Nažloutlý hrudkující výtok v těhotenství

azalka123
1. črc 2016

ahoj holky, mam problém už 14 dní mam výtok bílo žluté barvy a zdá se mi že mě bolí břicho, občas, ne vždy se přidá pálení a svědění, ale ne nic co by se nedalo vydržet. Beru nějaký tablety na mikozu, ale nic nepomaha, a dr ma dovolebou. Tak přemýšlím, zda jít na pohotovst, mate někdo podobnou zkušenost? bojím se o plod

merhanice
4. črc 2016

Ja mela vytok uplne cele tehotebstvi. Brala jsem furt dokola takovou borovoh vodu v globulich, ktera mi vzdycky v noci vytekla, vytok byl od bileho, pres zluty az hodne zeleny, obcas to svedilo a palilo. Dali mi i globule, na kterych je napsano, ze je nesmeji tehotne - Polygynax. No a vzdycky to pomohlo na par dni a zas vytok. Dite to neohrozuje, to je tam chranene tou hlenovou zatkou. Ale muze ho to ohrozit, kdyz leze ven. Takze mi pred porodem museli pichnout penicilin a vse ok

alyssa18
4. črc 2016

Mne pomohl v zacatku tehotenstvi na mykozu kokosovy olej. 🙂

azalka123
autor
4. črc 2016

@alyssa18 klasický kokosový olej z drogerie? a to se maže zevně?

azalka123
autor
4. črc 2016

@merhanice a dají se koupit i bez receptu?

alyssa18
4. črc 2016

@azalka123 Ano, mela jsem od Saloosu. Zevne a co se dalo, tak i zevnitr. 🙂 V tu dobu jsme byli i u more, tak i ta mořská voda nejspíš pomohla.

brunokri
4. črc 2016

@azalka123 to jsou kvasinky v těhu se to stává. V lékárně si kup canesten gyn combi i s mycím gelem a gynocaps ( probiotika) určitě se ti uleví. No a potom omezit sladký

azalka123
autor
4. črc 2016

@alyssa18 zkusím děkuju 🙂

@brunokri canesten jsem neměla, koupila jsem si čípky clortimazol a nepomohli a taky feminela čípky a po těch jsem svědění měla ještě víc. Když jsem už toho ted tolik vyzkoušela bojím se kupovat něco dalšího, a k lekaři jdu až 26.7 ☹

brunokri
4. črc 2016

@azalka123 to je za dost dlouho, neléčením se z toho může vyklubat i zánět a ten už prcka ohrozit může. Nenechávala bych to takhle dlouho.

sheila86
4. črc 2016

@brunokri já měla u tohole problému skvělou zkušenost s Gynopevarylem, ale nejsem si jistá, jestli se může i v těhu, poptej se v lékárně.

sheila86
4. črc 2016

@azalka123 překlep, příspěvek výš je určený tobě ;)

azalka123
autor
4. črc 2016

@brunokri ja vím, ale doktor ma dovolenou, tak nevím jestli s tím jet na pohotovost ... říkal že když bude problém tak jedině pohotovost ☹, abych tam nevypadala jako blázen

brunokri
4. črc 2016

@azalka123 to určitě nebudeš a když se budou blbě tvářit ignoruj to čumí tak pořád 🙂 ...jde o tvoje mimčo a zdraví. Ty probiotika (Gynocaps) určitě vyzkoušej, ale bez přeléčení to nebude mít takovej výsledek a pak vyřadit to sladký, bohužel někdy ten prevít dokáže trápit celý těhu

azalka123
autor
8. črc 2016

Tak jsem byla u doktora, opět mi nechtěl udělat stěr a dal mi recept na Globulus Cum natrio 0,6 tak snad to pomůže. dnes to vyzkouším.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru