Jde o mimoděložní těhotenství? Tekutina v děloze

nysinka15
19. zář 2014

ahoj holky muzete mi poradit ? jsem v 5 tt...Byla som zvedava tak jsem si dnes zasla ke gynekologovi, na ultrazvuku nebolo nic videt , nasel mi tam vsak nejakou tekutinu v deloze cez vnitrni ultrazvuk...na jedny strane mne to trochu pobolívalo ...Gynekolog mi rekl ze mozna jde o mimodelozni tehotenstvi, i když mne bricho bolí pri kejchnuti nebo po orgazmu nebo kdyz prudko vstanu. Nevim jak to brat jenze fakt mne vylekal protoze ja jsem slovenka a bez prace v cr teda ted mam pojisteni na slovensku...rekl at jdu hned na slovensko protoze kdyz se potvrdi musela byh si vsechny ukony platit sama....prosim jak ste to mneli vy pri podezreni na mimo.t.? v pondeli jdu na sk ale jsem hodne vystresovana hodne se bojim!!!! ☹

eloana
21. zář 2014

Asi bych raději odjela na slovensko.....mimodelozni tehot. Se poznava z opakovane nabirani krevních testu- Hcg roste pomaleji...pokud by ho potvrdili je potřeba operace....ale nemusi to mdt být,ale to nezjistis a ani my tady

loafeer
21. zář 2014

měla jsem podezření 2x....Poprvé nic v děloze, pomalu rostlo HCG....ale vše dopadlo ok, na těhu jsem přišla brzo, takže to chvíli trvalo, ale mám tříletého klučíka. U druhého těhu jsem pořád špinila, měla jsem bolesti v pravém podbřišku, na UZ v děloze nic a na vejcovodu jsem měla nějakou cystu , HCG rostlo opět pomalu...týden jsem ležela v nemocnici k vyloučení, brali mi kontrolně HCG, které rostlo na hraně. Po týdnu mě pustili s tím, že se pořád nevědělo, nicméně HCG rostlo tak na prd, že jsem do týdne musela na kontrolu....a prasknutí s mýma hodnotama HCG nehrozilo....no pak jsem začla zas špinit, tak jsem jela na kontrolu, to už HCG šlo dolů. takže jsem zas měla týden čekat, jestli je to v děloze, že se to potratí samo a pokud to bylo mimoděložní, tak by se to vstřebalo....doteď nikdo neví, kde to bylo, tělo si s tím naštěstí poradilo samo....
V 5.tt je to celkem brzo, asi bych taky jela na SK, budou ti dělat UZ a hlavně brát HCG a dle jeho růstu se to vyloučí nebo potvrdí...držím pěsti

romantika
21. zář 2014

mela jsem podezreni, mimi se ukazalo az 8tt. jinak se to zjisti jednoduse, zajdete si na krev at vam udelaji hcg. pak opetovne v odstupu. u zdravého tehotenstvi roste dvojnasobne každý den, ci dva (hodnoty si najdete na netu). Takze jste v obraze, odber stoji asi 200, reknete ze jste samoplatce a po obede mate cisla. to vam mel poradit dr. jinak mimodelozni je kriticke v 9tt kdy pokud je mimo dělohu praskne a můžete vykrvácet do bricha. cili mate 3 tydny k dobru. Ale nedeste se, tech normálních bezproblémových tehu je tak malo. Porad verte, ja to mela tak zamotane, i to hcg jsem si platila a mela jsem ho tak silene na hrane, krvácela jsem, spinila, porad něco a doma mam malého kulisaka. To uz je i na prirode, jestli je prdolka silny a vse dobře naskočilo. Hodne stesti, dulezite je aby to bylo zrave ditko a to uz telo hodnekrat samo vi. Drzim pesti

dasara
21. zář 2014

Já jsem měla mimoděložní těhotenství a píchalo mě v podbřišku dost dlouho a dost často. Byla jsem asi v 7tt, když ze mě plod "vypadl", ale stejně jsem musela na vyčištění. Hcg jsem měla i několik dnů po kolem 120 - 130. Na stranu druhou, pokud jsi v 5tt, tak stále nemusí v děloze být nic vidět 😉 a přitom může být vše v pořádku. Ještě můžeš zkusit zajít do nemocnice na pohotovost - dělají to tak některé - řekni, že trochu krvácíš a že jsi těhotná. Mají možná lepší ultrazvuky a můžou to vidět lépe. Určitě Ti vezmou krev na hodnotu hcg. Pro jistotu to ale udělej až na Slovensku 😉
Držím pěsti, ať to dobře dopadne

juicio
22. zář 2014

A mohla by to zjistit z odběrů krve i praktická doktorka? Měla bych být v 5. týdnu. Zašla jsem si ke gynekoložce hned po zjištění, protože mě trápily bolesti podbřišku. Tvrdila mi, že vejcovody jsou čisté a váček je v děloze. Ale bolesti se stupňují. V noci nemůžu spát, ležet můžu jen na zádech, jinak začnou křeče. Jsou to jakoby hrozně silné menstruační bolesti, které ustoupí jen po horké sprše. Chce se mi z té bolesti kolikrát až zvracet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru