BEBELO Baby wash 200ml

Extra jemný šampon, mycí gel a báječná pěnová koupel v jednom přípravku BEBELO Baby wash jemně myje citlivou dětskou pokožku a dětské vlásky zanechává čisté a hebké. Obsahuje patentovaný pre-biotický komplex BioEcolia, který pomáhá udržovat optimální mikrofloru na povrchu dětské kůže. Spolu s kyselinou mléčnou podporuje přirozené pH pokožky. Dermatologicky testováno. Vhodné od prvních dnů dítěte.

BEBELO Baby wash 200ml

Výsledek:

• myje dětskou pokožku s ohledem na její potřeby,
  • šetrně myje vlasy a zanechává je jemné a hebké,
  • vytváří bohatou voňavou pěnu pro radost z koupání.

Použití

Kápněte malé množství mycího gelu do mokré dlaně a jemně umývejte pokožku i vlásky dítěte až se vytvoří pěna. Poté opláchněte. Pokud chcete vytvořit pěnovou koupel, přidejte mycí gel do vany a napěňte tekoucí vodou nebo rukou.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí!

Kde koupím BEBELO Baby wash 200ml?

Hodnocení a zkušenosti s BEBELO Baby wash 200ml

Máš zkušenost s BEBELO Baby wash 200ml?
terezz1  26. kvě 2023 Ověřená recenze

3v1

Syn miluje koupání a pěnu. Má atopický ekzém takže nic nesnese. Vyzkoušely jsme dát do vany na pěnu a musím říct, že naprostá spokojenost. Žádný ekzém se neprojevil po koupely. Vlasy pro nás taky byla hrůza, ale teďka je to pro nás paráda. Jsem ráda, že je v 3v1. Mám ho jako sprcháč, šampon tak i pěnu v jednom a nemusím mít na vaně x lahviček. Vyzkoušely jsme i na našeho 3 měsíčního prcka a super.
  • pěkně umývá
  • vyrábí pěknou pěnu
  • stačí ho málo
janicka_7  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Baby wash

Ačkoliv jsem doposud používala tři výrobky s tím, že to má nějaký svůj význam, tak jsem změnila názor. Velkou výhodu vidím, že mi na vše stačí jen jeden výrobek jen bych teda udělala větší balení a ideálně s pumpičkou, jelikož při mytí to otevírání není úplně ideální. Každopádně přípravek má velmi příjemnou konzistenci i vůni.
  • Využití přípravku 3v1
bohhana  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Přípravek na mytí 3v1

Přípravek je dle výrobce označen jako šampon, mycí gel a pěna do koupele. S ohledem na to, že pění a myje, tak proč ne :-).

Osobně mne překvapuje, že ve složení je uveden parfém, ale já z produktu před použitím cítím hlavně mycí složky. Po umytí na pleti už něco cítím, ale spíš bych to označila jako pocit čistoty než vůně. To samo o sobě rozhodně není na škodu. Důležité je, že produkt nedráždí dítě.

Zásadní slabinou tohoto produktu je dle mého názoru obal, konkrétně víčko. Poměrně těžko se otevírá a s ohledem na konzistenci produktu (řidší, ačkoli produkt je zahuštěný) je víčko (a někdy i lahev) po aplikaci upatlané. Produkt tak lze i hůře dávkovat - což vidím jako nežádoucí komplikaci zejména v případě mytí vlásků. S ohledem na cenu produktu se domnívám, že by si zasloužil dávkovací pumpičku (z tuby by produkt šel také kvůli tekutosti hůře dávkovat).
  • univerzální mycí přípravek (vlasy, tělo, pěna do koupele)
  • dávkování (tekutost přípravku v kombinaci s obalem)
denny27  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Bebelo Baby wash

Pěna, šampon a mycí gel se u nás osvědčily. Gel krásně voní, hydratuje pokožku a stačí ho opravdu málo a ve vaně udělá hodně pěny. Vydrží dlouho.
  • Voní
  • Hydratuje
  • Vytvoří hodně pěny
sunny96  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Koupání

Pokožka je krásně vláčná. I mě moc pomáhá na mé vysušené ruce, takže vhodné pro všechny věkové skupiny.
  • Příjemná vůně
  • Pokožka je hydratovaná
  • Pro všechny věkové skupiny
kveta1  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Šampon, mycí gel a pěna dohromady 3 v1

Mě se tedy osvědčilo ho nalít rovnou do vany, pěkně voní a opět kůže je po něm příjemná na dotyk. I pro citlivou pokožku. Akorát jsem čekala, že bude více pěnit. Za mě je spokojenost.
  • Od narození
  • pro citlivou pokožku
  • jemně voní
gambi000  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Bebelo baby wash

Jsem nadšená. Plno pěny z malého množství. Děti si vyhrají a krásně umyjí. Za chvíli budeme muset pořídit další 😁.
  • Hydratace pokožky
  • Plno pěny
andy2018  20. kvě 2023 Ověřená recenze

3v1

Krásně pění, umyje, příjemně voní. Dají se s ním umýt vlásky. Nedráždí.
  • vůně
  • pěnivost
  • malé balení
anydevil  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Koupel 3v1

Co se týká přípravku nemůžu si stěžovat. Splní co slibuje. Přiměřeně pění, dobře umývá, nevysušuje a dítka jemně voní. Jako velkou nevýhodu bohužel vidím balení. Starší dítko je dost akční, takže když ho potřebuji jen rychle opláchnout potřebovala bych další ruku. Vhodnější by byla za mě pumpička. Víčko se špatně otevírá, hlavně když má člověk mokré a částečně namydlené ruce. Nakonec jsem přelila do jiné láhve a jsem spokojená.
  • lehká vůně
  • nedráždí, nevysušuje
  • nepraktické balení
hanuler  19. kvě 2023 Ověřená recenze

BEBELO mytí 3v1

Příjemný šampon, mycí gel a koupel bez výrazné parfemace. Voní čistotou. Šetrně umývá jak obličej, vlásky i celé tělíčko. Pění tak akorát. Konzistence gelová. Není co vytknout.
  • 3v1 šampón, mycí gel a koupel
  • Jemná vůně
ferary  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Překvapil

Nejsem fanoušek produktů 3v1, nicméně tenhle produkt mě mile překvapil. Jedná se o mycí gel, šampon a pěnu do koupele. Všechny své funkce plní. Pokožku nedráždí, nevysušuje, vlásky nezacuchavá. Vůně je jemná, příjemná.
  • - složení
  • - nedráždí, nevysušuje
  • - nejsou

Mycí emulze 3 v 1

Velkou výhodou je, že človek nemusí mít zvlášť tři produkty, ale postačí tento jeden. Je zároveň vhodný na tělo, vlasy i do koupele jako pěna. Produkt je fajn, já ale přesto jsem, dá se říct, stará škola, takže preferuju staré dobré heřmánkové mýdlo. Jinak je ale produkt kvalitní, příjemně voňavý a jemný.
  • Přípravek tři v jednom, takže jeden produkt nahradí tři.
  • Decentní vůně
  • Uzávěr mi šel špatně otevírat, zvlášt když jsem měla při koupáni mokré ruce.
misaa56  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Koupel 3v1

Krásně voní a pění tak akorát. Výhodou je, že se dá použít jak na vlásky tak i na tělo.
  • Použití 3v1, stačí jedna lahvička
esmska  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Zázrak 3v1

Naprostá spokojenost, nikde se nám neválelo milion lahviček, tahle jedna perfektně zastala hned několik funkcí. Přidávala jsem dětem do vany a umyla jim s nim celé tělo včetně hlavy, pění přiměřeně. Děti po něm krásně miminkovsky voní, i když to jedno už je velké 😅.
  • Krásně voní
  • Hezký obal
  • Ocenila bych i s víčkem v růžové barvě 😅
vlahy  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Pohodová koupel

Tento výrobek bych zařadila do kategorie 3v1: Šampon, mycí gel a pěnová koupel v jednom, ovšem neznamená to, že by nějak ztrácel na kvalitě. Jemný šampon krásně vlásky umyje, bez problémů se oplachuje a zanechá je hebké a vyživené. Další použití, jako mycího gelu, bylo též pohodové. Pro děti nejlepší napuštění vaničky a vytvoření pěnové koupele, protože výrobek krásně pění a koupání se pro ně stává zábavou a radostí. Bebelo Baby wash též příjemně překvapil a jeho používání se nám s prckem velmi líbilo.
  • Multifunkčnost (šampon, mycí gel a pěnová koupel)
  • Snadné používání
  • Šetrný k dětské pokožce
  • Dostatečná pěnivost
anettkah  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Šampon, sprcháč a pěna v jednom

Bebelo baby wash je šampon, sprchový gel a pěna do koupele v jednom. Jako šampon a mycí gel šetrně myje pokožku, voní jen lehce. Vyhýbám se silné parfemaci a škodlivým složkám jako jsou třeba parabeny. Zde nic takového nenajdete. Jako pěna do koupele také obstál. Nepění tolik jako jiné přípravky, ale přece jen je to až druhotný účel. Reakce pokožky na Bebelo jsem žádné nezaznamenala. Jedinou nevýhodu spatřuji v uzávěru. Myslím, ze pumpička by byla mnohem lepší.
  • Málo voní
  • Pění
  • Složení
  • Uzávěr - lepší by byla pumpička
kocickanela  15. kvě 2023 Ověřená recenze

3v1 na vlasy, tělo i do koupele

Zajímavá vůně produktu, která hned zaujme váš nos. Výhodou balení je, že je to pěna do koupele, šampon i micí gel. Je od narození a na citlivou pokožku, kterou tento produkt jemně myje a chrání tak citlivé mýsta na těle dítete.
Krásnej sloník zaujme při koupání každého špunta.
  • 3v1 úspora
  • Příjemná lehká vůně
  • Na dětskou citlivou pokožku
  • Vhodný od narození
  • Dostačující velikost balení
  • Pěknej obal ze sloníkem
  • Při mokrých rukou se balení hůř otevře
krisstina93  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Sprchový gel

Já teda na děti moc sprchové gely nepoužívám, takže nemám moc srovnání s konkurenci, ale je moc příjemný. Nejvíc mě zaujala vůně, nedokážu to k ničemu přirovnat, ale představuju si tak vůni čistoty. Jemné složení, nevysušuje, hezky pění. Výhoda je, že je 3v1, nemusi se kupovat zvlášť mýdlo, šampon a pěna.
  • Nevysušuje
  • 3v1
  • Trochu hůř se otvírá víčko.

Sprcháč 3v1 s krásnou vůni a plno mydlinkama

Na koupání ideální pomocník. Je to 3v1, takže ho použijete jak na hlavu, tělo tak i do koupele, kde vykouzlí jemné bublinky. Dcerku zaujal i slonik.
  • Krásně voní
  • Multifunkční - hlava, tělo, vana
  • Vhodný od narození
  • Sloník na obalu, který zaujme každé mimčo
ztracenka93  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Pozitivní zkušenost

Přiznám se, že jsem nikdy nebyla fanouškem produktů 3 v 1, ale musím uznat, že jsem byla příjemně překvapená. Jedná se o jemný šampon, mycí gel a báječnou pěnovou koupel v jednom přípravku. Šetrně umýval, příjemně pěnil, bez problémů se oplachovat. Nemám co vytknout.
  • - 3 v 1 takže zabere méně místa než tři specializované přípravky
  • - šetrně umýval
  • - jemný k dětské pokožce
  • - příjemně pěnil
  • - snadno se oplachoval