Bolest v kříži vystřelující až do nohy ve 34. tt

lucapekna
22. dub 2019

Dobry den, mela bych dotaz uz 6 dni me silene boli v krizi a prichuzi me ta bolest jde do prave nohy. Nemohu vyjit schody, chodit ani otocit se v posteli. Byla jsem s tim na pohotovosti, poprve mi dali na to magnesko nepomohlo. Druhy den jsem letela znova protoze jsem se uz z postele ani nezvedla bez pomoci. Pichli mi odbolesti kapacku. Pul dne jsem citila ulevu ale mam to zase zpet. Jak tomu pomoct abycj prezila do porodu. Jit na neurologii? Nebo uz jen fakt lezet a nic nedelat a cekat na porod? Jsem z toho strasne nestastna. Ty bolesti jsou sileny 😕😕😕😕 dekuji za pripadne rady

lery92
22. dub 2019

Je to v kompetenci neurologa , jedná se s největší pravděpodobností o blok esicka.

dankamaminka
27. dub 2019
Uživatel dankamaminka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dankamaminka.

Určitě vyhledej doktora! A pak taky zvaž, jestli nevyměnit matraci, nebo alespoň nekoupit špeci polštář pod bedra. Já jeden mám a i když už nejsem těhu, tak ho pořád z času na čas použiju. Je to supr věc, jestli chceš ulevit v krizech. Doporučuju vétší a z pěny. Já mám tusim Slumberland, nejsem si jistá značkou. Mrkni, snad něco najdeš 🙂

uzivatelkapetra
27. dub 2019

Zní mi to jako od plotýnky

krasna_neznama86
27. dub 2019

Taky by to mohla byl plotynka, tak bez na tu neurologii, ackoliv ct/rtg/mr Ti udelaji az po porodu...
Ale muze to byt SI spojeni, mels jsem to v minulem tehu, chodila jsem na rhc/fyzio, po poroduvto vygradovali, kdyz se to zase smrskavalo do puvodniho stavu...a to vylo nejhorsi, pak uz relativne ok...

lucapekna
autor
29. dub 2019

@krasna_neznama86 tak nakonec mam blok esicka. Nic mi s tim ted neudelaji. Ukazala mi jak mam vstavat z poslete a lehat si. Jeden cvik ktery mi nepomohl zatim. Takze cekam az porodim a modlim se aby to pak bylo v poradku a mohla kolem male behat 🙂 ale dekuji za radu 🙂

krasna_neznama86
29. dub 2019

@lucapekna ja mela cviky dva, ale nesmela jsem to cvicit pres.bolest, takze jsem necvicila a pockala, nu... A rhc byly l prdu. Po sestinedelk uz to celkem slo... Ted jsem 13/14 tt a uz mo zacina bolet kriz a kycle 🙄

lucapekna
autor
30. dub 2019

@krasna_neznama86 tak nezanedbat a chodit na prochazky, cvicit at Vas to nechytne vice. Ja uz jsem jen na luzku. Mam zarizeny klidovy rezim. Neurolog me poslal na magnetickou rezonanci kvuli tomu aby zjistili jak moc je to vazne a jestli budu moct rodit prirozene nebo cisarem.

krasna_neznama86
30. dub 2019

@lucapekna po odberu plodovky zacnu zase chodit na fyzio, ted do toho nechci zasahovat... Minule jsem mela zada fakt v haji a resila a fyzio i na rhc, uda rodit prirozene, vsichni se priklaneli k prirozenemu... A jsem za to rada...fyzio mi cs vylozene rozmlouval... Ale ja problrmy s bederkou mam dlouhodoby, ne jen v tehotenstvi

lery92
1. kvě 2019

@lucapekna to mě mrzí , že sem ve svý předpovědi měla pravdu ...každopádně MR v těhotenství ?Zajímavé .Já myslela že toto posuzují ortopedi ?🤔

krasna_neznama86
1. kvě 2019

@lery92 tam taky, ale pokud jsou bolesti velke, resi to neurologie...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru