Špinění po orgasmu v těhotenství

misana155
8. čer 2019

Ahojte tehulky 😊 mam takovy citlivejsi dotaz. Jsem na zacatku 7tt, prvni tehu. Vcera jsem zacala slabe spinit, ale jen tak hodku a pul. Pres to, me to vydesilo a zasla na kontrolu. Doktor rikal ze to muze byt hrozici potrat, miminku jiz bije srdicko takze rikal ze to nic vazneho asi nebude, ale ze zadne spineni se nesmi zanedbat. Jenom nasel,nejakou malickou modrinu mimo plod, ale rikal ze to nic neni. Diagnoza zni... 020.0----hrozici potrat, nemocenska, klid na luzku zatim. Den pred tim nebyl pohlavni styk, jen jsem mela orgasmus..... Myslite ze ten mohl vyvolat spineni? Od te doby jiz nespinim ale vic me poboliva v podbrisku nez predtim coz je doufam normalni vzhledem k,tomu jak,mimco rychle roste. Mate s tim nektera nejake zkusenosti?? Citim se jinak dobre ale jen me to krapet vydesilo.

pipi_puncocha
8. čer 2019

Ano, může se to vyskytnout po sexu/orgasmu, fyzické námaze, gynekologickém vyšetření, ale taky jen tak bez zjevné příčiny. Já jsem měla taky v 1.trimestru špinění. Na pohotovosti říkali, že jen v asi 20% to znamená problém, ale skončila jsem stejně jako ty - klid, neschopenka, tahle diagnóza... Teď jsem 18tt, tak snad fajn, držím palce.😊

zelenaesmolda
8. čer 2019

@misana155
ja spinila v 7tt,pricinou byl hematom

misana155
autor
8. čer 2019

Ja spinila prave jenom fakt tak,hodku a pul a od te doby nic. Doktor mi jeste napsal utrogestan. Rikal ze to je 50 na 50. Doufam ze nezustanu celych 8 mesicu doma, ale co bych pro mimco neudelala 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru