Krvácení v 5. týdnu. Měl někdo také tak?

kristynaak
25. zář 2021

Dobrý den. Včera jsem večer začala krvácet. Dneska jsem šla k Dr. Jsem 5+1. Gestacni Vacek. Ascorutin 1-1-1 a utrogestan 2-2-2.
Šíleně mě bolí podříšek a pořád krvácím.
Holky uklidnete mě a měly jste to taky některá tak?

lachtanice86
25. zář 2021

@kristynaak jo a odešlo to, ale ja jsem leky odmítla. V tomhle týdnu je to bud a nebo

kristymaty
25. zář 2021

Ahoj, měla, ale v 9tt, byl tam hematom a bohužel to nedopadlo, ani přes Ascorutin a Utrogestan. 😞 Ale znám spousty žen, které to tak měli a miminko to zvládlo. Držím pěstičky. 🍀

merope
25. zář 2021

Já začala špinit/velmi slabě krvácet a bylo to zcela v pořádku.

katherine177
25. zář 2021

@kristynaak pokud máte silné bolesti a krvácíte,asi to nevypadá dobře 😔

kristynaak
autor
25. zář 2021

@katherine177 mě přijde ,že mě to bolí jak při menses 🤦☹

worena
25. zář 2021

@kristynaak Já to měla.Tehdy jsem si myslela že je po všem.. Doktor mi řekl ať zabalím a jedu do nemocnice na revizi.. Moje "revize" byla v pohybu, čilá a naprosto v pořádku 🍀🙏 Vzhledem k tomu že si ředim krev atd, tehdy si mě nechali v nemocnici cca 2 týdny, ascorutin, utrogestan večer clexan.. Měla jsem též hematom...Ale dobře to dopadlo 🙏🍀🙏🍀 přeji mnoho štěstí 🍀🙏

monii007
25. zář 2021

Ja to tak mela, dokonce 4x a nikdy to nebylo v poradku. Mrzi me to, ale asi je to spatne i podle bolesti 🙏😪
Nikdy nepomohl ani askorutin a ani utrogestan. Bohuzel. Kdyz to ma odejit, tak to odejde.
Ale drzim palecky 🙏 malinka nadeje je vzdycky.

chumlee71
25. zář 2021

@kristynaak kámoška hodně krvacela celé těhotenství ,sice ležela víc jak půlku těhotenství v nemocnici, ale dopadlo to dobře. Já začala kravcet v 7tt a nedopadlo to.

izzylka
25. zář 2021

Bohužel,takhle na začátku to většinou znamená, že to odchází....jen velmi malé procento se udrží...pokud dr neviděl nějaký hematom, myslím, že je to bohužel prostě opožděná menstruace

kecupka66
25. zář 2021

@kristynaak Taky jsem začala v 6.tydnu hrozně krvácet..bylo toho jako z vola (pardon za ten výraz)..🙄😄Běžela jsem hned na kontrolu a celou ji prořvala, protože jsem si byla jistá, že je to konec a přišla menstruace..ale překvapivě se tam prďola pořád držel..😊 Dostala jsem nějakou injekci, Utroš už jsem měla a doktor mě poslal na neschopenku..pak krvácení prešlo a já už jen špinila. PS: pár dní po tom krvácení mě chytl slepák a musela jsem na operaci 😒 prďolka zvládl i tohle😊 Držím palce,ať vše dobře dopadne i u tebe! 🍀😊

klokanka31
25. zář 2021

@kristynaak Taky jsem to tak měla, biochemické těhu 🙁

leniczka23
25. zář 2021

Pokud je i bolest jako při MS bude také nejspíš konec. Mrzí mě to a držím palce.

berta3
25. zář 2021

@kristynaak měla jsem stejně, bohužel nedopadlo dobře. Otěhotněla jsem pak skoro hned a měla další dvě děti 🍀

me_druhe_ja
25. zář 2021

Já krvácela někdy v 6tt myslím. Byl to hematom, který praskl a odešel. Naštěstí nestahl embryo sebou.

ee.liska
25. zář 2021

V pátém týdnu jsem začala strašně moc krvácet. Vypadalo to, že je všemu konec. Byl to veliký hematom, který mne pak potrápil ještě několikrát. Výsledkem je kluk jak buk 🙂 Tak se drž a odpočívej 🍀

rnika
25. zář 2021

To je 50 na 50... U mě to nedopadlo, přestože jsem prášky brala.

evculinda
25. zář 2021

@kristynaak u mě pomohl utrogestan, Ascorutin a klidový režim (předtím dvakrát SP, začátek vždy krvácení). Týden jsem si poležela v nemocnici. Teď vedle mě spí 5 měsíční mimi.

kristynaak
autor
27. zář 2021

Tak to nedopadlo. ☹ i tak díky za vše ❤️

klokanka31
27. zář 2021

@kristynaak To mě mrzí 🙁 ale zkuste to hned znova, říká se že je pohnojeno. Já takhle otěhotněla hned měsíc po biochemku a mám z toho 16 měsíční princeznu.

nynna1
19. říj 2021

@ee.liska ahoj, dnes jsem podle těhotenského kalendáře 10+4 TT, pozítří jsem měla jít na kontrolu a pro těhotenskou průkazku.
Jedná se o mé třetí těhotenství, první dvě proběhly v pořádku, i když v předchozím těhotenství se objevilo několikrát nevysvětlené krvácení.
Dnes odpoledne jsem bohužel začala zpočátku opravdu velmi silně krvácet. Stála jsem zrovna u okna a telefonovala jsem a měla jsem pocit, že čurám a nemůžu to zadržet. Utíkala jsem na záchod a strašné množství krve s kousky tmavé sliznice nebo krevních sraženin. Krvácení nedoprovází žádná bolest, jen je mi těhotensky nevolno jako mi bylo předtím. Plus jsem tedy vystreslá. Můj gynekolog mi řekl, že pokud mi stačí jedna vložka - tzn. že krvácení není až tak silné, že by ho vložka nezadržela, že mám vydržet (nebo můžu vyčkat), jinak k němu jet ani nemusím, že by byla potřeba revize dělohy. Jinak mám prý přijít ve čtvrtek. Je večer. Stále krvácím jak při menstruaci, občas kus tmavé sliznice nebo čeho... Jak jste to prosím měla vy? Opravdu je konec? Já jsem velmi doufala, že pokud by mě toto neštěstí někdy mělo potkat, že se to stane v úplném začátku. Ne tehdy, když už je miminko plod... Toto byla moje poslední šance a já jsem úplně zdrchaná 😭 A stejně vám píšu a chci mazat med okolo huby, že se to stává a nemusí to být to nejhorší.

ee.liska
19. říj 2021

@nynna1 ano, podobný pocit jsem měla já, prostě proud jasné krve. Co řekl utz?

rnika
20. říj 2021

@nynna1 Jak to vypadá? Med mazat kolem huby nemá cenu. Nečekala bych a jela na pohotovost. Buď by dali prášky na zastavení nebo se to zhorší a vše odejde. Jednou jsem musela i na revizi, dvakrát vše odešlo samo doma.

nynna1
21. říj 2021

@ee.liska byla jsem si pro těhotenskou průkazku a dostala jsem doporučení na revizi. Zamklé těhotenství. Mrtvé miminko 😭

ee.liska
21. říj 2021

@nynna1 to je mi moc líto 😢😢😢😢

nynna1
21. říj 2021

@ee.liska děkuju. Bolí to a ten zítřek bude asi hrozně hrozný.

ee.liska
21. říj 2021

@nynna1 vím, jak ti je, také mám za sebou zamlklý potrat. Akorát v 24tt. Drž se!

nynna1
21. říj 2021

@ee.liska to je naprosto nepředstavitelné co sis prožila. Je mi to moc líto. 🖤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru