Nedomykavost chlopní a astma, jak jste rodily?

ciambella
17. kvě 2016

Ahoj holky mam takovou asi blbou otázku. Nedomykaji se mi chlopně. Zjistili mi to ve dvaceti. Ve 25 jsem měla rodit prcka, ale nakonec šel akutně cisařem. No a ted rok zpatky aby toho nebylo malo mi zjistili astma. Bydlim v jinem městě a bohužel moje puvodni doktorka ktera to nedovirani chlopni našla tak ta je mrtva a moje stara karta již neni ☹ no a muj novy doktor ktery sleduje moje druhé těhu ví jen o astmatu. Otázka zní. Krom toho že bych to asi měla doktorovi zdělit 🙂 máte některá stímhle zkušenost ? Nedovíraní chlopní a astma? Jak ste rodily? Ja už ztoho mám hororové sny. Že se mi zastaví srdce nebo že se udusím. No vím stresuji ale tak možná to někdo pochopí ten stres. ☹ děkuji všem

nazka
17. kvě 2016

@ciambella ahoj, já mám jen tu nedomykavost a ještě mírnou. Nemám vůbec žádná omezení. Kdybys to měla ale nějaké závažné, musela bych chodit na pravidelné kontroly na kardio a řekli by ti omezení.. tak bych se tohohle nebála. kolegyně má nějaou vážnou nedomykavost a je na kontrole co půl rok a kdyby otěhotněla, hned by jí poslali na rizikáč. A co se týče astma, to bohužel nevím ☹ držím palce a nestresuj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru