Zkrácený čípek 17. tt. Máte zkušenost?

renatasurmajova
11. zář 2024

Dobrý den .. mám takový problém jsem v 17 náctým týdnu těhotenství , měla jsem bolesti v podbřišku tak jsem si zašla ke svému gynekologovi ,dozvěděla jsem se že mám zmenšený děložní čípek 29mm , dostala jsem prášky na udržení těhotenství utrogestan mám ho brát večer 2 tablety vaginálním podání .. také Magnerot 3krat denně po dvou tabletách a k tomu Macmiror Complex 1 tableta večer také vaginální podání .. gynekolog mi řekl že mám přijít za 14 dní na kontrolu a že pokud se to nezlepši tak mě pošle na hospitalizaci do nemocnice a že si tam pár dní poležím a že doktoři v nemocnici se rozhodnou jestli mi tam zavedou steh abych nepotratila a že v nejhorším případě potratim že to už bude na doktorech v nemocnici .. moc se bojím snažili jsme se s přítelem o dítě 6 let mám za sebou už dva potraty a jsem ráda že jsem potřetí otěhotněla malý už teď miluji prosím máte s tím nějaký zkušenosti?, myslíte že můžu potratit i když beru ten Utrogestan na udržení plodu?
Máte s tím někdo zkušenost narostl vám po tom utrogestanu ten děložní čípek? zlepšilo se to ? Nebo máte někdo zkušenost s tím zavedení stehu? Ozvěte se jestli s tím máte někdo zkušenost prosím, děkuji vám ..,😔

petracig
12. zář 2024

měla jsem stejný problém, pomohlo ležet a nic nedělat, Utrogestan jsem taky brala. Nějakou dobu jsem byla v nemocnici, pak jsem ležele doma a nakonec jsem přenášela. Takže hlavně klid, nic nedělat a věřit 🙂

renatasurmajova
autor
12. zář 2024

@petracig dobře doufám že mi ten Utrogestan pomůže a že nepřijdu o mimi snažím se nic nedělat přítel si vzal dovolenou v práci a všechny domácí práce dělá on já jen ležím a dělám vše proto abych to udržela tak snad budu mít takové štěstí jako jste měla vy ...jinak děkuji vám za odpověď uklidnilo mě to

aktakd
12. zář 2024

@renatasurmajova Opravdu jsem poctivě ležela. Jen wc a sprcha. Držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru