Masivní krvácení. Mohl prasknout hematom?

wicky1992
2. bře 2022

Ahoj holky…jsem 7+3.Včera ráno jsem byla na kontrole a vše v pořádku.Neviděla ani hematom o kterém mi říkala,že tam je…ale pak když sem přijela domů,tak sem začala šíleně krvácet…i s hodně sraženinama…tak jsme hned jeli zpátky a miminko tak bylo naprosto v pořádku.Nevěděla odkud to jde.Mám dělohu do srdíčka..mohl prasknout ten hematom? Máte některá zkušenost?děkuji

xnikax1
2. bře 2022

@wicky1992 mě takhle praskl ve 12 týdnu hematom a krvacela jsem strašně.. Když jsem přijela na pohotovost doktor se tvářil, že je to konečná, ale nebyla, na utz normálně plod se srdeční akcí. Týden si mě nechali v porodnici, dávali mi utrogestan a ascorutin. Další týden jsem byla na prvním screeningu a vše bylo v pořádku, hematom celý odešel. Mám zdravou holčičku.

nikishkaaaa
2. bře 2022

@wicky1992 bohužel tady nikdo neví, mohl to být prasklý hematom a nebo ne. Já mám bohužel špatnou zkušenost. Začala jsem silně krvácet, na utz srdeční akce o 5 dní později již bez akce zjištěno zamlklé těhotenství. Držím pěsti, ať to dopadne dobře. Nechtěla jsem Tě vystrašit, jen na začátku je to buď a nebo

wicky1992
autor
2. bře 2022

@nikishkaaaa a vy jste nebyla na ultrazvuku hned po krvaceni?ja byla kdyz to teklo a srdicko krasne tepalo no

wicky1992
autor
2. bře 2022

@xnikax1 dekuji za uklidneni…jsem z toho od vcera spatna…ja myslela,ze kdyz tece takhle krev,ze je hned konec

xnikax1
2. bře 2022

@wicky1992 u mě nebyl naštěstí. 🙏 Budu držet palce

nikishkaaaa
3. bře 2022

@wicky1992 ano, byla jsem hned při začátku silného krvácení, srdíčko pěkně bilo a našli malý hematom. O týden později už srdeční akce nebyla, ale to nemusí být Váš případ! Držím pěsti 🍀

janches
3. bře 2022

Já teď právě ležím v nemocnici, kvůli masivnímu krvácení,které se mi spustilo v úterý. Nepřišli vůbec z čeho to krvacelo. Mimčo je v pořádku, tak doufám, že to vydrží 🙏🙏🙏

wicky1992
autor
3. bře 2022

@janches jsme na tom stejne…jen nejsem v nemocncici a taky se mi to stalo v uetyr po vysetreni…a taky dr nevedela odkud to tece

janches
3. bře 2022

@wicky1992 a jste v pořádku? Mě teď propustili z nemocnice. Za týden mám jít na kontrolu ke své gynekoložce a mít klidový režim.

wicky1992
autor
3. bře 2022

@janches jsem…ale stale mam na toalteku krev…malo,ale je tam…vy uz vubec nemate krev?

janches
3. bře 2022

@wicky1992 dostala jsem hromadu prášku a je to lepší, ale občas ještě krev mám.

wicky1992
autor
3. bře 2022

@janches taky mam hodne prasku a ted sem si vsimla,ze uz spinim…tak snad to vse doklepeme 🙂

janches
3. bře 2022

@wicky1992 taky doufám a držím palečky ✊️

janule0123
5. bře 2022

@wicky1992 jsme na tom asi podobně … tak snad bude vše ok 🤩

kachnicky
8. kvě 2022

Holky prosím jak jste nakonec dopadli? Já jsem 22tt a jsem po silném krvácení, teď už to jsou 3 dny a krvácím jak při menstruaci 😒

janches
8. kvě 2022

@kachnicky já se zatím držím. Jsem 21tt a už nekrvácím. Pořád mám hrozný strach, ale zatím je vše v pohodě a hematom se pravděpodobně vstřebal. Držím palečky ✊️

kachnicky
8. kvě 2022

@janches Jé tak to máme podobný TP.. Držím palečky ať to ty naše bojovníci dotáhnou až do toho září

l01991
8. kvě 2022

@kachnicky moc držim palce💗 ja jsem 21tt.Chci vidět v pořádku v zaří (nebo už srpnu)? I tvoje miminko💗💗💗

kachnicky
9. kvě 2022

@l01991 I já v to doufám a věřím ji,je přece po mě, už dostala i moje jméno,tak to musí zvládnout ❤

l01991
9. kvě 2022

@kachnicky to viš že to určitě zvladne💗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru