Hematom ve 12. týdnu těhotenství, máte zkušenost?

jindriskaa
16. bře 2017

Dobrý den, Ahoj,
Včera jsem byla na kontrole u doktorky a zjistila mi hematom, neřekla mi ani jak velký. Dostala jsem dephaston a za 14 dní jdu na kontrolu. Jsem ve 12 týdnu. Má s tím někdo zkušenosti? Mám docela strach, otěhotněla jsem jen díky hormonům.
Děkuji

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
jindriskaa
autor
16. bře 2017

Děkuju! No já právě nekrvacím, akorát mi trošku bolí levá strana.

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
fialka58
16. bře 2017

odpočívej a nebo všechno bude dobré... :=)

anatanka
17. bře 2017

Mne ho zjistili taky nejak v tehle dobe tehu, ale ja to tenkrat nejak neresila a uz jsem se na to pak dal neptala a zadny doktor taky nic nerikal, tak to nejspis zmizelo samo. Nebude to nic zavazneho, neboj. Hlavne se nepozoruj, kde te co pichne a nestresuj 🙂

winter
17. bře 2017

Řešila jsem to samé ve stejném týdnu. Žádné krvácení ani špinění u mě nenastalo, hematom se sám vstřebal. Chce to víc odpočívat a hlavně nic nezvedat a neuklízet 😉

ilonar
17. bře 2017

Také jsem řešila, poprvé zazlobil v 7.tt a podruhé ve 12.tt a pokaždé to bylo s krvácením + velké sraženiny. Pokud nejsou křeče, nemělo by to být zlé - u mě to tak tedy bylo. V tom 12.tt jsem po masivním krvácení ještě 14 dní špinila a tím se se mnou pan hematom rozloučil.

jindriskaa
autor
17. bře 2017

Děkuju moc za rady i za podporu. Dost jste mě uklidnily. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru