Svědění. Máte zkušenost, co pomůže?

27. únor 2020

Holky, mám takový problém, posledních pár dnů mě svědí spodek(přesněji pysky), dle dr to na preleceni není, ale je to hrozně nepříjemné, už nevím co s tím.. Nemáte některá zkušenost, popřípadě jak se toho zbavit.. Jsem ve 37tt

jjasmina
27. únor 2020

Já měla dřív na svědění spodku mast fungicidin, byla top, ale nevím jak he to v těhotenství

krupka3
27. únor 2020

Ja bych to rozhodne resila, hlavne proto, ze pokud to je kvasinka, budou zmekcene tkane a hrozi poraneni u porodu.

barunka1408
27. únor 2020

Mám to stejně a to jsem teorve 18tt na radu dr. Jsem koupila clotrimazol a gynocaps (laktobacily) a lepší se to

amazonkajanik
27. únor 2020

Zkus chilli intima ten zelený. Osvezuje a tohle "svědění" zaručeně potlaci

simirek1
27. únor 2020

Může být přítomna kvasinka, zkuste Clotrimazol globále a mast-poradce se s lékárníkem,ale je to první pomoc. myslím, že gynekolog by vás takto neměl odbýt, ještě když jste těhotná. Omezte sladké jídlo a nápoje- kvasinky se tím ještě rychleji množí, protože se cukrem živí!

makra1988
27. únor 2020

Výborná masticka infadolan,stoji cca 65 Kč, je to taková jakoby vazelína, bez vůně a zabere na celé svědění tam dole, mažu už dva měsíce, že začátku to bylo šílené svědění, teď už podle potřeby, jsem 36tt. S předchozího porodu i jizvy a opravdu, za málo peněz hodně muziky

azby
27. únor 2020

Me dali-doporucili canesten a ten mi jediny pomáhá. A co pomaha mne je pokud mozno chodit v sukni satech co nejvíce "na ostro" samozřejmě doma 😂 a taky jak ucitim svedeni, jdu se ihned osprchovat vodou-vice teplou, vysusim fenem a namazu canestenem. Vzdy mam do dvou dnu pokoj. Trpim na toto casto. Tohle vse kdyz delam pomuze. No a samozřejmě vysadim sladke a bilou mouku - preventivně.

smyca
2. bře 2020

Mně pomohl Cannaderm intime, příjemná mycí emulze. Doporučila mi to gynekoložka.

cikitkapb
2. bře 2020

Možná se ti můj dotaz bude zdát hloupý, ale jak vypadá tvůj jídelníček? Dost možná máš kvasinku a úprava jídelníčku (dočasná dietní omezení) by mohla pomoci.

adri_anna_
13. kvě 2020

ahoj, dopln lactobacily, vypada to ze se premnozili kvasinky. Za me jednoznacne gynocaps - dvou tabletove balení. Prvni tabletu zavedeš první den na noc a druhou az 5. den opět na noc. Vyhnes se kazdodennímu zavadeni. Je to mnohem pohodlnejsi. Nemam rada kazdodenni zavadeni, takze jednoznacne nejlepsi. vzdy mi Gynocaps pomohl. Věčím, že ti zabere. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru