Sušička AEG nova. Dáváte do ní ponožky? A jaké máte zkušenosti?

clarres
17. říj 2020

Dobrý den mám dotaz zda také dáváte do susicky ponožky? Máme doma letos novou sušičku na prádlo AEG (cca 12. tis) programy i na šetrné sušení vlna, hedvabi, outdoor....Suším na bavlna ECO program je dlouhý cca 2 hod nebo Mix 1 hod. Stává se, že mi velmi prádlo ničí! Viz fotky ponožek (téměř nové) a to mi dělá i u prostěradel, když dám sušení program ložní prádlo. Máte s tím někdo zkusenost? Reklamovat? Přítel říká, ať tam ty ponožky nedavam...ale to bych pak nemusela téměř nic ...děkuji za reakce

tervi
17. říj 2020

@clarres Tohle mi sušička nedělá. Ložní prádlo dávám na extra suchou bavlnu a bez problémů. Nemá v bubnu něco, o co se může dřít to prádlo? Přijde mi to tak...

clarres
autor
17. říj 2020

@tervi ok děkuji za reakci. Známá se tomu taky divila a já si připadám jak kdybych neuměla ani použít sušičku -🙂 na prádlo. Asi budu volat servis

michaela1990xx
17. říj 2020

Taky nam to susicka nedela

dandaa
17. říj 2020

Mám sušičku AEG cca 2,5r která jede denně a tohle se mi nikdy nestalo.

clarres
autor
17. říj 2020

@dandaa děkuji za odpověď budeme jim tam volat a řešit to jsem ráda, že to mám i od vás potvrzené.

zelenaesmolda
17. říj 2020

A nebude to spis kvalitou pradla nez susickou?

dandaa
17. říj 2020

@clarres máme úplně levné ponožky z Pepca i drahé značkové a u žádných není problém, klidně nafotím

orisek56
17. říj 2020

Mám ju přesně rok. Hazu tam pomalu i to co do sušičky nepatří a žádné problémy nepozoruju.
Ale tohle se mi u ponožek a jiného prádla děje, když je únava materialu, jako prodřené, prosoupane uzivanim

radekrey
27. bře 2024

Zdravím, přišlo se na to, co to dělalo? Máme úplně ten stejný problém. Nová sušička AEG a ničí nové značkové ponožky.

clarres
autor
28. bře 2024

@radekrey už jsme si zvykli...ale servisak tehdá přehrál a restartoval programy.