Rostouci židle SEEDES - zkušenosti

stef9328
30. říj 2019

Prosím nemate někdo zkušenost s rostoucí židli SEEDES? Chtěla bych pořídit dcerám k psacímu stolu? Jak se Vám osvědčili, či by jste do nich znova šli? Děkuji předem všem za názor!

sasui1
30. říj 2019

Mame. Jednu uz 5 let. Jednu 2 roky... Litovala jsem jen toho ze jsem je neobjevila driv a kupovala pro batole jinou ze jsem mela koupit rovnou tuhle s pridavnym pultikem...
A teda jeste jwdnu nevyhodu maji... Ze potah z podsedaku se uplne nepohodne sw susickou a trosku se zcvrkl 🤣🤣🤣
Jinak za me super! Vybrala jsem hlavne kvuli designu mame bile bocnice a modrou a zelenou s vyrezem auticka 😁

stef9328
autor
30. říj 2019

@sasui1 jééé super, moc děkuji, no právě se mi taky libí design 🙂 Kdybych pořídila, radši v sušičce potah dávat nebudu, děkuji za radu :D 🙂

zelenaesmolda
30. říj 2019

@sasui1
jak se na tom detem sedi?me to od pohledu prijde strasne nepohodlne

stef9328
autor
30. říj 2019

@zelenaesmolda Mě zase přijde dost pohodlná, proto právě uvažuji o koupě 🙂 ...dítě si má, kam položit nožičky, a tím pádem je to dobře pro správné sezeni 🙂

zelenaesmolda
30. říj 2019

@stef9328
asi je to o zvyku,ja bych na drevene zidli sedet nemohla,tlacilo by me to protoze jsem kostnata :D

stef9328
autor
30. říj 2019

@zelenaesmolda :D :D já vás úplně rozumím, ale děti /aspoň moje/, mají v pokojíčku i stoleček /IKEA/ s židličkami (ty jsou taky dřevěné) a sedí se jim tam dobře 🙂 ….ale taky se da koupit k živlům podsedák 🙂ten určitě udělá větší pohodli

sasui1
31. říj 2019

@zelenaesmolda rekla bych ze dobre. Naopak vzdy meli deti radost ze s nama muzou sedet u velkeho stolu. Muzou kdykoliv na zidli vylezt/slezt diky tomu pultiku na nohy se uz v tom roce a pul sami vydrapali nahoru... A ze je drevena...maji tam podsedak...