Tyčový vysavač. Kdo má? Máte někdo Dyson?

console
3. zář 2021

Holky prosim jaky mate tycovy vysavac? Mam Sencor, celkem ok, ale chci si ho dat do patra a potrebuji jedte jeden dolu. Roboticky nechci, nejsem s nim spokojena. Mate nekdo Dyson? Opravdu je to takova pecka? Proc? Moc diky😘

daisy95
3. zář 2021

Ano, Dyson je opravdu pecka 😃 nelituju jediny koruny.. to co vam to dokaze vysat z kobercu.. to je neskutecny

patypresdevaty
3. zář 2021

Ano, mám Dyson a je super 👍

console
autor
3. zář 2021

@patypresdevaty
@daisy95 a v cem je super? Ja mam koberec jen 1 ks dole, tak o to mi ani nejde…a jaky model mate konkretne?

patypresdevaty
3. zář 2021

@console já mám koberec jen zátěžový v předsíni a dva kusové, jinak vinyl a dlažbu. Oproti ostatním tyčovým, které jsem měla možnost vyzkoušet 1) má opravdu dobrý tah, nahradí plnohodnotne klasický vysavač, 2) vydrží hodně na baterku (na běžné vysávání mi stačí nejnižší výkon, na ten vydrží cca 40min; s vyšším výkonem se to pak snižuje), 3) má dobre nástavce, kromě jednoho používám všechny, 4) není neohrabaný, dobře se s ním manipuluje (je ale těžší do ruky, jak má těžiště nahoře), 5) dobře se čistí, 6) je kvalitní, žádné levné plasty, hned opotřebované kartáče apod
Mám V11

mavanka
3. zář 2021

@console taky ho máme a nadšení nesdílím, nemáme koberce, jen dřevěné podlahy a hodně schodů, při nadzvednutí mezi jednotlivými schody z nej padají větší kousky, které před tím vysál, ale zůstaly v kartáči, Vysátí rozsypaných kočičích granulí nebo hoblin po úklidu u Křečka je o nervy. Navíc je dost těžký. Na běžné drobečky a prach funguje. Jediné, na co nedám dopustit, je kartáč na čalounění, ten je dokonalý a vysává fakt do hloubky úplně mikroskopicky jemný prach.

zuzekk
3. zář 2021

Koukni na ten z Lidlu, do Dysona mu chybí jen malinko

console
autor
3. zář 2021

@zuzekk moc diky!!

console
autor
3. zář 2021
console
autor
3. zář 2021

@mavanka dekuji!

daisy95
3. zář 2021

@console je to proste vysavac ktery je neskutecne vykony, lehce se ovlada.. schody se perfektne vysavaji.. nevim jestli bych ho vylozene musela mit jen s jednim malym kobercem ale ted kdyz vim jak dobre investovane penize to jsou tak bych za sebe jiny vysavac nechtela.. mame V10 Animal

escapelle
4. zář 2021

@console taky mám dyson,V 11 animal.nikdy nebudu litovat ani koruny za něj. Opravdu nejlepší vysavač s neskutečným výkonem.
Upřímně pochybuji,že se mu může vysavač z lidlu nebo odjinud rovnat.

escapelle
4. zář 2021

@mavanka schody apod.vysavam nástavcem na čalounění a nic z něj nepadá.nepadá to z něj ani s klasickým nástavcem Teda.a granule nebo písek po 6 kočkách vysavam taky v pohode😂😂😂🤷‍♀️

patypresdevaty
4. zář 2021

@mavanka
@escapelle taky mi nepřijde, že bych měla problém s vysáváním čehokoliv....

zuzekk
4. zář 2021

@escapelle srovnání mám, přímé. Ano, Dyson je lepší, tak jako pocitově, líp jezdí/se ovládá, jinak to překvapivě srovnatelné s lidlovskym je. Chtěla jsem V8, manžel byl proti kvůli ceně a argumenty o váze, výkonu a délce baterky stály na jeho straně. Dyson mi nějak lepší přijde,do ruky, ale jestli to za ten finanční rozdíl stojí, úplně nevím.

lobella
4. zář 2021

@console take mam z Lidlu a spokojenost velka👍mame jen lino a dlazbu, ake luxuju s nim i gauc a postele

console
autor
5. zář 2021

@lobella jenze on je ten Lidlovsky vyprodany😬

lysecek
5. zář 2021

@zuzekk on bude rozdil mezi v8 a v11

zuzekk
5. zář 2021

@lysecek to asi jo, ale na to dotaz nebyl..

lobella
5. zář 2021

@console my ho kupovali uz tak 2 roky zpet😂

lovemusicsun
24. zář 2021

Já už bych Dyson nevyměnila. Mám taky V11. Doma nemám dokonce žádné koberce, jen plovoučku a dlažbu. I tak je super, vysaje neuvěřitelné množství prachu. Je pořád po ruce, tak vysávám klidně i několikrát denně. A co vysaje ze sedačky, fakt úplně miniprach. Nechce se mi věřit, že by se dal srovnat s nějakým vysavačem z Lidlu.

tyna229
29. zář 2021

@console dyson v11 a spokojenost!! 😊👍