Umělé ukončení těhotenství a následná snaha o miminko

vaseli16
25. čer 2018

Ahoj.Shanim informae kde se da.Dnes jsem nastoupila na umele ukonceni tehotenstvi kvuli VVV miminka.Jsem ve 14tt.Prosim je tu nektera s podobnym pribehem ktera otehotnela hned po prvni MS?

podaji
25. čer 2018

Já, doktor a všichni okolo že si máme dát na čas a bla bla. První věta mýho gyn byla že jsem jak Marie Terezie tak taky buď byla furt těhotná nebo rodila. Nereste to. Máte chuť jít do toho znovu? Jděte...a držím vám palce. Drobatko mě teď leží v porodnici v postýlce.😀

vaseli16
autor
25. čer 2018

@podaji Moc dekuji,az mi naskocil usmev na tvari.

snezenka123
25. čer 2018

Já byla na potratu chemickém- tabletami v 7+0tt, pro neprosperující těhotenství☹a ke konci šestinedělí přišla MS a já hned poté otěhotněla, nyní jsem 20tt a věřím, že tentokrát už to dotáhneme do termínu porodu❤Pila jsem kontryhel, aby hezky dorostla sliznice a děloha se líp zahojila😉
Přeji hodně štěstí🍀

vaseli16
autor
25. čer 2018

@snezenka123 dekuji,tak snad se nam take zadari 🙂

maagda
25. čer 2018

@vaseli16 ahoj ja jsem podstupovala v 15tt. Na dalsi umele nam bylo doporuceno az po pul roce. Nakonec jsme podstoupili umele po 5 mesicich. Driv jsme nechteli, nechteli jsme 2 miminko jako nahradu po nadi holcicce. Potrebovala jsem se s tim vyrovnat a cekali jsme na geneticke testy aby se to neopakovalo. I tak ted jsem byla u druheho nervozni jak hrom jak na prvnim screeninku tak i na druhem.

pintule01
25. čer 2018

@vaseli16 Ahoj,já podstoupila 27.10.2017 ve 23tt pro VVV,můj doktor řekl čekat minimálně půl roku,primář v porodnici a další dr říkali na nic nečekat.
Pila jsem kontryhel na posílení sliznice,po šestinedělí přišla ms a já při ovu hned otěhotněla,jak se říká,je pohnojeno a tělo je připravené 🙂
Nyní jsem ve 30tt,vše je v pořádku a už se nemůžu dočkat,až našeho kloučka pochovám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru