kamera s nočním viděním a 3Mpx rozlišením

Součástí chůvičky je plně otočná kamera s 3Mpx rozlišením. Nabízí široký úhel záběru a možnost digitálního přiblížení obrazu. Díky nočnímu vidění s dosahem 10 m máte jistotu čistého obrazu ve dne i v noci, takže se nemusíte bát, že byste ve tmě ztratili vizuální kontrolu nad dítětem.

Monitoruje teplotu i vlhkost v místnosti

Zabudované senzory monitorují aktuální teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti, a tím zajišťují vašemu dítěti ideální podmínky pro spánek i na hraní. Pokud se hodnoty vychýlí, chůvička vás o tom upozorní.

Připomene vám, kdy je čas krmení

Video chůvička KD4010 KIDO vám pomůže také pohlídat pravidelnost krmení. Stačí nastavit jednotlivé časy a hned máte jistotu, že už nikdy nepřetáhnete intervaly mezi jednotlivými jídly.

#test_concept

Kde koupím dětskou chůvičku s kamerou SMART KIDO KD4010?

Hodnocení a zkušenosti s deskou chůvičkou s kamerou SMART KIDO KD4010

Máš zkušenost s deskou chůvičkou s kamerou SMART KIDO KD4010?
andynka25  14. srp 2023 Ověřená recenze

Dětská chůvička Smart Kido KD4010

S výběrem elektroniky jsem vždy náročná a chci jen to nejlepší. Tato chůvička splňuje všechny moje požadavky. Opravdu doporučuji. Krásný obraz, velký dosah (jsem venku a miminko mám v dětském pokojíčku na druhém konci domu a úplně v pohodě), možnost výběru světla, takže při kojení vidím. Mohu si vybrat světlo, světýlko, nebo červené světlo. Jsem moc spokojená s upozorněním, pokud miminko zapláče, nebo se pohne. To, že chůvička měří teplotu v místnosti, obzvlášť teď v létě hodně doporučuji, jak v noci se mění teplota, vím, kdy dodat přikrývku. Mám radost i z bílého šumu, který používám pořád v noci a hlavně možnost ho dát opravdu tak potichu, jak potřebuji. Mám i raketku na bílý šum a chůvička je bezkonkurenčně lepší, má větší škálu hlasitosti, jde i hodně potichu, což raketka, ani šumící medvídek nemají. Aplikace na mobil (mám iPhone) úplně paráda. Rodičovská jednotka má dlouhou výdrž baterie, ještě jsem od nákupu nenabíjela. Opravdu moc doporučuji. Kvalitní produkt, hezké zpracování. Chůvička se dá přidělat i na zeď. Mohu odjet i na chatu, nabíjení je fakt paráda. Moc doporučuji.
  • Velká škála hlasitosti -bílý šum
  • Červené světlo
  • Kvalitní obraz
  • Aplikace na mobil super
  • Mnoho možností nastavení
  • Jde přidělat na zeď
  • Mohu si ji vzít na dovolenou, nepotřebuji zásuvku
  • Měření teploty v místnosti - teď ve vedrech ideální
  • Není tam zpoždění, když slyší zvuk
  • Kvalitně, decentně zpracované
  • Velký dosah (jsem venku a miminko je v domě na druhém konci)
janysevka  14. srp 2023 Ověřená recenze

Dětská chůvička SMART KIDO ohlídá nejen dítě, ale i psa

Chůvička SMART KIDO je výborný pomocník do naší domácnosti. Nejvíc jsem ocenila to, že lze otáčet kamerou a přibližovat obraz. Tato výhoda nám posloužila nejen na monitorování miminka v postýlce, ale vyzkoušeli jsme kamerku také při hlídání psa, kterého jsme nechali samotného doma. Při hlídání psa jsme využili i možnost komunikace přes kamerku 😀

Další neméně důležitou výhodou chůvičky je možnost připojit si ji k aplikace a mít tak chůvičku s neomezeným dosahem kdykoliv a kdekoliv. Aplikaci jsme si do mobilu nainstalovali oba dva s manželem. Takže se v hlídání miminka můžeme střídat a nemusíme si předávat externí kamerku, stačí nám jen vlastní mobil. Aplikace funguje bez problémů. Jen některé funkce lze nastavit pouze na originální rodičovské jednotce, nikoliv v aplikaci - jde o rozsvícení světla na kamerce a vypnutí čeveného světýlka na kamerce. V aplikaci zase vidíte časový seznam, kdy kamerka detekovala pohyb nebo zvuk, to na rodičovské jednotce nenajdete.

Chůvička hlásí dva druhy alarmu - buď pohyb nebo zvuk. Úsporný režim funguje tak, že se obrazovka chůvičky rozsvítí pouze v případě, že se něco děje (tj. zvuk nebo pohyb). Obrazovka není dotyková, i když mě to k tomu vždy svádí. Jednou za čas jsem na to zapomněla a snažila se prstem na obrazovce zvýšit hlasitost a pod.

Ukolébavky ani bílý šum či světýlko jsem zatím nikdy k uspávání nevyužila, protože naše dítě potřebuje k uspání nebo uklidnění lidskou přítomnost 😅

Super je možnost připevnit kamerku i na zeď a otočná hlavice se přizpůsobí každé poloze. Kamerka však musí být vždy připojená kabelem do sítě, jinak se nezapne.

Celkově jsme s touto chůvičkou moc spokojení a věřím, že nám bude sloužit ještě několik let 😉
  • Možnost otáčet kamerou a přiblížit obraz
  • Aplikace, díky které lze ovládat a sledovat chůvičku z mobilu
  • Neomezený dosah
  • Výborný obraz i v nočním režimu
  • Obousměrná komunikace
  • Možnost připevnit chůvičku i na stěnu
  • Displej není dotykový
  • Kamera musí být připojena pouze do sítě
baja1122  14. srp 2023 Ověřená recenze

SMART KIDO pro zjednodušení života rodičů

1) Chůvičku jsem velmi rychle zapojila a uvedla do provozu - kamera má dobré rozlišení ve dne i v noci, jde otáčet do všech stran, nahoru i dolů a má velmi pěkný, jednoduchý design.

2) Rodičovská jednotka - lze pustit na dálku ukolébavky (které velmi často při usínání využíváme), mluvit na děťátko, světlo, otáčet na dálku s kamerou, nastavit hlasitost - příjemné ovládání. Mínusy zde vidím v tom, že ovládání není podsvětlené a tudíž ve tmě se hůře ovládá a pak v tom, že při puštění ukolébavek se jednotka neustále rozsvěcuje, protože slyší ten zvuk písniček.

3) Aplikace - bohužel aplikace se na mém mobilu nepodařila za celou dobu rozjet. Nepotřebovala jsem ji nutně a tak prozatím neřeším. Dosah mi zatím vždy stačil, ale budu testovat dále - chtěla bych třeba dál na zahradu, tak uvidíme, zda dosah bude stačit (bohužel za celé testování bylo pěkně škaredě a práce na zahradě nebyly možné).

4) Hned po asi 2 dnech testování potřebovala kamarádka půjčit pro dceru (2r.) chůvičku s kamerou na oslavu, poprosila jsem ji pak o krátké zhodnocení:
a) Zprovoznení bylo velmi snadné, zvládla bych i bez návodu.
b) Appku jsem stáhla, i manžel, ale nešel nám ani jednomu načíst QR kód pro spárování.
c) Žádné jiné funkce jsem nevyužila, ale kdybych měla déle, využila bych asi svetýlko a oboustranný zvuk.
d) Snadné ovládání, dostačující dosah, dobré rozlíšení kamery i v nočním režimu.
Akorát mám teda dítě, které se bálo té části chůvičky s kamerou, i když jsme vysvetlovali, jak to funguje a že se bát nemusí. Při usínání jsem musela schovat a vytáhnout až dcera usne, ale to by se časem určite zlepšilo.

Mé celkové dojmy? Super! Teď jsme chůvičku využili i na dovolené a bez ní by to tam nešlo, jelikož syn spal ve velké posteli s námi a takto jsme ho měli pořád pod kontrolou. Nebýt chůvičky, musel by si s ním někdo lehnout a být pořád s ním. Takže za mě - skvělá věc pro usnadnění života rodičů - syn jde dopoledne spát, já si mohu uvařit, uklidit a pořád vím, že kdyby něco, chůvička mě upozorní a já nemusím pořád chodit poslouchat, jestli už náhodou nepláče. Takže až u třetího dítěte sice, ale i tak jsem nadšená a lituji, že jsem si ji nepořídila již dávno. No LEPŠÍ POZDĚ, NEŽ NIKDY.
(12 fotek)
  • dlouhý kabel ke kameře
  • vysoké rozlišení videa i v noci
  • možnost vložení SD karty
  • funkce - ukolébavky, světlo, otáčení kamery, hlas - vše na dálku
  • pěkný, jednoduchý design
  • dosah pro mě dostatečný (k rodičovské jednotce)
  • aplikace se mi nepodařila rozjet
  • nepodsvícení ovládání rodičovské jednotky (ve tmě nejde moc dobře ovládat)
  • při puštění ukolébavek se rodičovská jednotka neustále rozsvěcuje kvůli zvuku
escapelle  13. srp 2023 Ověřená recenze

Recenze dětská chůvička

Jako první nás zaujal vzhled kamery, který v každém z nás evokuje něco jiného. Ve mně ufona a v manželovi medvídka.
Chůvička byla rychle nabitá, což byl prvotní rozdíl oproti té naší stávající. Staršímu synovi se líbí, že vypadá jako mobil. Velikost obrazovky hodnotíme opravdu moc kladně. Stejně jako rozlišení a dokonalé zoomovaní. Obraz je velmi pěkný.
Při seznamování se s funkcemi jsem pronesla "ty hele,to hraje i ukolébavky, to by byla pecka kdyby tam byl i bílý šum!" No, a je tam! Naše nadšení zase o kus povyrostlo, protože šum jsme doteď pouštěli z tabletu. Ovládání je zcela intuitivní. Spárování kamery, chůvičky a telefonů proběhlo bez problémů. Aplikace nás perfektně navedla. Vše je v češtině a přehledné.
Co mě překvapilo asi nejvíce, je možnost komunikace na dálku. Když je manžel v práci a má zrovna čas, připojí se ke kameře a komunikuje s námi. Přenos zvuku je bezchybný, jako by seděl vedle nás. Kameru lze otáčet kolem dokola i nahoru dolů, takže není problém s tím, když se dítě v postýlce přesune. Další zázračná funkce 🙂
Při ovládání kamery v telefonu nebo chůvičce, je reakce bez prodlevy.
Dalším milým překvapením bylo světýlko, které je možné na kameře rozsvítit. Syn má momentálně období, kdy se začal otáčet na bříško a po uložení do postýlky se točí sem tam. Světýlka ho ale zaujmou, zklidní se a usne.
Síla signálu v našem domě (silné kamenné zdi) je větší než u naší původní chůvičky, ale místy také vypadává. Nicméně našli jsme místo, kde je přenos nerušený. A vždy je možnost nedostatek signálu nahradit vzdáleným připojením, což je pro nás opravdu funkce k nezaplacení. Nemusím se bát odběhnout z domu a miminko nechat pod chvilkovým dozorem starší sestry.
Kamera není na baterii, je však možné připojit ji k powerbance.
Shrnuto podtrženo, s chůvičkou Concept Kido 4010 jsme velmi spokojení. Rozhodně bych ji pořídila znovu a doporučila každému rodiči, který chce mít neomezený dohled nad svým dítětem.
Jediné, co mi chybí k úplné dokonalosti je integrovaná baterie v kameře, při jejímž nabití by bylo možné kameru používat bez připojení k síti nebo powerbance. Ale to budiž odpuštěno.🙂
(5 fotek)
  • ➕ rychlé nabíjení chůvičky
  • ➕ velikost monitoru
  • ➕obraz
  • ➕otočná kamera
  • ➕možnost připojit se ze vzdáleného zařízení
  • ➕dlouhé kabely
  • ➕vzdálená komunikace
  • ➕reprodukce hudby
  • ➕využití kamery jako světýlka
  • ➕snímání teploty a vlhkosti v místnosti
  • ➖nutnost připojení kamery k síti nebo powerbance
ludia  9. srp 2023 Ověřená recenze

Chůvička funguje tak jak má

Zatím jsme chůvičku neotestovali v ostrém provozu, ale zatím pracuje a funguje tak jak má.
Kamera má širokoúhlý záběr, takže krásně snímá postýlku. Mikrofon je citlivý a v pohodě přenáší signál přes celý byt.
Vyzkoušeli jsme i jednotlivé funkce chůvičky (ukolébavky, světlo, bílý šum...) a vše funguje tak jak uvádí výrobce.
Jediné s čím bojujeme je aplikace, která se nám stále nepodařila spárovat s chůvičkou. Zatím jsme to moc neřešili, protože dosah přenosného monitoru je dostačující. Snad se nám při nějaké delší volné chvilce podaří aplikaci zprovoznit.
  • Dobrý přenos signálu
  • Širokoúhlý záběr
  • Jednoduchá na ovládání
  • Nedotykový display
  • Nepodařilo se nám spárovat s aplikací
  • Komplikovanější připevnění kamery. My máme ale postaveno na komodě, takže ok.