Při tlačení čistá krev z pochvy v 1. trimestru

priscilla90
11. dub 2016

Prosím o pomoc. Testy mi potvrdily, že jsem těhotná, v probíhajícím 5.tt. K doktorovi jsem objednaná až za týden. Děje se mi ale taková nepříjemná věc.
Ještě než jsem otěhotněla se mi vždy pár dní před menstruací stalo, že při tlačení jsem měla na papíru i v záchodě trochu čerstvé krve. Byla tot taková předzvěst menstruace. Během cyklu nikdy.
Teď jsem v období, kdy bych měla menstruovat, ale ms se nedostavila samozřejmě. Toto mám ale pořád. Od minulého týdne při tlačení objevím menší množství krve. Není to souvislé krvácení, jen jakoby něco prasklo nebo tak. Postupně to slábne až přestane. Vzhledem k tomu, že jsem těhotná mám strach a čekat týden nevydržím.☹ Stalo se to někomu z Vás? ☹ Moc děkuji za zkušenosti.

siiia
11. dub 2016

Ahojky, stalo se to mé kamarádce, celé těhotenství během toho (a taky jako ty před těhotestvím se ji to stávalo), když šla na velkou, tak krvácela, musela pak i hodinu po nosit vložku a miminko bude mít v květnu 2 ročky 🙂 Každopádně, když se to stalo poprvé, tak šla na pohotovost, aby ji raději zkontrolovali....

pe_ma
11. dub 2016

@priscilla90 já špinila celý první trimestr a právě vždy takto při velké na wc, několikrát pohotovost, ale vše ok...asi jak je vše hodně prokrvené, tak to dělá...přestala sem při stolici tlačit a přestalo i špinění, ale pokud tě to obtěžuje a znervoznuje, určitě se poptej u dr 🙂

xtina_13
12. dub 2016

Mně se to stalo někdy v 15tt a tehdy jsem měla přesně týden do kontroly. Bylo to opravdu jen kratičké zakrvácení na záchodě a pak jsem malinko špinila jen to odpoledne, tak jsem to nechala být a počkala do kontroly. Doktorka mi potvrdila, že to byl nějaký menší hematom na placentě, ale že nic nebezpečného v této míře. Pokud bych ale krvácela více, zavolala bych si svojí Dr a poradila se s ní. Zvláště v 5tt je to docela brzo, tak je případně čas nasadit vhodné léky...

sara84
12. dub 2016

A je to z pochvy, nejedna se treba o hemeroid??

priscilla90
autor
12. dub 2016

Nene, s hemeroidy jsem měla taky zkušenost. Tohle je zepředu. Včera jsem byla na pohotovosti a nic neobjevili.☹

khajduckova
19. led 2020

@priscilla90 Ahoj, jak to u vas dopadlo? Narodilo se vam miminko? 🙂
Resim stejny problem, uz treti den po sobe pri stolici krvaceni z pochvy,malinko. Jsem 7tt. Na pohotovosti jsem byla vcera i predevcirem a nic nezjistili. Dekuji

aneta15
19. led 2020

@khajduckova mě se to taky stalo. kolem 10 týdne mi zjistili placentu previa, ta mi to dělala. Teď jsem ve 22 týdnu a už je to v pořádku, placenta se vytáhla jak roste děloha. U mě taky nikdo nevěděl, co to způsobuje, pak se přišlo na to že to dělá právě placenta

priscilla90
autor
19. led 2020

@khajduckova
Ahoj, ano ano vše bylo v pořádku, narodilo se miminko a pred dvěma mesicema další. 😀a jak píše
@aneta15 měla sem také vcestnou placentu. Tak to bylo pravděpodobně tím

khajduckova
19. led 2020

@priscilla90 @aneta15 holky uklidnily jste me. Z predchoziho tehu nic takoveho neznam s vcera doktor vyslovil “mozny potrat” tak jsem z toho byla pekne presla. Dekuji 🙂

khajduckova
3. únor 2020

Holky tak to nedopadlo. Jsem tyden po revizi :(

priscilla90
autor
3. únor 2020

@khajduckova Bože tak to mě hrozne mrzi 😩😩 přeju hodně sil a pozitivní energii. 🍀 příště se to povede. Asi to tak mělo byt.... Ale strašný jak u jednoho to není nic a u druhého tohle 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru