Co s nevolností v těhotenství?

baraakevinek
15. srp 2016

Ahoj, už nevím co dělat jsem v 7tt a pořád mi je blbě nemůžu se vyzvracet prostě to nejde jen mi je pořád nevolno zkoušela jsem těhotenské lízátka a nepomohlo.Poradite někdo😐?

ivatko0406
15. srp 2016

Musi se to prezit 🙂. U syna mi bylo zle do 6mesice, ted jsem 11 tt a je to to samy. U prvniho mi pomahalo cucat ledovou coca colu, ale ted ji nemuzu ani videt. Nepomahaji ani preparaty z lekarny. Ale ja teda zvracim a to dost. I doktor rikal, ze se to proste musi prezit. Vydrz!

prostejina
15. srp 2016

@baraakevinek vydržet..nic nepomáhá ☹ mne se to trochu zmírnilo, když jsem se hned trošku najedla. Taky jsem nezvracela, jen se mi natahovalo, davila jsem se, seděla furt u záchoda. Kolem 13tt jsem si už dávala ráno torecan, jinak bych to nezvladala. Ještě mi vlastně trošku pomahal led z coly, ale to jsem vždycky cucla, a rychle vyplivla, abych se zas nedavila 😀 lízátka jsou na prd.. Zkus si ještě koupit čistě zazvorovy čaj, po něm mi bylo trochu lip taky (ale tak max na půl hodiny). Vydrz,ono to přejde, je to normalni...a dr mi řekla, ze kdo zvraci, nepotraci 🙂 tak to ber tak, ze hladiny hormonu v krvi ti sice způsobí nevolnost, ale je jich hodně a prdola se drží 🙂

ivatko0406
15. srp 2016

@prostejina potvrzuji hlasku - rika se ze kdo zvraci nepotraci 🙂

domca89
15. srp 2016

Vydržet a nebýt nešťastná. Mě u prvního začali nevolnosti a zvracení, celodenní, žádné ranní, v 6tt a skončilo mi to ve 35tt. A teď s druhým to začalo v 8tt a skončilo ve 23tt. Jediné co trošku pomohlo bylo, že než jsem vylezla z postele tak jsem si cucla coca coly bez bublinek a snědla sušenku, nebo kousek jablka, banánu, piškot....

oplatecka
15. srp 2016

Někomu nepomáhá opravdu nic :-/ Já jsem zkusila kdejakou radu, doporučení, a stejně jsem zvracela několikrát denně celých devět měsíců... Chce to vydržet, ten výsledek stojí za to 🙂

baraakevinek
autor
15. srp 2016

Holky děkuju za podporu. 🙂 , u syna jsem zvracela do 5. měsíce a po 5 měsíci mi začalo tvrdnout břicho a byla jsem pořád na kapačkách. Chci hlavně aby bylo všechno v pořádku tohle je naše vytoužené 🙂 a jsem jako na jehlách když mi není dobře po mích zkušenostech. Štve mě že jsem kvůli tomu nepříjemná i na manžela ...prostě se to nedá nějak ovládat u každého těhotenství je to očividně opravdu jiné. Děkuji eště jednou všem za rady vyzkouším 🙂

lucatehulka
15. srp 2016

Dobrý večer holky. Já čekám svohe první miminko a ani ve snu mě nenapadlo,že mi bude takhle špatně. Zvracím pravidelně i několikrát denně. Jediné co mi dělá dobře je ledově vychlazená coca-cola...zkoušela jsi? @ baraakevinek ????

lucatehulka
15. srp 2016
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
kamste
15. srp 2016

mě pomáhal čaj: máta + meduňka + heřmánek (stejný díly promíchat) => 1,5 čajový lžičky na hrnek => zalít vařící vodou a louhovat 15 min
taky hned v posteli sníst před vstáváním piškot
jinak se doporučuje vychlazená vymíchaná (vodbublinkovaná) CocaCola po lžičkách a banány (i kamarádka na chemoterapii říkala, že to je jediný, co její žaludek snese)

někomu ovšem nefunguje žádná rada a musí to jen vydržet...

ať vám je co nejdřív co nejlíp
držte se

ivatko0406
16. srp 2016

@dzungala nic si nevycitej prosim te. Mne je taky zle a s bidou uvarim. Proste musim! Jinak by to dite snad jedlo jen bebe susenky. Nemuze si manzel vzit ani den dva volno? Co babicky, nemohou pomoci? Ja myslim, ze bys mela zkusit jit ven, cerstvy vzduch ti taky udela dobre. Nesla by s tebou nejaka kamaradka, kdyby se ti udelalo zle? Prejde to, vydrz! Kdyz to poprve trvalo jen sest tydnu, treba to taky potrva tak kratce. Mne to trvalo sest mesicu. Vydrz 🙂

andysek2512
16. srp 2016

@baraakevinek občas pomohla lízátka, kostka ledu, nebo vychlazená Cola... Ale chce to vydržet, já trpeela skoro celé tehu😀

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
baraakevinek
autor
16. srp 2016

@lucatehulka zkoušela 🙂 ale i to mi dělá zle ☹

baraakevinek
autor
16. srp 2016

dzungala: také mám 2a půl ročniho syna no naštěstí je rozumný a ještě se mě zeptal : mami budeš zase hajat? 😂 Nebo papej Mimi chce papat 😁 ale taky jsou chvilky kdy mě štve že nefunguju tak jak bych měla.Zkousim to vždy rozchodit jenomže pak je to ještě horší.

ivatko0406
16. srp 2016

@dzungala vydrzime! Nejsme v tom samy! Mne se kolikrat taky nechce ani bejt, jak je mi zle. Treba ted. Sotva lezu. Zmakneme to!

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru