BEBA COMFORT 2, 5 HMO

BEBA COMFORT 2, 5 HMO obsahuje klinicky ověřenou kombinaci prospěšných látek, jejímuž vývoji předcházelo 150 let zkušeností a 60 let výzkumu mateřského mléka. A v čem je BEBA COMFORT 2, 5 HMO jedinečná? Jedná se o unikátní recepturu pokračovací mléčné výživy s 5 prebiotickými oligosacharidy (2´FL/DFL, LNT, 3’SL, 6’SL), probiotiky L. reuteri a bílkovinou optimalizovanou speciálním procesem OPTIPRO® s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

Kombinace unikátních látek

Kojenecká mléčná výživa BEBA COMFORT 2, 5 HMO obsahuje kombinaci unikátních látek po vzoru mateřského mléka, jejichž účinnost byla klinicky ověřená:

• OLIGOSACHARIDY – KOMPLEX 5 HMO je směs pěti oligosacharidů (2´FL/DFL, LNT, 3’SL, 6’SL) strukturou podobných těm, které se nacházejí v mateřském mléce.
  • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • Probiotické bakterie L. reuteri, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • BEZ palmového oleje.
  • BEZ rybího oleje.

BEBA COMFORT 2, 5 HMO

Unikátní složení pro úžasnou budoucnost vašeho miminka:

• PODPORA IMUNITY - Vitamíny (A, C, D)¹ + železo a zinek se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
  • RŮST A VÝVOJ KOSTÍ - Vitamín D¹ a vápník jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí.
  • NERVOVÝ SYSTÉM - Vitamín B1¹ pomáhá ke správné funkci nervového systému.
  • ZDROJ ENERGIE - Vitamíny skupiny B (B1¹, B2 a biotin) přispívají k získávání a využívání energie.

S láskou a respektem k přírodě

V Nestlé nemyslí pouze na zdokonalování receptur, velký důraz kladou také na péči o naši planetu. Proto jsou obaly BEBA COMFORT 2, 5 HMO plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů, mléko odebírají od farmářů, kteří se zavázali snižovat uhlíkovou stopu a evropské výrobní závody používají plně obnovitelnou energii.

Důležité upozornění: Nestlé BEBA COMFORT 2, 5 HMO je pokračovací mléčná kojenecká výživa, s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri. Instantní. Určená pro kojence od ukončeného 6 měsíce. Měla by být součástí smíšené stravy a nesmí být používaná jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou a batolecí výživu po poradě se svým pediatrem. Způsob použití a další informace na obalech a na www.nestlebabyandme.cz.

¹ Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

#test_beba_comfort_2

Hodnocení a zkušenosti s BEBA COMFORT 2, 5 HMO

Máš zkušenost s BEBA COMFORT 2, 5 HMO?
blanka166  26. srp 2024 Ověřená recenze

Testování Beba comfort 2

Ahoj! 😍
Dostali jsme možnost s Natálkou zkusit tohle mléčko. Jelikož jsem měla doporučení i od mojí maminky, která nám tohle mléčko podávala jak jsme byli malinký, tak jsem neváhala a s radostí jsem se rozhodla tohle mléčko sama vyzkoušet. Jsem naprosto spokojená, tedy hlavně Natálka! 😍. Mléčko ji moc chutná a vždy ho s chutí a radostí zbaští. Určitě u tohohle mléčka s radosti zůstaneme. Můžeme jenom vřele doporučit!
  • Praktická dóza s víčkem a odměrkou
  • Chuťově uspokojující pro děťátko
  • Zasytí
  • Žádný problém po vypití
  • Trochu vyšší cena

Testování Beba Comfort 2

Již máme zkušenosti s Beba Comfort 1., po 3,5 měsících plného kojení jsem bohužel přestala mít dost mléka. A tak jsem se rozhodla zkusit koupit Bebu. Vyhovuje mi hlavně i to, že jsem hned na začátku nemusela kupovat celou dózu. Dá se totiž koupit již připravené mléko 500ml( krabice jako od džusu ) . Syn mléko hned přijmul a sedlo mu skvěle. Neměl po něm žádné bolesti bříška, ani zácpu. Proto jsem se rozhodla, že u mléka zůstaneme a teď jsme přešli na Beba Comfort 2. Obě mléka 1 i 2 jsou chuťově moc dobré. Mají plnou smetanovou chuť. Dobře zasytí. Myslím, že u Bebi zůstaneme dokud to půjde. 👍🍀❤️
  • Smetanová chuť.
  • Dobře se rozpouští.
  • Praktická dóza s odměrkou.
  • Nebolí po něm bříško.
  • Zasytí.
  • Trochu vyšší cena.
  • Rychlá zpotřeba.
  • Nebývá moc v akci.

Skvělé mléko beba

Synovi hrozně moc chutná a spinká po něm celou noc. Po obědě spinká 3 hodinky, mléko krásné zasytí. Rozhodně doporučuji.
  • Skvěle se rozpustí
  • Skvělá chuť
  • Super balení
  • Vyšší cena
domcule  19. srp 2024 Ověřená recenze

Dcera testovala BEBA COMFORT 2

Dcera byla do 6 měsice kojená, pak to bohužel už nešlo, tak jsme přešli na BEBA Optipro.
Řekla bych, že dceři více chutná BEBA COMFORT (i mě více chutná), má o dost lepší chuť než optipro.
Dcera po BEBA COMFORT netrpí na blinkání ani prdíky či jiné trávící problémy.
Jsme moc rádi za možnost testovat a odteď už budeme kupovat jedině BEBA COMFORT.
Kladně hodnotím i balení (lepší než papírová krabička).
(5 fotek)
  • Super dóza na skladování.
  • Krásně se rozpouští.
  • Výrazná dobrá chuť.
  • Složení.
  • Dóza je super na skladování.
  • Odměrka.
  • Cena není vysoká když je v akci.
  • Dceři chutná a to je hlavní.
1 člověk považuje za užitečné
mari5demi  19. srp 2024 Ověřená recenze

Zkoušení Beby 2

Dostali jsme příležitost se synem zkusit Bebu 2. Zatím jsem kupovala Nan 2 a teď jsme zkusili Bebu 2. Rozdíl v chuti jsem poznala, Beba je smetanovější. Synovi to bylo ale jedno, hlavně že má mléko. 🍼
  • Smetanová chuť, synovi chutnala
  • Žádný "pachuťový ocásek"
  • Dobře se rozpouští a nedělá hrudky
  • Složení
  • Plechová dóza, která jde dále využít (na potraviny, šroubky, hračky, další tvoření,...)
  • Okraj na dóze k přesnému odměření
  • Odměrka ke každému balení
  • Snadno k sehnání
  • Dražší
  • Málo kdy v akci za hezké peníze
  • Plechová dóza po namočení zrezne, pokud se pořádně nevysuší (kdo chce dózy využít)
ashley18  25. črc 2024 Ověřená recenze

Mléko

Malá mi po tomto mléku neměla zácpy. Chuťově je dobré a snadno se rozpustí. Přidávala jsem i do kaše.
  • Chuťově dobré
  • Rozpouští se dobře
  • Nesmrdí.
kackagunnarsen  23. črc 2024

Beba Comfort

Malý má 9m, používáme prakticky od narození, doporučila nám ho pediatricka. Zkoušeli jsme i jiná mléka, ale trpěl po nich na blinkani nebo prdiky. Beba mu sedla nejvíce a taky mu moc chutná.
nejdlicem  23. črc 2024

Dobré mléko

Zatím máme beba comfort 1, ale zkušenost je velice dobrá a určitě budeme zkoušet i beba comfort 2. Za mě asi nejlepší mléko. Nepění, dobře se rozpouští, chuťově je dobré a malá po něm neblinka. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet pak i beba comfort 2
1 člověk považuje za užitečné