BEBELO Baby cream 200ml

Výživný krém na obličej i tělo pro každodenní péči o dětskou pokožku BEBELO Baby cream předchází vysušení a podráždění a zanechává jemnou vůni. Obsahuje šťávu z Aloe vera a regenerační a výživné složky panthenol, vitamin E a výtažek z měsíčku. Bambucké máslo zvláčňuje, hydratuje a chrání citlivou dětskou pokožku. Dermatologicky testováno. Vhodné od prvních dnů dítěte.

BEBELO Baby cream 200ml

Výsledek:

• chrání pokožku před vysušením a podrážděním,
  • vyživuje, zvláčňuje a hydratuje,
  • vhodné i pro citlivou pokožku novorozenců.

Složení

Bambucké máslo, šťáva z Aloe vera, extrakt z měsíčku, panthenol, vitamin E.

Použití

Malé množství krému jemně vmasírujte do pokožky dítěte.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí!

Kde koupím BEBELO Baby cream 200ml?

Hodnocení a zkušenosti s BEBELO Baby cream 200ml

Máš zkušenost s BEBELO Baby cream 200ml?
terezz1  26. kvě 2023 Ověřená recenze

Baby cream

Jsem spokojená. Krém se dobře roztírá a rychle se vstřebává. Vyzkoušely jsme na všech 4 dětech. Mají atopický exém a jen tak něco nemůžou. Po tomto krému měly pokožku krásnou a vůbec jim nevadil. Pokožka je hydratovaná, vláčná. Vůně je jemná, příjemná. Určitě ho pořídíme do zásoby. I ti starší jsou nadšení, že můžou použít i krém.
  • příjemná vůně
  • vstřebatelnost
janicka_7  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Baby cream

Hydratuje, nevysušuje pokožku, krásně se vstřebává a hlavně nemastí. Navíc má velmi příjemnou vůni. Klidně bych uvítala větší balení.
  • Rychle se vstřebává
bohhana  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Příjemná emulze na celé tělo

Tento krém, který je určen na obličej i tělo, je balen v 200 ml tubě. Pro aplikaci na tělo ideální kombinace, pro aplikaci na obličej je to otázka zvyku manipulace s větší tubou. V každém případě právě obal chci opravdu velice pochválit, protože krém se z něj dávkuje plynule, i po malém množství, takže není potřeba se bát toho, že bude třeba přemýšlet, kam nadbytek krému namazat.
Na pleti je krém velmi příjemný. Pěkně se roztírá, má příjemnou konzistenci a nezanechává na pleti mastný film. Dítko na něj nemělo nežádoucí alergickou reakci. Produkt je jemně parfemován a po použití vypadá pleť hladší a hydratovanější.

Z hlediska složení obsahuje kromě zajímavých složek, které jsou uvedeny v popisu produktu, i minerální a silikonový olej. Nicméně s ohledem na to, že produkt dítko dobře snášelo, mi přítomnost těchto látek ve složení nevadí.

Produkt se nám osvědčil zejména jako péče o kůži po koupeli.
  • velké balení umožňující dávkovat i po malém množství
  • příjemná vůně
  • vhodné pro péči o obličej i tělo
  • cena
  • roztíratelnost i konzistence produktu
denny27  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Baby cream

Mazání krémem bylo příjemným zakončením po koupeli. Krém příjemně voní, dobře se roztírá, hydratuje pokožku a nezanechává stopy. U nás si své místo našel.
  • Voní
  • Krásně se roztírá
  • Nezanechává stopy
sunny96  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém

Za mě pět hvězdiček. Příjemně voní, rychle se vstřebává a dobře hydratuje. Spokojenost jak u miminka, tak u maminky.
  • Dobře se vstřebává
  • Dobře hydratuje
kveta1  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém na obličej i tělo

Velké plus vidím v tom, že je od narození. Moje děti trpí atopickým ekzémem, který je teď zrovna pod kontrolou, ale žádná špatná reakce se neobjevila. Za mě obstál. Lehce se roztírá a jemně voní.
  • od narození
  • pro citlivou pokožku
  • jemně voní
  • lehce se roztírá
andy2018  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém

Krém s příjemnou vůní, dobře se vstřebává. Vyhovuje synovi, kterému jen tak něco nesedne.
  • vůně
  • konzistence
  • vstřebatelnost
  • ostré rohy
  • malé balení
hanuler  20. kvě 2023 Ověřená recenze

BEBELO dětský krém

Z celé řady můj nejoblíbenější výrobek. Určitě bych uvítala i ve větším balení. Velmi příjemně voňavý krém s lehce roztíratelnou konzistencí. Je lehoučký, nemastí, ale skvěle hydratuje. Krásně zvláční i sušší místa na kůži, jako jsou třeba u syna záhyby pod kolínkama. Za mě super!
  • Velmi příjemná vůně
  • Dobře se roztírá, lehoučký
  • Dobře hydratuje
  • Zvládá zvláčnit i suchá místa na tělíčku
anydevil  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Kdo maže, ten jede :)

Jelikož kromě dvojčátek máme doma ještě třetí dítko, je opravdu co mazat.
Proto oceňuji balení v tubě, které je velmi praktické - jde krásně vymáčknout do poslední kapky. U žádného z dítek se neobjevila žádná reakce, což beru jako plus. Dvojčátka jsou novorozenci, takže kůže je opravdu hodně citlivá, ale díky pravidelnému mazaní je hezky hebká.
  • Praktická tuba
  • Jemná vůně
  • Super složení
ferary  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Doporučuji

Já jsem nadšená. Krém je lehký, dobře se roztírá, rychle se vstřebává. Vyzkoušeli jsme jej já, 9 měsíční a 25 měsíční syn. Já jsem atopik, kluci mají též pokožku citlivou a ne každá kosmetika nám sedne. Tento krém předčil mé očekávání. Pokožka působí zdravým dojmem, je hydratovaná, vláčná. Vůně je jemná, příjemná. Jediná nevýhoda je nepříliš kvalitní obal, syn s ním hodil a víčko se rozpadlo.
Rozhodně to není naše poslední balení, doporučuji vyzkoušet.
  • - dobře se roztírá, vstřebává
  • - složení
  • - cena
  • - po používání pokožka svěží, hydratovaná
  • - obal

Dětský krém Bebelo

Lehky krem na promazani detskeho telicka, mame diky nemu doma vonave miminko (-: Skvele slozeni. Dobre se roztira. Zkratka same vyhody. Planuji tento krem + zimni krem pouzivat a kupovat i nadale, i kdyz jsme doposud pouzivali jinou konkurencni znacku.
  • Docela velké balení krému.
  • Lze namazat na obličej, telíčko, zkrátka všude.
  • Skoro bez vůně, voní velmi jemně.
  • aloe vera, panthenol, bambucký krém
misaa56  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Dětský krém

Krém jde krásně roztírat a na namazání ho stačí jen trošku. Tím pádem vydrží dlouho, protože je to velké balení.
  • Roztírání
esmska  17. kvě 2023 Ověřená recenze

BEBELO krém

Krásné hydratuje a zvláčňuje dětskou pokožku, vůně je velice jemná až skoro bez vůně. Velice dobře se roztírá a nezanechává pokožku mastnou. Mazala jsem 11 měsíční dcerku, ale i pětiletou a nakonec i sebe, protože mám pokožku velice citlivou. Dokonce jsem zkoušela na svůj obličej a byla to pecka, BEBELO je vhodný krém pro celou rodinu, obrovská spokojenost.
  • Vhodný pro citlivou pokožku
  • Velké balení
  • Pokožka je po něm sametová
vlahy  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Regenerace a hydratace

Výživný krém na obličej i tělo se vyznačuje multifunkčností. Pokožku zvláční, vyživuje a zároveň hydratuje. Za výborný benefit tohoto výrobku považuji, že pokožka se pri použití krému nevysušuje. Krásně se roztírá a nezanechává mastný film Tuba o velikosti 200 ml s praktickým uzávěrem se stává výborným pomocníkem pro namazání celého tělíčka dítěte. Oceňuji přírodní složení, zejména extrakt z měsíčku, bambucké máslo a také vitamín E. Za mně jeden z nejlepších produktů z této řady.
  • Snadná roztíratelnost
  • Hydratace a výživa pokožky
  • Přírodní složení
  • Praktické balení
anettkah  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém na tělo i obličej

Krém Bebelo hodnotím velmi pozitivně. Jako celá řada Bebelo kosmetiky voní lehce, žádná těžká vůně. Konzistence je příjemná, lehká, dobře se roztírá. Spotřeba krému na jedno namazání není velká. Velké plus za složení - aloe vera, panthenol, vitamin E. Velká spokojenost. Jediné, co bych vylepšila, je uzávěr. Pumpička by byla pro aplikaci jednodušší.
  • Vyživující složení
  • Jemná vůně
  • Dobře se roztírá
  • Lehká konzistence
  • Uzávěr
gambi000  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Zkušenost s krémem

Příjemný dětský krém. Krém jde skvěle roztírat. Pokožce syna vyhovuje. Pokožku hydratuje. Jemná vůně. Stačí malé množství krému. Jsme spokojeni.
  • Vůně
  • Příjemný na pokožku
  • Bez jakéhokoliv reakce
kocickanela  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Dětský krém na obličej a tělo

Tenhle krém je úžasnej, je na obličej tak i na tělo. Lehká vůně, krém nemastí a vyživuje, používáme ho pravidelně ráno i večer. Pokožka je hydratovaná, mýsta kde má malá suché flíčky zmizeli díky používání tohoto krému.
Velikost balení je dostačující.
  • Od narození
  • Na obličej a tělo
  • Nemastí
krisstina93  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Krém na telo

Tenhle výrobek mě z celé sady nadchl úplně nejvíc. Hrozne příjemná konzistence, jemná vůně, pokožka je po něm krásně hydratovaná a nelepí. Navíc mě vyhovuje i velikost balení. Konečně tuba, kde je velké množství krému. Krásně se roztírá, vyzkoušela sem i na svoji ekzematickou pokožku a výsledek mě ohromil. Opravdu top výrobek.
  • Velké baleni
  • Příjemný
  • Nelepi

Krém na tělo a obličej

Tento krém používám přes den, když zjistím, že má dcerka sušší kůži. Určitě bude fajn i do letních dní.
Má jemnou vůni, hezky se roztírá a je vhodný od narození.
  • Od narození
  • Velikost balení
  • Multifunkční - tělo i obličej
  • Aloe vera a D panthenol
ztracenka93  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Pozitivní zkušenost

Krém na tvář a tělo jsme taktéž velmi ocenily. Dceru občas trápí sušší pleť v obličejíčku. Krásně se roztíral, příjemně voněl. Nebyla po něm vysušená ani nijak podrážděná. Složení je u tohoto produktu úplně super, bezkonkurenční. Aloe vera, měsíček, panthenol... To by nemělo chybět v žádném kvalitním krému a myslím, že to dokonale pečuje o citlivou pokožku.
  • - největší pecka je super složení
  • - příjemná vůně
  • - snadné aplikace a rozetření
  • - opravdu pečuje o citlivou dětskou pokožku