Kýla během těhotenství. Máte zkušenost?

zabka23
21. pro 2019

Ahoj Maminky má tu někdo kilu v těhotenství ? Udělala jsem mi nad pupkem než jsem zjistila zároveň že jsem těhotná 🙂 už jsem jednou byla operována skrz kilu ale tu jsem měla v pupku přímo na pravé straně no tet ji mám nad pupkem tak jsem chtěla vědět jestli ji někdo z vás má a co dělat aby jsem nezvětšovala nikdy jsem neměla kilu během těhotenství tak mě to dosti zajímá protože jsem z toho nervózní :( děkují za veškeré informace ....

areh
21. pro 2019

Osobní zkušenost nemám, doktoři určitě poradí. Ale napadl mě kineziotaping

ondul
21. pro 2019

Pardon, ale kýla. Kila (kilogramy) v těhotenství je dost matoucí pro název fóra.

bindu
21. pro 2019

Jojo 😂 já na to klikla, protože už mám 20 kilo nahoře 😂 si říkám - moje téma a ono prdlajs 😂

leilinka1234
21. pro 2019

Ach ta čeština 🤦‍♀️

zabka23
autor
21. pro 2019

@leilinka1234 Člověk se někdy splete bohužel ! 🙄🤨

lv
21. pro 2019

Cca 21 chyb.. Jen tak očkem jsem zprávu přelítla, ne nějak do podrobna

lilian2111
21. pro 2019

@zabka23 spletl u tet - teď a udělala jsem - se mi? Uff,...

zdravuska1989
21. pro 2019

@zabka23 nic moc dělat nemůžeš, vstávat z postele přes bok (tak jak ti to ukazovali po operaci kýly v nemocnici), nic netahat aby se svaly namahaly co nejméně, břicho zatejpovat, muzes i sama hodím ti sem foto, tejp nesmí nějak extra táhnout ale cítit že ti to jako to bříško drží 😉 můžeš se podívat na netu, mě nejvíc vyhovuje tento způsob.... Jinak já měla operovanou kylu pupeční už 2x, teď mám další +k tomu ještě v pupíku ložisko endometriozy.. Chtějí mi pupík vzít úplně ale branim se 😁

llorak
Autor odpověď smazal
Zobraz
llorak
21. pro 2019

@zabka23 kamarádka ji měla během těhotenství a nechali ji to, na operaci šla až po porodu 😊

meronym
21. pro 2019

@zabka23 Vy máte něco proti čárkám v textu?

nazka
21. pro 2019

@zabka23 teď s tím opravdu nic moc dělat nejde. Poraď se co nejdříve s doktorem, jak nejlépe to šetřit. Hlavně to nenamáhej a nic nezvedej.

zabka23
autor
22. pro 2019

@zdravuska1989 děkují moc no já právě jednou jsem byla na operaci a měla jsem to v pupku přímo na pravé straně a tet normálně nad pupkem jak je ten rozestup tak kousek od toho :( jinak děkují moc za radu určitě skusím ty pásky ☺️

oveckaluky
22. pro 2019

Hlavně později najděte někoho, kdo bude s dítětem dělat úkoly...

nazka
22. pro 2019

@oveckaluky tohle je fakt rada nad zlato, to přesně zakladatelka chtěla slyšet 😂😂😂
Já se tu doteď nevyjadřovala, ale tohle už mi nedá

oveckaluky
22. pro 2019

@nazka Právě, tohle se fakt nedá. 🙈

nazka
22. pro 2019

@oveckaluky nee, já to myslela na Tebe.. Já třeba vystudovala vš humanitního směru a přesto dokážu pochopit, že někdo pro češtinu není. Mám kamarádku, chytrou holku, ale je hodně dys a trápí ji to.. Tak bych tohle tady neřešila a řešila kýlu 😊i když jsem se původně taky chtěla vyjádřit k hmotnosti 😉

zdravuska1989
23. pro 2019

@zabka23 ono když budeš dodržovat co máš tak by jsi to měla zvládnout, ale pokud ti uskrine tak stejně půjdeš na sál těhotna netehotna jelikož je to život ohrožující stav, ale neboj v dnešní době se v tehu dá operovat když je nejhůř a prcek to ani nepozná 😉

zabka23
autor
24. pro 2019

@oveckaluky děkují za dobrý vtip 🙄🤨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru