Nábytek IKEA - postel Brimnes. Máte zkušenost?

andreajkab
7. črc 2022

Zdravím všechny,a prosím hlavně majitele těchto posteli o radu ☺️ máme koupené nově tyto postele pro děti, včera jsem chtěla postele rozložit,aby děti mohly spát spolu. Ovšem postel po rozložení nedrží, pořád se nám to rozjíždělo při každém pohybu. Je to normální,nebo jsme udělali pro skládání někde chybu?

emillyhk
7. črc 2022

@andreajkab Máme ji už rok a půl a nikde se nic nerozjíždí. Zkusila bych rozebrat a sestavit znovu.

andreajkab
autor
7. črc 2022

@emillyhk děkuji,já si to myslela,že je to blbost,aby celá postel vyjela úplně ven,že tam musí být nějaká brzda,nebo zarážka,nebo tak něco.
Montovali nám to tady pomocníci,tak právě vůbec nevím, jaký byl systém při skládání. Tak jdu hledat návod a hlavně chybu.

andreajkab
autor
7. črc 2022

@emillyhk popřípade,kdyby to nebyl problém. Můžu poprosit o fotku rozložené postele? Děkuji 🍀💐

hojda
7. črc 2022

to bude chyba při sestavení

emillyhk
7. črc 2022

@andreajkab Jasně, foto nebude problém, ale asi až zítra. Nevadí?

andreajkab
autor
7. črc 2022

@hojda děkuji,snad to nebudeme muset celé rozebírat 🙈

andreajkab
autor
7. črc 2022

@emillyhk vůbec nevadí, děkuji moc ☺️

emillyhk
9. črc 2022

@andreajkab Ahoj, moc se omlouvám, já si včera vzpomněla až když syn usnul 🤦‍♀️ Nevím, jestli z těch fotek něco vykoukneš, zarážky tam nějaké jsou, ale nejsou vidět 🤷‍♀️

andreajkab
autor
9. črc 2022

@emillyhk nic se neděje a děkuji
Tak chyba je teda díky bohu jen ta,že tam nedali ty zarážky... Takže je jen najít a dovrtat a bude to dobré 🙃

emillyhk
9. črc 2022

@andreajkab Tak to je ta lepší varianta 😊

andreajkab
autor
9. črc 2022

@emillyhk přesně
Ještě jednou děkuji 💐

emillyhk
9. črc 2022

@andreajkab Není vůbec zač 😊