Dárkové kreativní boxy Craftiry

1 zkušenost

Víme, že člověk je od přírody tvor tvořivý. Dokonce je i vědecky podložené, že věci, u kterých se sami podílíme na výrobě, pro nás mají mnohem větší hodnotu a vnímáme je jako hezčí.
Kreativní boxy Craftiry představují úplně nový koncept dárků, které si obdarovaný sám dotvoří.

Video: Zajímavý dárek pro muže: Pořiďte DIY sadu na výrobu sushi, piva nebo opasku

Támhle něco ubrat, tady zase přidat. Pokud hledáte originální dárek pro tvořivé muže a ženy, kreativní sada je trefa do černého. Milovníky nadčasové módy potěší výroba koženého pásku, nenapravitelní dobrodruzi pak ocení sadu na výrobu nože. Na své si přijdou i kancelářští. Taková sada na výrobu stylového koženého zápisníku v koutě neskončí. Všechny nadšence do tvoření nehledě na věk nebo pohlaví potěší dárková sada na výrobu mýdel.

Dárkové kreativní boxy Craftiry

Kde koupím dárkové kreativní boxy Craftiry?

Hodnocení a zkušenosti s dárkovými kreativními boxy Craftiry

Máš zkušenost s dárkovými kreativními boxy Craftiry?
jennyska  3. lis 2022

Stylové balení a kvalitní opasek

Opasek si vyráběl můj kamarád, který ho od nás dostal jako dárek.

Moc se mu líbilo samotné zabalení dárkové sady, které je skutečně reprezentativní. Ve velké krabici barvy british racing green jsou všechny díly zabaleny ještě ve žlutém papíru a volný prostor je vyplněn proužky z černého papíru. Celé to vypadá skutečně stylově, za mě velký palec nahoru.

Všechny díly i nástroje jsou už od pohledu dostatečně bytelné, z vlastní dílny vlastně použil jen kladivo, prkénko a pravítko nebo svinovací metr. Hodí se i tužka nebo šidlo k naznačení dírek, nicméně obešel se i bez nich. Samotná výroba pásku pro něj nebyla nijak zásadně složitá, no nebylo to ani úplně zadarmo. Takový kompromis mezi ne přílišnou náročností a pocitem z dobře vykonané práce.

Návod je přesný a podrobný. Kamarád se ho držel úplně do puntíku, takže prakticky neměl moc kde udělat chybu. Jenom skutečně doporučujeme vše dvakrát měřit a jednou řezat. Každopádně, pokud nemáte s prací s kůží nebo podobnými činnostmi letitou praxi, strojové přesnosti asi nedosáhnete. Právě to je ale to, co dělá tenhle pásek unikátním a z čeho se kamarád těšil! "Ušil" si vlastní opasek, který moc rád nosí.
  • stylové balení
  • díly vypadají kvalitně
  • podrobný a srozumitelný návod
  • méně zručné typy se při výrobě mohou docela zapotit
  • výsečník moc "neodpouští chyby"