Taky se vám v těhotenství v noci špatně dýchá?

amy80
8. říj 2014

Zdravim vsechny, prosim o vase zkusenosti a nazory...

V noci mam uz par tydnu problemy s dychanim, casto mi proste nestaci dychat jen nosem, musim se nadechnout i usty abych to udychala. Zlepsi se to az za delsi dobu kdy se uz opravdu maximalne uklidnim a snizi se tepova frekvence... Jenze v noci staci, kdyz se treba otocim na druhy bok, hned se mi vic rozbusi srdce (nekdy me az prekvapi jak moc), a problem je zpet...

Jsem ale teprve ve 22.tt, to se mi nezda tak moc aby to uz zpusobovalo takove problemy s dychanim?
Stava se mi to v jakekoliv poloze, i na boku nebo na polobrise... nemam nadvahu, nikdy jsem netrpela zadnymi dychacimi potizemi jako astma atd., srdce mam taky zdrave... Ale mam proste pochybnosti, je to normalni?
K dr. jdu za 2 tydny tak se samozrejme zeptam, ale nechci byt za hysterku a bezet tam predcasne zbytecne, pokud je to normalni...
Diky za vsechny reakce 🙂

krystynaraszkova
8. říj 2014

@amy80 Taky zdravím,já mám to samé taky se mi špatně dýchá.Teď už třeba i u menšího úklidu...určitě se poptej doktorky🙂.

amy80
autor
8. říj 2014

@krystynaraszkova Diky, ja jsem pres den v pohode, sice se snadneji zadycham, ale to mi nijak nevadi... Jde mi hlavne o to dychani v noci, kdy to proste nemuzu udychat jen nosem...

krystynaraszkova
8. říj 2014

@amy80 No já nosem nemůžu dýchat už nějakou dobu😀 už jsem si na to zvykla..

konidana
8. říj 2014

@amy80 Možná to nesouvisí, ale možná ano. Já se někdy v noci probudím, protože nemohu dýchat. Dýchám normálně, ale prostě jako by mi nestačil kyslík. A taky že jo. Je to nedostatečným větráním. Večer je mi třeba zima, tak málo otevřu okno. Pak v noci holt musím vstát a pořádně vyvětrat průvanem, nechat více otevřené okno. A zase se mi dobře dýchá:D A poznám i rozdíl, když doma spí nebo nespí manžel. On vydýchá mnohem více kyslíku, a tak musím nechat mnohem více otevřené okno.

konidana
8. říj 2014

@amy80 A s rostoucím miminkem v bříšku také roste vaše spotřeba kyslíku. Zkuste více větrat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru