Kvasinky v těhotenství po celou dobu. Máte nebo jste měly také?

kemalova
8. srp 2021

Ahoj prosím vás kdo má taky v těhotenství neustále kvasinky ? Jsem v 28 TT již od začátku podle stěru masivne kvasinky co koliv zavedu tak neúspěšné pořád se drží a nejde to ani zalecit protože skoro po všem co zavedu mám nežádoucí reakce ☹️ už nemůžu strašně to pálí jsem stoho úplně nešťastná a strašně se bojím 😔 máte nebo měli stě to taky tak ? Jinak mám trošičku zvýšenou cukrovku .. jinak sladké nejím skoro vůbec 😔 Dr říkala že si nemám zavádět nic že sem háklivá a že se to porodem strati ale já se bojím ☹️ přece to mám hodně ...prosím vás za uklidnění že v tom nejsem sama ☹️☹️☹️

michaelarousova
8. srp 2021

@kemalova taky mam celw tehu a taky mi na ne nic nepomaha☺️Ale reakci na ne zadnou nemam proate jen nic nepomaha…jediny co aspoj frosku vzdycky pomuze jsou boraxove globule.

cherie24
8. srp 2021

@kemalova taky jsem je měla celé těhu, ale mě to teda nepůsobilo krom výtoku a lehkého nekomfortu při sexu žádné problémy. Ale na každé kontrole mi Dr. Řekla, že je mám, takže víc jak týden léčba a na další kontrole opět. Před porodem ani po jsem je nikdy v životě neměla. Teď jsem nějaký 16-17 týden, už jsem byla v lékárně pro volně prodejné a myslím si, že je mám na 95% opět, takže předpokládám, že to bude zase to samé v bledě modrém až do porodu 😏

cuuza
8. srp 2021

Boraxove globule, hylak a úprava stravy.

sanyy22
9. srp 2021

@kemalova mě pomohlo se umýt tímhle, dá se to koupit v lékárně

danvitka
9. srp 2021

@sanyy22 taky doporučuji tenhle teatree mycí gel mají ho u nás v lékárně plus ještě doporučuji takové laktobacily kapsle které se zavádí Ježíš jak jen se to jmenuje. Gynimun myslím 👍 mají i nějaký silnější právě s tím boraxem na první pomoc a pak mají udržovací s laktobacily. Ale je to teda částka neskutečná tečka Já na to také trpím A to hlavně díky cukrovce takže ta cukrovka s tím může souviset 👈

sirinfirst
9. srp 2021

V obou těhotenství, nic jsem na to pak ani nebrala, protože to stejně nepomáhalo, v tomto třetím se docela držím pomocí přírodního intim gelu Vitellaria, omývám se 2x denně, pokud mi to vyjde, občas používám kokosový olej, ten je taky super, Sem tam se dostaví pálení, ale naštěstí to vždycky dostanu pod kontrolu za 2-3 dny.

barbora1102
9. srp 2021

Ja na ně trpím od 25tt, vlastně od te doby, co mi zjistili cukrovku 🤦‍♀️ Zavaděla jsem macmiror, dafnegin, různé probiotika. Dvakrát se mi stalo i to, že jsem začala krvacet(doktor řikal, že ten zánět oslabuje sliznici a praskají mi tam žilky). Ve 30tt mi udělal doktor kultivaci a vyšli zase kvasinky citlivé na clotrimazol, dostala jsem 2 balení a zavadím. Zbývají mi ještě 2 tabletky a pak mam 2x týdne zavádět až do porodu vaginální probiotika. Zatím se mi to zda dobré, žádný výtok, svědění, nic tak Doufám že do porodu( momentálně 33tt) to už doklepeme bez zánětu 🙏🙏 doktor řikal že kdyby se to nechalo být tak že tam hrozí větší riziko poranění kvůli křehké sliznici. Držím palce ať to do porodu vyřešite 👍💪

kemalova
autor
11. srp 2021

@michaelarousova ahojjj děkuji za odpověd ty boraxovy globule každý si je chválí a že šou v těhotenství vhodný po celou dobu .. bohužel já předchozím těhotenství zavedla a ráno sem krvácela a dopadlo to špatně na to sem otěhotněla po dvou měsících ❤️ a od 9 tydne se mi ukázaly kvasinky mykóza a od ty doby trpím ☹️ to pálení je strasny a výtoky ☹️ a potom.co se mi stalo se bojim zavádět něco pořád 😔

michaelarousova
11. srp 2021

@kemalova to chapu..ja jsem ve 35tt a zavadim vicemene stale a je to k prdu…ale teda nemam zadne oroblemy az na ten vytok☺️ Bohuzel musi se to prezit a oak ro snad prejde☺️

sanyy22
11. srp 2021

@danvitka já můžu říct že to používám každej den. A mám klid (ťuk, ťuk, ťuk)

kemalova
autor
11. srp 2021

@michaelarousova a taky máte pálení ? A výtoky nažloutlý ? Nooo musím to vydržet ☹️ ach jo už ať to je za mnou po každým stěru to mám na tři křížky masivně

kemalova
autor
11. srp 2021

@sirinfirst a můžu se zeptat jak to bylo s porodem když ste na to nic nepoužívaly ? Každý mě straší a četla sem že se můžu hodně natrhnout ☹️ já taky nic nepoužívám Dr říkala ať nic nezavadim že to přejde porodem ale i když se bojím přece to mám masivně a ty výtoky ☹️☹️☹️☹️

sirinfirst
11. srp 2021

@kemalova bez poranění 🙂 .. Já to léčím přírodní cestou - česnek, kokosák, tea tree. Výtoky jsou v těhotenství normální i bez kvasinky. A opravdu po porodu jako když utne. Žádný stres 🙂

kemalova
autor
11. srp 2021

@sirinfirst děkuji 😊 myslíte Tea tree olej na oplachy ? Nebo naky gel ?

sirinfirst
11. srp 2021

@kemalova mám intim gel s teatreečkem Vitellaria a je úplně skvělý

michaelarousova
11. srp 2021

@kemalova prave ze jen vytoky..nemam zasne paleni a svedeni …ale kvasinky m vzsycky vyjdou…ted uz do porodu snad nic brat nebudu ..

kemalova
autor
11. srp 2021

@michaelarousova aha já pociťují pálení ☹️

petu22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru