Kvasinky masivně v těhotenství. Měl někdo?

kemalova
13. srp 2021

Ahoj holky prosím vás měly ste nebo máte taky problém v těhotenství s kvasinky (mykózou) podle stěru to mám masivní celou dobu tehotenstvi nic mi nezabírá ... Dr říkala ať nic nezavadim že to porodem přejde přece ale to mám hodně a Este dva měsíce je dlouhá doba ... Měly stě taky někdo po celou dobu ? Dotoho ty výtoky hojný nažloutlý někdy nazelenalý ☹️

michaelarousova
13. srp 2021

@kemalova ano cele tehu! Zavadim stale a je to k prdu.. kdyz to prejde na ten nazelenaly tak vetsinou sahnu po boraxovych globulyxh …ty pomuzou hned…nedavno jsem tady cetla ze pomaha nejaky myci gel ☺️

kemalova
autor
13. srp 2021

@michaelarousova děkuji za odpověď Dr mi říkala že to mám vydržet ale opravdu se to nedá pálí to a svědí A říkala ať zkusím výplach clogin ale v lékárně mi říkala že se v tehu nedoporučuje a nwm proč snad kvůli tea tree i přes to sem ho koupila na doporučení Dr tak ho dnes zkusím 😔 strašně se bojím o mimco Dr říkala že je to neškodný ale přece to mám hodně a bojím se někde sem četla že to může napadnout čípek ☹️ ach jo

michaelarousova
13. srp 2021

@kemalova no me se cipek zacal zkracovat..uz kezim 5 tydnu kvuli tomu..ale jesrli je to tim🤷‍♀️ Ale me na ro doktroka teda stale neco dava..sicw to pomuze ale treba jen na par dni

kemalova
autor
13. srp 2021

@michaelarousova a taky vás to pálí ? 😔

michaelarousova
13. srp 2021

@kemalova to vubec☺️Nebejt toho vytoku nevim o tom

kemalova
autor
13. srp 2021

@michaelarousova aha já to mám s palenim 🤒😂

sirinfirst
20. srp 2021

@kemalova každé těhotenství celé těhotenství. Možná to nebude znít úplně vábně, ale pomáhá mi na noc zavést stroužek česneku, je to nějaká babská rada, ale fakt mi to zabírá. + vně kokosový olej a na hygienu intim mycí gel Vitellaria

kemalova
autor
20. srp 2021

@sirinfirst děkuji za odpověď já už nemůžu 🙁 od 9 TT snad neřeším nic jinýho teď jsem v 30 TT a od ty doby každý den pálení někdy svědění ...a ty výtoky ☹️ já potírám bílý jogurt z venku a příjemné to schladi můžu se zeptat jak je to s porodem a s kvasinky ? Někde sem četla že hrozí velký poranění při porodu ☹️☹️ mám to masivně 😨

agneska7
20. srp 2021

Mě zabralo tohle a z věnčí Clotrimazol, ty globule jsou na předpis

kemalova
autor
20. srp 2021

@agneska7 děkuju za odpověď ten macmiror sem použila a po 5 globuli pořád mě to palelo šla jsem na kontrolu a Dr říkala ať je neberu dál že se to ani nezalecilo že je to pořád stejný ☹️☹️☹️ tak že mi nejspíš nesedly měla jsem Este pimafucin čípky ze začátku zabiraly a posledně mi udělaly nežádoucí reakcí z venku kolem no strašný ☹️☹️☹️

sirinfirst
21. srp 2021

@kemalova já jsem měla oba porody bez problémů, první teda s nastrihem, ale to protože jsem byla blbá a poslechla a rodila na zádech. Druhý bez poranění.

kemalova
autor
21. srp 2021

@sirinfirst aha a jinak co se týče ty mykózy měly stě to taky silny ? Ten česnek nepálil když stě zavedla ?

sirinfirst
21. srp 2021

@kemalova neumím posoudit, jestli stejně silně, ale silně ano. Česnek napálil, taky jsem se toho bála.. A po porodu to přešlo téměř okamžitě.

kemalova
autor
21. srp 2021

@sirinfirst jojo já se strašně bojím že kvůli tomu budu mít třeba předčasny porod ☹️☹️☹️ pokazdym stěru mám masivně kvasinky 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru