Léky na bolest zubu při kojení. Které mohu a zaberou?

8. únor 2022

Ahoj, roste mi moudrak Zubařka říkala, ze to zatím není na vytrhnuti, ale už druhou noc mě to oprabdu bolí, panadol mi nepomáhá…. Jsou nějaké léky co muzu při kojeni a zaberou mi? Dekuju 😔

sanyy22
8. únor 2022

Paralen jsem používala

deaneira29
Autor odpověď smazal
Zobraz
alpakovo
8. únor 2022

Pri kojení asi bohužel ne. Pokud neporadí v lékárně. U mě při bolesti moudraků pomáhal pravidelný vyplach u zubaře. Stejně po vylezení hned všechny 4 šli ven....

eressiel1020
8. únor 2022

Mě pomohl brufen na bolest zubů při kojení ptala jsem se v lékárně

goovana
8. únor 2022

Můžeš ibalgin

autor
8. únor 2022

Děkuji holky, na noc si ještě frknu panadol a zítra se zeptám v lékárně tedy a dám na vás
Hezky večer 🌚

martulka88
8. únor 2022

Na moudrák je dobré chodit na výplachy k zubaři, doma masírovat i přes lehkou bolest uchošťourem namočeným v ústní vodě - uvolní se ten hnis - užila jsem si s moudráky svoje a naštěstí mám všechny 4 už pryč. jinak na bolest zubu je dobrý hřebíček - normálně si ho dát mezi zuby, zkousnout a mít ho třeba 10-20minut... Taky jsem nevěřila, ale pomohlo to. Jen nevím, zda lze u kojení a zda by to pomohlo na moudrák. A vím, že paralen lze vzít během kojení i těhotenství.

jana_zofie
8. únor 2022

Jak stare je ditko? Mne pomaha Talvosilen (paralen+codein). Je na predpis, takze bys ho musela od zubarky vyskemrat, ale mne ho treba bez problemu napsal praktik sam od sebe (kojici a jeste tehotne) a dle Mamila.cz kodein u vetsich kojenych deti taky nevadi. Nerikam se tim bezhlave cpat, ale kdyby ti volne dostupne nezabraly, tak me tohle pomohlo i po vyrezavani osmicek...

pexi
8. únor 2022

Při kojení jsem měla povolený i ibalgin. Pak mi pomáhalo vyplachovat zub odvarem z řepíku a hřebíčku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru