Velikost dělohy neodpovídá stáří miminka, zaostává

demetritis
18. bře 2015

ahoj měli jste některá to že děloha zaostávala velikostí o proti stáří miminka dnes v poradně děloha neseděla sedí na 20týden těhotenství miminko by mělo být podle 1 genetiky 24+2 podle druhé pouze 22+5 podle ms ještě víc tam je termín porodu 19,6 což by mělo být cca 26+4 nechce se mi počítat a ani o to tolik nejde špíz o to že se děloha prý od minulé poradny nezvětšila čím to může být a je možné že se třeba dr sekl ???

madulinka
19. bře 2015

@demetritis co na to říct a nepostrašit.. 😒 přeju, ať se doktor sekl, a ať děloha doroste,třeba nerovnoměrným přírůstkem na tt, který odpovídá stáří miminka.. já jsem to neměla, ale známá u babičky něco podobného měla ☹ ale ta měla nějaký syndrom.. Otěhotněla bez problémů, ale prostě víc než do 20týdne miminko nedonosila, děloha se nezvětšovala a miminko vypudila ven.. O miminko se nemají pokoušet.

Ale ty jsi určitě hlídaná doktory, neboj, přeju, ať vše dobře dopadne 🙂

demetritis
autor
19. bře 2015

madulinka@ moc děkuju za info na gyně mi nic neřekli
právě že moc hlídaná už ne dokonce nám už i zrušili rizikovou poradnu ve špitále a docházet do obyč poradny po 1 měs doteď to bylo po 3 týdnech a předtím kvůli riziku proto že za sebou těch potratů v 1 a v 1polovyně 2 trimestru mám víc tak napřed co týden a pak co 14dní tak nevím jestli tím ze budou mít dovaleno no tak aspoň jsme za krityckým termínem kdy už malou musí držet v inkubátoru a né ji nechat jen tak ☹ to už bych po 2 nevydržela tak snad se to srovná

evcann
19. bře 2015

@demetritis bohužel neporadím ani jsem to nikdy neslysela, ale doporucuji hned zmenit lekare, to by te meli sakra hlidat. Proc jsi potratila v tom druhem trim.? ze stejneho duvodu? byt tebou hned se nekam objednam na nejakou specializovanou kliniku. Držím moc moc moc pesti.

demetritis
autor
19. bře 2015

evcann já měnila v tom těhotenství kdy sem právě přišla o mimča ve druhém ale tam to bylo tím že jedno mimi se od začátku nevyvíjelo hlolčička se pak udusila a malej umřel až po příchodu na svět tak to byli trojčátka , potom byly různé vyšetření no tak mi ředej práškama krev ale tohle sem neměla, a už fakt nevím kam bych přešla už tak sem dlouho hledala dobrého dr. a mám strach když se budu trd přeobednávat že tím nadělám více škody než užitku , protože u těch troiček si ani po 6týdnech nebyli schopní vyměnit dokumentaci a testi odkládaly mám strach že se to bude zas opakovat

evcann
19. bře 2015

@demetritis no to je strasne, to je mi moc lito, ale hele tak to je divny, kdyz uz se ti jednou deloha roztahovala tak proc by ted nemela? to se bud neroztahuje vubec a nebo jo ne? to urcite dozene, to bude dobre si myslim

demetritis
autor
19. bře 2015

tak doufám že jo nevím proč se neroztahuje, a informace se moc sehnat nedají , a roztahovala tak jeden normální porod máme za sebou malej měl skoro 4 kg tam jsme teda od 17tt do 26 leželi ve špitále na udržení s tím že se neustále rozbíhal porod, no nic mám nerva jdu zkusit něco sníst a dát se dokupi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru