Infekce močových cest na konci těhu. Jak zvládnut porod?

ajamerci
28. črc 2022

Ahojky holky.
Jsem ve 39tt a v patek jsem mela pravidelne kontrakce po 10 minutach. Po prijezdu do nemocnice mi rekly ze, jsem otevrena na jeden a pul prstu. Nakonec mi daly kapacky ktere ty kontrakce zastavily s tim ze mam infekci mocovich cest. Napsaly mi antibiotika a poslaly domu. V nedeli me zacalo silene ale fakt silene bolet bricho na leve strane. Od podbrisku se mi to tahlo po ty levy strane nekam do vysi pupiku. Ta bolest byla takova bodava, tupa, pri pohybu, pri chuzi, pri jakykoliv fyzicke nemaze. Jela jsem na pohotovost, mimco v poradku a dr rikal ze to asi boli z te infekce. Dneska uz je ctvrtek a t y bolesti vubec nepresly. Vcera se pridal prujem. Ta leva strana bricha s podbriskem porad boli. I kdy si na to zatlacim. Kdyz cokoliv delam i kdyz zakaslu nebo si psiknu. Mam docela strach ze to nebude tou infekci a ze mi ani nezabiraji antibiotika. A nejvic se bojik toho kdybych mela rodit a mam tyhke bolesti. Jak zvladnu porod 😦 Holky mate nektera prosim zkusenost?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru