Sušička Beko. Zušenosti?

30. pro 2019

Ahoj holky, vím, že je tu spousta dotazů a recenzí na sušičky,ale prosím vás, nemáte některá zkušenosti s sušičkou Beko DPS 7405 GB5?Mam ji doma a už si fakt nevím rady, téměř vše oblečení se srazilo...u rodičů se nám nikdy nic v sušičce nesrazilo.Jaky používáte třeba program? Mě dokonale vysuší pouze na bavlnu, jiné programy mi prostě nevysusi a pradlo zůstane vlhké (na dvířkách je vidět sražená voda), jenže samozřejmě ne všechno oblečení je bavlna a myslím, že pokud bych ještě měla třídit podle dyntetiky a bavlny,tak sušičku ani nepotřebuji.Byzkousrla jsem snad vsechny programy, ještě relativně jee jakýsi mix syntetiky a bavlny,to jsem se dočetla, že by mělo sušit na nižší teplotu, přesto se mi prádlo sráží.Myslite,ze by mohla sušit prostě na vyšší teplotu,ze by treba byla vadná?

leymea
30. pro 2019

Mám sice jinej model, ale jak nesusim na bavlnu extra tak je vše trošku vlhké. Jenze mne se naštěstí nic nesráží.

eva118
30. pro 2019

Já být tebou, tak ji reklamuju, tohle by dělat neměla. Já taky netřídím prádlo na bavlnu, syntetiku, program mix ani nemám, ale ještě se mi nikdy nic nesrazilo, i když na bavlnu suším i něco ze syntetiky. Prádlo je suché, není vlhké, to se mi stávalo na začátku, když jsem to přepískla a dala ho tam více, než byla kapacita.

alcar
30. pro 2019

Mam susicku AEG a jak mam pradla kolem 6-7kg, take musim susit na bavlnu plus, aby bylo suche. A na prvni suseni (nova tricka atd.) se mi srazi vzdycky vsechno. Deckam kupuju vzdy vse o dve cisla vetsi.

duvera
30. pro 2019

Mam take jiny typ. Nesrazilo se mi nikdy nic. Kolecko mam nastaveno jako na ciferniku na 3/4 (c.9)a pak jeste dosusuji 20-30 minut na pozici dle ciferniku pul (c.6)

duvera
30. pro 2019

Jinak urcite kontaktujte jejich linku pred pripadnou reklamaci - poradi Vam.

hezz17
31. pro 2019

Mám beko, vše susim na bavlna extra suché, prádlo netridim. A nikdy se nic nesrazilo.

zelenaesmolda
23. kvě 2023

Obnovim diskuzi.Susicka Beko-ano x ne a proc?

duvera
23. kvě 2023

@zelenaesmolda nám zatím jede necelých 9 let a ok. U všech tří dcer jsem látkovala.

zelenaesmolda
23. kvě 2023

@duvera
a neco co ti na ni vadi?na co si dat pozor?sla bys do ni znova?

zelenaesmolda
24. kvě 2023

Nekdo dalsi zkusenost?

hezz17
24. kvě 2023

Mame 5 let. Nemam vytku, problem

zelenaesmolda
24. kvě 2023

@hezz17
A nejaky tip na co se divat pri vyberu?

duvera
25. kvě 2023

@zelenaesmolda ahoj, ny si postupne kupujeme vse od Beka. Libi se nam poměr cena vykon. Vyuzivame vzdy 5ti lete zaruky zdarma, ktera se co 3 mesice meni na ruzne spotrebice - viz jehich stranky.

zelenaesmolda
25. kvě 2023

@duvera
dobre vedet,diky za tip 🙂

duvera
25. kvě 2023

@zelenaesmolda na tu 5ti letou zaruku zdarma jsou dane podminky tak si zjistete kdyz tak na jejich strankach predem. V obchode vam ji klidne nabidnou za priplatek tsk at vas neobalamuti. Me se stalo...

zelenaesmolda
25. kvě 2023

@duvera
mrknu na to,kdyz tak se da poridit za par kc mesicne domaci asistence,nabizi to bud innogy nebo jsem videla,ze i sporitelna.ale na ty stranky urcite mrknu 🙂

zelenaesmolda
14. zář 2023

@duvera
Diky moc za to info s tou prodlouzenou zarukou.Chystam se na podzim objednavat susiccku az vyjde novy seznam veci s prodlouzenou zarukou,nektere modely maji nejenom tech 5 let ale i 10 let na motor.Tohle nevedet tak uz ji mam objednanou a s klasickou 2 letou zarukou coz by byla skoda.

duvera
15. zář 2023

@zelenaesmolda tak to mam radost👍. Uz jsem se setkala i s tim, že ji v nejakem velkem elektru i prodavali - na nevedomosti zakazniku se bohuzel stale firmy prizivuji a neni jim to blbe.😕

zelenaesmolda
15. zář 2023

@duvera
Tak to asi nebude prizivovani.Rekla bych,ze obchod ti da klasicky 2 roky zaruku a tu prodlouzenou uplatnujes pak primo u Beko.
Nicmene je dobre to vedet a pockat si protoze ted stejne neni sezona a mozna prijdou nove modely 🙂

duvera
17. zář 2023

@zelenaesmolda me ji fakt nabizeli za prachy a na netu je pri splneni podminek zdarma 🤷‍♀️

zelenaesmolda
18. zář 2023

@duvera
Jj tak oni ji nabizeji za prachy.Ale uplatnujes ji pak u prodejce.

duvera
19. zář 2023

@zelenaesmolda U Beka mas totez zadarmo. Proste jsem shanela nejaky typ dle Beko seznamu a na dany vyrobek mi tu 5ti letou zaruku chteli v nejakem obchode prodat cca za 1.500 Kc. Vis jak to myslim, ze?

zelenaesmolda
19. zář 2023

@duvera
Vim.Ceksm totiz na ten novy seznam taky 😂