Endometrióza (polypy) v těhotenství, máte zkušenost?

terka333
14. zář 2014

Ahojky holky,
jsem ve 13 tt, byla jsem na pohotovosti, protože jsem krvácela a až tam mi pak doktor řekl, že mám zřejmě endometriózu tzn. u mě hodně polypů na čípku.... Přeskočím to, že způsobuje neplodnost, takže je vůbec zázrak, že jsem otěhotněla relativně brzo po započatém snažení. Jenže stále špiním a cca 2x za týden jednorázově maličko krvácím, vždy když jdu na kontrolu, tak je vše v pořádku, ale hodně mě to stresuje, protože takto to bude zřejmě celé těhotenství. Nemáte s tím některá zkušenost?

kaijko
14. zář 2014

@terka333 https://www.modrykonik.cz/group/6724/
Zkus se zeptat tady 😉 Mam taky endosku, ale s timhle nemam zkusenost..

terka333
autor
14. zář 2014

Moc děkuju, ta skupina mi nějak unikla 😕

pulecp
15. zář 2014

@terka333 A pokud si z toho budeš dělat nervy, podívej se na manuálek FasterEFTu ve článku na mém fotoblogu a pro bližší rady k tématu Tě mohu pozvat případně do skupiny Emoční terapie.

pipo555
17. zář 2014

Endometrioza zmizi tehotenstvi a hlavne kojenim.timto poblemem trpi asi kazda 4 zena.

bunny123
17. zář 2014

@pipo555 Opravdu je to z kojeni? Já jdu kvůli tomu příští týden na ablaci. Objevilo se mi to po porodu ☹

pipo555
19. zář 2014

Bunny123 : endometrioza prave vetsinou vymizi tehotenstvim a kojenim.psala jsem ze zmizi a ne ze vznikne.na internetu je toho hodne o endometioze.tezce se da zjistit.me ji zjistili laparoskopii. Endometrioza se leci bud hormonalne nebo operativne a tehotenstvim a kojenim tez.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru