Nadměrné padání vlasů v 1. trimestru. Co s tím?

kacenka7801
18. srp 2021

Ahoj holky, začali mi extrémně padat vlasy. V posteli mám každý den plno vlasů a když si vlasy češu tak ani nemluvím. Plný hřeben vlasů. Nikdy mi v takovým množství vlasy nepadali. Poradíte prosím co s tím nebo co mi chybí? Díky

anpineapple
18. srp 2021

@kacenka7801 Ahoj, ja jsem tedy uz ve 2.trimestru, ale mam stejný problém 🤦🏼‍♀️ Dr. mi dělala krevní obraz a stitnou žlázu a všechno v poradku. Takže pokud nemáš problém s tim, tak jsou to proste hormony a nic na to nepomůže 😕 Ja mam tedy naštěstí vlasů hodně, ale to co vyčešu me fakt desi 😳 a vůbec se to nezlepsuje 😔

cilkat
19. srp 2021

Z vlastní zkušenosti bych ti k tomu napsala: spolehlivější než těhotenský test... Zhruba v půlce těhotenství se to uklidnilo. (Jo, vím, že tohle jsi asi číst nechtěla, ale aspoň je to uklidnění, že prostě není nic "špatně")

katerina_j
19. srp 2021

@kacenka7801 ahoj, já začínám 6.měsíc a mam pocit, že do porodu budu holohlavá 😬 krevní testy i stitnou žlázu mam v pohodě, takze mam asi jen hormonální bouři 😅 jestli to bude pokračovat dal tímhle tempem i při kojení…. 👽😁😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru