Krvácení po urologii v těhotenství. Je to normální?

luksek2233
10. črc 2023

Dobry den chtěla bych od vas poradit prosím byla jsem na urologii ale po urologii asi po 4 hodinach jsem zacla silne krvacet a pri curani to stipalo ted uz to krvaceni neni moc trochu ale pri curani me to porad stipe jsem tehotna 28tt ma někdo zkušenost je to normalni ? Dekuji budu rada za kazdou odpoved

hanka_12345
10. črc 2023

a oni ti tam delali nejakej zakrok? nerekli ti ze muzes krvacet? me to prijde divny teda

luksek2233
autor
10. črc 2023

@hanka_12345 ne ne jen mi vzali pres takovou jehličku vzorek moči ale nic mi neřekli ze muzou byt komplikace .

hanka_12345
10. črc 2023

Pokid krvacis a jsi tehotna,jela bych na pohotovost. Mozna si tam zavolej napred

luksek2233
autor
11. črc 2023

@hanka_12345 dekuji za radi byla jsem na pohotovosti tak ze vsechno vypada v pořadku a nezjistlili proc jsem krvacela ale tak jsem rada ze miminko je v poradku

luksek2233
autor
28. črc 2023

zdravím maminky prosím o radu jsem 31tt uz taham na 32tt . a citim bolesti v podbrisku spodek mě šilene boli a v noci co citim ty bolesti jak se mala tlaci dolu jsou to posličci ? Neni to nejak brzo ? děkuji za kazdou radu budu vdečna

hanka_12345
28. črc 2023

@luksek2233 https://zdravi.euro.cz/clanky/31-tyden-tehotens... poslicky muzes mit i 14 dnu klidne, i dyl..telo se uz chysta. Ja nastesti musim zaklepat ani poslicek u me a pak rychly porod.

luksek2233
autor
28. črc 2023

@hanka_12345 a neni to nejak brzo mit posličky v 31tt ? Se bojim že bych mohla začit dřiv rodit

hanka_12345
28. črc 2023

@luksek2233 pry muzou byt klidne mesic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru