Špatný pocit-hrozící potrat a další kontrola. Co myslíte?

ivetas10
7. lis 2019

Zdravím, mám dotaz.
S přítelem se snažíme o miminko, podarilo se, jsem v 6tt , jenomze jsem i krvácela, v pondeli jsem byla na ultrazvuku,a videla tam jen prazdny gestační váček, do papiru mi bylo napsano : hrozící potrat. Ale od te kontroly uz nekrvacim. Dostala sem neschopenku, A mam doporuceno i kyselinu listovou a Utrogestan a v dalsi pondeli mam jit na kontrolu. Myslite ze tam pujde vidět uz srdíčko nebo je vse ztraceno? :( Dekuji

meganx
7. lis 2019

Já si myslím, že srdicko bude vidět tak za dva týdny. Ale držím palce ❤️

ivetas10
autor
7. lis 2019

@meganx děkuji ❤️ , docela sem mela strach ,kdyz doktorka rekla ze je prazdny váček, kdyz teda nekrvacim,tak se nemusim tedy niceho bát? 🙂

meganx
7. lis 2019

@ivetas10 mám nějaké kamarádky, které krvacely a mají zdravé dite 🙂 ono je to “buď a nebo”, tak odpocivej, nic nedelej, a to ze nekrvacis je dobre znamení 😊

lucifux
7. lis 2019

Především musíš víc odpočívat a fakt se šetřit. I psychicky se dej do klidu. Dokud nekrvácíš, nebo nemáš bolesti, tak je to na dobré cestě.

ivetas10
autor
7. lis 2019

@meganx od pondělí prave jen ležím , a s pritelem se modlime aby se tam neco ukazalo na ultrazvuku 🙂

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux Nekrvacim , boelsti nemam, jen prsa me teda hodně bolí.

kuttu
7. lis 2019

@ivetas10 Je to prostě buď a nebo,pokud je něco špatně,neudělaš nic a pokud to má dopadnout dobře,tak dopadne...rikej si,ze je vse ,tak jak ma byt...drzim pěsti

ivetas10
autor
7. lis 2019

@kuttu Děkuji , říkám si jen ty dobré věci 🙂

jituli84
7. lis 2019

já si myslím, že to je na dobré cestě, odpočívala bych a vynechala styk

lucifux
7. lis 2019

@ivetas10 ty prsa, to máš určitě k těhu. Držím palečky, protože já měla 3 špatný konce.

ivetas10
autor
7. lis 2019

@jituli84 Styk sme vynechali. 🙂 To rikala hned na začátku 🙂

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux To mě mrzí :( , děkuju moc. V pondělí se rozhodne. Ale pokud rekne ze je konec tak mam radeji rict ze chci jeste počkat? Vsude ctu ze se to muze objevit i pozdeji to srdíčko.

jituli84
7. lis 2019

@ivetas10 jj uvidíte, budu držet palce, pokud už nekrvácíte, tak snad to bude dobrý, já tehdy špinila a krvácele v tahu, pak křeče a konec. jj počkejte, někomu se objeví srdíčko i skoro v 8tt

ivetas10
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivetas10
autor
7. lis 2019

@jituli84 Jj , ja uz prave nekrvacim, nespinim, ani bolesti nemám, jen ty prsa, tak věřím v to dobré. ❤️😊😇

lucifux
7. lis 2019

@ivetas10 mě se srdíčko objevilo až kolem 8tt. Počkala bych do toho 8tt

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux Dobře , kdyžtak bych jí řekla 🙂

kuttu
7. lis 2019

@ivetas10 Doktor te na revizi nepozene,pokud nebudeš chtít a pokud si nebude jistej,ze je to spatné...

adelinaover30
7. lis 2019

Je to 50:50 a nicim to neovlivnis...

amazonkajanik
7. lis 2019

Jestli prsa pořád bolí,tak hormony stále pracují. Mě přestaly bolet hned následující den po zamklem potratu. Takže naděje tam je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru