Muscoril v těhotenství, máte zkušenost?

ulicnice82
12. únor 2017

Ahoj dnes jsem musela na pohotovost -bloklá záda v kříži a doktorka mi píchla injekci (Almiral + Muscoril), prestoze jsem 3x rekla ze jsem ve 22 tt, rekla ze je to ok.nyni jsem zjistila ze muscoril je nepripustny těhotenství a muzetezce poskodit nervovou soustavu plodu, ktera se nam prave nyni vyvyji, jsem totalne zoufala nevim co delat.mate zkušenosti s timto lekem? Diky

aaggyy
10. dub 2017

Ahojky, natrefila jsem na diskusi, protoze jsem injekci dostala pred tydnem a ted jsem zjistila ze jsem tehotna, tak hledam kdo ma s timto lekem podobne zkusenosti. Jak se nyni mate? Predpokladam, ze s gynekologem jsi to uz resila, a teda nejspis bude vsechno ok? Ja cetla nejakou studii, kde meli soubor zen co brali ty vylozene zakazane leky v tehotenstvi a vyslo z toho sledovani, ze to s nima opravdu neni tak hrozny, deti byli ok. Vzdy je to proste prospech/riziko. Vem si, ze akutne udelaji i tehotny rtg kdyz to jinak nejde...

aaggyy
10. dub 2017

tady - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26876142 pisou ze z 18 sledovanych tehotenstvi byl jenom jeden spontanni potrat (ty se ale taky dejou docela bezne), jedna se rozhodla pro ukonceni (nepisou proc), a zbylych 16 deti bylo naprosto ok (sledovano do 2 let veku)

ulicnice82
autor
10. dub 2017

Aaggyy diky moc, verim ze jsme ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru